Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś dziś gdzieś imprezuje wieczorem ? :mysli:

Ja gdzieś na miasto jadę ale gdzie to nie wiem jeszcze.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie w temacie, ale dobre

Opublikowano

Loty masakra nieźle latają po 220-250 metrów :kox: :kox: :kox:

Przed chwilą Austriak skoczył 243 metry :shocked:

Opublikowano

Ktoś dziś gdzieś imprezuje wieczorem ? :mysli:

sugerujesz coś ? wsumie ja się wczoraj skatowałem ale na jedno moge wyjść :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale Rooney wpierdo.... bramke z przwroty w derbach Manchesteru :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
:hi: oj trzeba było nadrobić trochę stron czytania chłopaki się rozpisali .Wszystkiego dobrego Kerczi a moje B5 pali 4,5l :polew: taki żarcik
Opublikowano

cześć chłopaki :hi: :hi:

szybkie pytanie .. jade za chwilke z kobietą do Krakowa po buty i przy okazji chcemy iść nad Wisłe .. gdzie zostawic auto zebym mial w miare blisko parking ..

Opublikowano

cześć chłopaki :hi: :hi:

szybkie pytanie .. jade za chwilke z kobietą do Krakowa po buty i przy okazji chcemy iść nad Wisłe .. gdzie zostawic auto zebym mial w miare blisko parking ..

A gdzie chcesz iść nad Wisłę :?:

Jedź Krakowską do końca i przed Wisłą daj w prawo, tam zaparkujesz.

A jak nie to gdzieś pod Wawelem, ale od strony Dietla.

Opublikowano

cześć chłopaki :hi: :hi:

szybkie pytanie .. jade za chwilke z kobietą do Krakowa po buty i przy okazji chcemy iść nad Wisłe .. gdzie zostawic auto zebym mial w miare blisko parking ..

A gdzie chcesz iść nad Wisłę :?:

Jedź Krakowską do końca i przed Wisłą daj w prawo, tam zaparkujesz.

A jak nie to gdzieś pod Wawelem, ale od strony Dietla.

w okolicach zamku jak stoją te łajby :decayed:

Opublikowano

cześć chłopaki :hi: :hi:

szybkie pytanie .. jade za chwilke z kobietą do Krakowa po buty i przy okazji chcemy iść nad Wisłe .. gdzie zostawic auto zebym mial w miare blisko parking ..

A gdzie chcesz iść nad Wisłę :?:

Jedź Krakowską do końca i przed Wisłą daj w prawo, tam zaparkujesz.

A jak nie to gdzieś pod Wawelem, ale od strony Dietla.

Jarko ma racje mieszkam tu to tak samo potwierdzam

Opublikowano

a powiedzcie mi jak najlepiej wjechac ? będą korki tak za godzinke, jade od Chrzanowa wiec wjade od Liszek Balic

Opublikowano

To jedź Dietla w stronę Wisły i na ostatnich światłach przed mostem daj w prawo, później w lewo i jeszcze raz w prawo - tam szukaj miejsca.

No chyba że jeszcze chcesz na plażę pod forum jechać to jeszcze inaczej :wink4:

EDYTA Dopisany: 12 Luty 2011, 17:56

a powiedzcie mi jak najlepiej wjechac ? będą korki tak za godzinke, jade od Chrzanowa wiec wjade od Liszek Balic

Księcia Józefa, Kościuszki, w prawo na Grunwaldzki, w lewo na Grunwaldzkim na Dietla i na pierwszech światłach w lewo - a dalej tak jak wcześniej napisałem.

Opublikowano

Jarko, chce ją zabrać pospacerować po Kraku ...dawno nie byliśmy a akurat wolny weekend od szkoły wiec chce to wykorzystać... [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 17:57_________________________________________________ok więc wiem już wszystko :) pozdro chłopaki, mam nadzieje, że spotkam kogoś " z naszych " w waszym grodzie Kraka:)

Opublikowano

To tak jak wyżej napisałem, tam zaparkujesz niedaleko smoka.

A wjedź do Kraka od Liszek przez Kryspinów, Bielany - wzdłóż Wisły.

O tej porze nie ma już korków.

Opublikowano

To jedź Dietla w stronę Wisły i na ostatnich światłach przed mostem daj w prawo, później w lewo i jeszcze raz w prawo - tam szukaj miejsca.

No chyba że jeszcze chcesz na plażę pod forum jechać to jeszcze inaczej :wink4:

EDYTA Dopisany: 12 Luty 2011, 17:56

a powiedzcie mi jak najlepiej wjechac ? będą korki tak za godzinke, jade od Chrzanowa wiec wjade od Liszek Balic

Księcia Józefa, Kościuszki, w prawo na Grunwaldzki, w lewo na Grunwaldzkim na Dietla i na pierwszech światłach w lewo - a dalej tak jak wcześniej napisałem.

Po co ma chłopak przed mostem skręcać, żeby w Kościuszki wjechać?? :mysli: Jedzie ulicą Księcia Józefa, póżniej dalej na wprost przez Most Zwierzyniecki i ulica Zielińskiego sama go wyprowadza do Ronda Grunwaldzkiego. Rondo na wprost i jest na Dietla. Po co kombinować z Kościuszki?? :mysli:

Opublikowano

Po co kombinować z Kościuszki?? :mysli

Po co to sie nogi noco,Bo na Kosciuszki sa najlepsze ciuszki :):polew:
Opublikowano

Po co kombinować z Kościuszki?? :mysli

Po co to sie nogi noco,Bo na Kosciuszki sa najlepsze ciuszki :):polew:

:good::kox::polew:

EDYTA Dopisany: 12 Luty 2011, 18:27

Po co ma chłopak przed mostem skręcać, żeby w Kościuszki wjechać?? :mysli: Jedzie ulicą Księcia Józefa, póżniej dalej na wprost przez Most Zwierzyniecki i ulica Zielińskiego sama go wyprowadza do Ronda Grunwaldzkiego. Rondo na wprost i jest na Dietla. Po co kombinować z Kościuszki?? :mysli:

Wprowadza go ale Monte Casino :wink4:

No i racja, jakoś mi się o tym zapomniało... Cały czas jeszcze mam w głowie starą trasę przez Kościuszki, Zwierzyniecką, Straszewskiego, Idziego do Stradowmskiej... I jakoś tak z przyzwyczajenia :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Jarko organizujesz piłkę na Poniedziałek ? :cool1:

Opublikowano

Jarko organizujesz piłkę na Poniedziałek ? :cool1:

Już mówiłem że w tych godzinach co w biurze siedzą to ja zazwyczaj śpię i trochę ciężko mi się dogadać tam...

Poza tym w styczniu byliśmy raz i chyba na moje nazwisko ciężko znowu będzie coś zarezerwować :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No to ktos chetny do ogarnięcia tematu ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.