Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje lusterko..:co::beksa::wink4: pomoze ktos? :cool1:

a fotele masz elektryczne z pamieciąś ???? bo jak tak to to lusterko tez jest programowalne do pamieci foteli, moze masz nie ustawione.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale się porobił klimat taryfiarzy :kox:

moje lusterko..:co::beksa::wink4: pomoze ktos? :cool1:

Zapodaj temat szybko w technicznym a jak nie to na spocie chłopaki obczają.

Opublikowano

moje lusterko..:co::beksa::wink4: pomoze ktos? :cool1:

a fotele masz elektryczne z pamieciąś ???? bo jak tak to to lusterko tez jest programowalne do pamieci foteli, moze masz nie ustawione.

Tak mam :P

I kombinowałem z nimi ostatnio.No ale co to ma do rzeczy? :co:

Przeciez lustro opuszczało sie zawsze tak samo na wstecznym (oczywiscie jak koleczko bylo w pozycji sterowania na prawe lusterko).

Opublikowano
  • Autor

Dzwoń taxi bo póki co sam w domu z córką jestem...

Wyjdę przed północą.

Tani przewożnik Kerczicar po mnie przyjedziecie :naughty:

Opublikowano

Dzwoń taxi bo póki co sam w domu z córką jestem...

Wyjdę przed północą.

Tani przewożnik Kerczicar po mnie przyjedziecie :naughty:

Będziecie jechać jak Kapelusze ML :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Dzwoń taxi bo póki co sam w domu z córką jestem...

Wyjdę przed północą.

Tani przewożnik Kerczicar po mnie przyjedziecie :naughty:

Jak tani przewoznik podliczy spalanie 5,5l to nie wiem czy wyjdzie taki tani :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:18_________________________________________________ale to nic, na nastepnego spota przyjade moze pojemnoscia 6.3l :)

Opublikowano

Dzwoń taxi bo póki co sam w domu z córką jestem...

Wyjdę przed północą.

Tani przewożnik Kerczicar po mnie przyjedziecie :naughty:

Jak tani przewoznik podliczy spalanie 5,5l to nie wiem czy wyjdzie taki tani :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:18_________________________________________________ale to nic, na nastepnego spota przyjade moze pojemnoscia 6.3l :)

A co ten za mało Ci pali i chcesz 6.3l :decayed:

Ile tam mocy będzie :naughty:

Opublikowano

Dzwoń taxi bo póki co sam w domu z córką jestem...

Wyjdę przed północą.

Tani przewożnik Kerczicar po mnie przyjedziecie :naughty:

Zacny wybór :good:

Opublikowano

nie duzo.....510KM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie duzo.....510KM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to faktycznie w zupełności wystarczy żeby ciągnąć cysternę z paliwem :kox:

Bo dużo koników lubi dużo jeść :wink4:

Opublikowano

Dzwoń taxi bo póki co sam w domu z córką jestem...

Wyjdę przed północą.

Tani przewożnik Kerczicar po mnie przyjedziecie :naughty:

Zacny wybór :good:

Zapewne bardzo tani :good:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:49_________________________________________________

nie duzo.....510KM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to faktycznie w zupełności wystarczy żeby ciągnąć cysternę z paliwem :kox:

Bo dużo koników lubi dużo jeść :wink4:

Nie w każdym aucie bo są fury które mają po 500 czy 600KM a zadowalają się 13-14 litrami przy normalnej jeździe.

Opublikowano

Nie w każdym aucie bo są fury które mają po 500 czy 600KM a zadowalają się 13-14 litrami przy normalnej jeździe.

Jasne Pablo :facepalm:

Opublikowano

Tylko czy taka 500-600 konna fura służy do normalnej jazdy? No i co dla kogo znaczy "normalna jazda"? :mysli:

Opublikowano

No 500 konne TDI w Q7 w 14 literkach sie zmiescisz lekko depczac gaz :naughty: :naughty:

Opublikowano

No 500 konne TDI w Q7 w 14 literkach sie zmiescisz lekko depczac gaz :naughty: :naughty:

Chyba na luzie z górki :kox::polew:

Opublikowano

No 500 konne TDI w Q7 w 14 literkach sie zmiescisz lekko depczac gaz :naughty: :naughty:

Chyba na luzie z górki :kox::polew:

albo na wolnych obrotach :polew: :polew:

Opublikowano

No 500 konne TDI w Q7 w 14 literkach sie zmiescisz lekko depczac gaz :naughty: :naughty:

Chyba na luzie z górki :kox::polew:

albo na wolnych obrotach :polew: :polew:

Tia... I na wyłączonym silniku :polew::decayed:

Opublikowano

:decayed:

No kolego stwierdzam jednak ze to prawda.Tyle pokazywał komputer.Chyba ze klamal a Ty wiesz lepiej bo jezdziłeś :decayed:

W A6C6 4.2 Tiptronic zrobiłem kiedys 13,3 litra jezdzac po miescie na 18 kolach ale to juz faktycznie było "na kropelce" bez klimy naprawde umiejetnie dohamowujac etc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.