Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio przegladałem sobie instrukcje obsługi audi do mojej b5 i tam z tyłu jest napisane, że przy 90 km/h AFN pali 3,7 litra :wink4: ja nie wiem co by trzeba robic zeby takie spalanie osiagnac

jechać z górki :D

chociaż nie wiem czy Murzyn wracający z ostatniego spotu w turawie, takiego wyniku nie osiągnął :cool:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ostatnio przegladałem sobie instrukcje obsługi audi do mojej b5 i tam z tyłu jest napisane, że przy 90 km/h AFN pali 3,7 litra :wink4: ja nie wiem co by trzeba robic zeby takie spalanie osiagnac

stare ale fajne : :decayed:

http://pl.youtube.com/watch?v=WBniebL55bw&feature=related

jechac z górki :polew: a tak powaznie jadać do 100 Km/h z Zakopanego do Krakowa ( nie mogłem szybciej :tongue4: ) spalił mi mój czarny avancik 4,7 l/100 wiec sie da Twoim 1zetem osiągnąć taki wynik no ale jak napisałem z górki :polew:

witam wszytskich w tak piękny dzięń jakim jest Sobota :hi:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 10:37 _________________________________________________SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

Opublikowano

SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

zmieniasz na 18" :naughty:

Opublikowano

SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele :naughty:, jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac :)

Opublikowano
  • Autor

SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele :naughty:, jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac :)

własnie nie wiem czy na 18stki znalazłem fajne AVUSY ale 17stki :) za dobrą kasę..... :thumbup:

Opublikowano

SokolNh to jak bierzesz odemnie felunek ? ;)

założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele :naughty:, jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac :)

własnie nie wiem czy na 18stki znalazłem fajne AVUSY ale 17stki :) za dobrą kasę..... :thumbup:

tych avusów na allegro jest pełno, od 1100 bez opon, przez 2000 z oponami jakimis tam, do 3 tys :P

Opublikowano

do prawie eSki 18" to min :kox:

Opublikowano

no to będzie prawie jak 18` ;)

Opublikowano
  • Autor

Panowie ale nowe kapcie 18cali to kosmos kasa a mnie nie stac ;) Sokol moja propozycja 1200 zeta za komplecik 4 pieknych alumów...... :thumbup:

Opublikowano

Dobra cena bo o ile dobrze pamiętam to ładnie wyglądają , gorzej chyba z oponami :decayed:

Opublikowano

czesc wszystkim :)

Widze ze tu jakies targi odchodza hehehe :P

Opublikowano

Panowie ale nowe kapcie 18cali to kosmos kasa a mnie nie stac ;) Sokol moja propozycja 1200 zeta za komplecik 4 pieknych alumów...... :thumbup:

oki, pogadamy na spocie :)

Opublikowano

Cuber dzięks za kalendarzyk pod Mc, własnie wracałem z Monachium. Naoglądałem się piknych audiczek. a , szkoda że nie wszedłeś do Mc. Pozdrówka.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 11:44 _________________________________________________Co to sie podziało , że tak mało stron w spocikach jest??

Opublikowano

Panowie ale nowe kapcie 18cali to kosmos kasa a mnie nie stac ;)

jaka ściema :> pamiętaj, że wygląd Ci to zrekompensuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dobra cena bo o ile dobrze pamiętam to ładnie wyglądają , gorzej chyba z oponami :decayed:

Misiu Ja mam oponki funkiel nówki nie smigane na moich 17stkach...... jeszcze włoski mają :):polew:

Trzeniek jakaś impra dzisiaj ?

Panowie ale nowe kapcie 18cali to kosmos kasa a mnie nie stac ;)

jaka ściema :> pamiętaj, że wygląd Ci to zrekompensuje :naughty:

hehhe ROB to nie ściema a rzeczywistosc :polew:

Opublikowano

ja mam party w domu , przy temperaturze 39` :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ja mam party w domu , przy temperaturze 39` :thumbdown:

słyszałem ze teraz panie pielęgniarki jeżdżą Beemkami :polew:

Opublikowano

ja mam party w domu , przy temperaturze 39` :thumbdown:

słyszałem ze teraz panie pielęgniarki jeżdżą Beemkami :polew:

ta, tyle ze to one raczej powodują ból głowy :decayed:

Opublikowano

chyba zacznę z Wami rozmawiać tak :

hmmm :mysli:

:decayed:

Opublikowano

chyba zacznę z Wami rozmawiać tak :

hmmm :mysli:

:decayed:

Ale moglbys nie odgapiac ode mnie :cool::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.