Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie powiem że jest lekko... Czuje się zagubiony jak tampon w piździe (za przeproszeniem)... Ale tak zawsze jest na początku. Jak już załapie rytm i się wdrożę to nie będzie źle. Ogólnie jestem zadowolony, tylko trafiłem na kiepski okres. Remanenty są i trzeba iść (szczególnie jak się jest świeżakiem). Na szczęście to są nadgodziny dobrze płatne a że kasa będzie potrzeban na zlot w Bukowinie (wiadomo na co) - to tyram :decayed:

To fajnie że jesteś zadowolony :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To fajnie że jesteś zadowolony :wink4:

Jestem, czy nie - jutro (dziś) na 10 znowu do pracy :confused4: Dlatego żegnam wszystkich i do następnego razu :hi:

Opublikowano

Ja uciekam coś oglądnąć :hi:

Opublikowano

:hi: dzień dobry , widze ze wczoraj wielu z Was nie mogło zasnąć zbyt wcześnie , starzejecie sie :decayed:

poszukuje rowerek stacjonarny do ćwiczeń do domu dla Mojej ale musi być wysoka regulacja siodełka zebym i ja mógł pojechać na wycieczke :wink4:

jakby ktoś miał a nie ćwiczył to kupie chętnie, albo namiar na fajny nie za drogi bo te z allegro do 300zł są na osoby do 175 cm wzrostu

Opublikowano

Boseron jakieś półtora roku temu kupowałem do mieszkania ten rowerek: http://allegro.pl/rower-magnetyczny-bc-840-laubr-sport-150kg-i1390283521.html i zarówno żona (a jest ciut niższa niż Twoja żonka) i ja mogliśmy spokojnie na tym jeździć. W razie W serwis jest w Krakowie i bezproblemowo wykonują naprawy ;-)

PS: Panowie znacie może jakiś serwis w Krakowie który jest w stanie naprawić FIS'a w B5 ? Chodzi o brakujące linie na nim.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi::hi::hi: :hi: :hi::hi::hi::hi: :hi: :hi:

:hi::hi::hi::hi::hi: :hi::hi: :hi::hi:

:hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi:

:hi: :hi: :hi::hi::hi: :hi: :hi::hi::hi::hi: :hi: :hi:

:hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi:

:hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi:

:hi: :hi: :hi::hi::hi: :hi: :hi::hi::hi::hi::hi:

jarkoczas wolny Ci nie służy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:bry: wszystkim

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

Opublikowano

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

i jak? :naughty: :naughty: :naughty:

siemanko :hi:

Opublikowano

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

i jak? :naughty: :naughty: :naughty:

NO wisiał :naughty:

Opublikowano

montują :wink4:

Opublikowano

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

i jak? :naughty: :naughty: :naughty:

NO wisiał :naughty:

jeszcze tak kilka dni powisi i bedzie jak allroad wygladal :decayed:

Opublikowano

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

i jak? :naughty: :naughty: :naughty:

NO wisiał :naughty:

jeszcze tak kilka dni powisi i bedzie jak allroad wygladal :decayed:

:polew: w S-line :naughty:
Opublikowano

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

i jak? :naughty: :naughty: :naughty:

NO wisiał :naughty:

jeszcze tak kilka dni powisi i bedzie jak allroad wygladal :decayed:

:polew: w S-line :naughty:

no no :>

Opublikowano

PS: Panowie znacie może jakiś serwis w Krakowie który jest w stanie naprawić FIS'a w B5 ? Chodzi o brakujące linie na nim.

Swego czasu szukałem i kupa...

Podobno ktoś robi, ale nikt nie wie gdzie :rolleyes:

jarko czas wolny Ci nie służy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

E tam :naughty:

Opublikowano

PS: Panowie znacie może jakiś serwis w Krakowie który jest w stanie naprawić FIS'a w B5 ? Chodzi o brakujące linie na nim.

Swego czasu szukałem i kupa...

Podobno ktoś robi, ale nikt nie wie gdzie :rolleyes:

jarko czas wolny Ci nie służy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

E tam :naughty:

Znalazłem w zielonej górze: http://aceef.pl/cennik.htm

ale jak wytargam licznik z auta to go nie odpalę więc musiałbym mieć jakiś zastępczy z polifta, a niestety nie mam :/

Opublikowano

Najbliżej znalazłem w Radomiu.

No ale niestety auto kilka dni nie do jazdy bez licznika... :thumbdown:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 15:11_________________________________________________Durczok : nie wkurwiaj mnie
Opublikowano

ja pier**le ale odgrzałeś kotleta... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.