Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co masz do A6 C5??

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

jeszcze zmienisz zdanie hehehe :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co masz do A6 C5??

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

mi też bardzięj się podobają :a4fan::thumbup:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze zmienisz zdanie hehehe

jasne a łyżka na to nie możliwe :polew: :polew:

Opublikowano

Co masz do A6 C5??

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

mi też bardzięj się podobają :a4fan::thumbup:

też się dopisuje :th:

Opublikowano

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

I tak was wszystkich przerobimy na A6 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Murzyn już złapał wirusa :polew:, teraz pytanie czy zachoruje czy się wyleczy....

Opublikowano

Co masz do A6 C5??

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

mi też bardzięj się podobają :a4fan::thumbup:

też się dopisuje :th:

No i ja tez :thumbup:
Opublikowano

Co masz do A6 C5??

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

mi też bardzięj się podobają :a4fan::thumbup:

też się dopisuje :th:

No i ja tez :thumbup:

ja również

Opublikowano

A6 jest dla wybranych, nie wszyscy mogą nimi jeździć.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I tak was wszystkich przerobimy na A6 :tongue4

możemy się założyć :evil:

Opublikowano
  • Autor

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

I tak was wszystkich przerobimy na A6 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Murzyn już złapał wirusa :polew:, teraz pytanie czy zachoruje czy się wyleczy....

proste ze sie go wyleczy!!!

A6 jest dla wybranych, nie wszyscy mogą nimi jeździć.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jasne hahahahha dobry dowcip.... :thumbup:

Opublikowano

To A4 jest dla wybrany..... :thumbup:

Opublikowano

A6 jest dla wybranych, nie wszyscy mogą nimi jeździć.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ciekawe czy ja mogę..... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 17:09 _________________________________________________

To A4 jest dla wybrany..... :thumbup:

Miałem....

Opublikowano

ehhhh ...

ja przypomne, że narazie nie mamy gdzie grac w piłke, więc moze tym sie zajmiemy a nie sporami typu " kto ma najwieksze jaja " bo i tak wszyscy wiemy kto :wink4:

zwą go mister P. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i jaka piekna cisza nastała :thumbup:

Opublikowano

ehhhh ...

ja przypomne, że narazie nie mamy gdzie grac w piłke, więc moze tym sie zajmiemy a nie sporami typu " kto ma najwieksze jaja " bo i tak wszyscy wiemy kto :wink4:

zwą go mister P. :decayed:

a co z zielonkami?

Opublikowano
  • Autor

ehhhh ...

ja przypomne, że narazie nie mamy gdzie grac w piłke, więc moze tym sie zajmiemy a nie sporami typu " kto ma najwieksze jaja " bo i tak wszyscy wiemy kto :wink4:

zwą go mister P. :decayed:

a co z zielonkami?

szukamy sztucznej trawki :thumbup:

Opublikowano

ehhhh ...

ja przypomne, że narazie nie mamy gdzie grac w piłke, więc moze tym sie zajmiemy a nie sporami typu " kto ma najwieksze jaja " bo i tak wszyscy wiemy kto :wink4:

zwą go mister P. :decayed:

a co z zielonkami?

szukamy sztucznej trawki :thumbup:

Fajowo na trafke sie zjawie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Mtytus sie zapowiedział na Niedzielnym spociku wiec będzie miło kolejną nową twarz zobaczyć :thumbup:

Opublikowano

Witam Panowie,

tym razem w gronie Krakowskim :)

Jak juz Cuber wspomnial zjawie sie na spociku niedzielnym,

wiec bedzie kolejny (dopiero co kupiony) avant do prezentacji :)

Pozdrawiam wszystkich

Rafał

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie,

tym razem w gronie Krakowskim :)

Jak juz Cuber wspomnial zjawie sie na spociku niedzielnym,

wiec bedzie kolejny (dopiero co kupiony) avant do prezentacji :)

Pozdrawiam wszystkich

Rafał

:thumbup: same prezentacje :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.