Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taaa a bedziesz mi pilnowal synka ??

Max nie z takimi maluchami przyjeźdzają ludzie na spota :-) jak byś był w Wisle w tamtym roku to byś sie przekonał jakie maluchy były z Nami :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak byś był w Wisle w tamtym roku to byś sie przekonał jakie maluchy były z Nami :th:

karmione piersią było :naughty:

Opublikowano

Dokladnie tak jak pisza chlopaki. Na takie spoty ludzie przyjezdzaja z dzieciakami. Wiek od 1miesiaca do kilkunastu lat :notworthy:

Opublikowano

Witajcie Krakusy ;)

Jak sie reszta zapatruje na wypad do KCH na zlocik zpocik ?? .... i cała reszta.... ??

Ja po ostatnim spociku sie ciut rozchorowałem i teraz amol wchłaniam pod kołderką :(

nawet do pracy nie chodzę, ale w niedziele chętnie sie zjawie :)

A pytanko mam do was, ma może któryś z Was reflektometr do mierzenia SWR (anteny do cb-radia) ??

Opublikowano

Kutfa mnie tez wziela jakas choroba....Widze ze dzis malo spamu :th:

Opublikowano

Widze ze dzis malo spamu :th:

może inni też sie pochorowali :blink:

Opublikowano

Widze ze dzis malo spamu :th:

wiadomo porządni ludzie na forum siedzą to spamu nie ma :tongue4: poczekaj aż się spamerzy obudzą albo z pracy wrócą to dopiero się zacznie :naughty:

hmmm :mysli:

Opublikowano

Jak sie reszta zapatruje na wypad do KCH na zlocik zpocik ?? Panowie na T.... Pablo Sokol i cała reszta.... ?? Mad_Max Ciebie nie pytam bo Cię żona nie pusci.... :gwizdanie: sory za szydere :polew:

moge jechac :th:

tylko w taki weekend zebym szkoły nie miał :)

Opublikowano
  • Autor

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber 21:30?

Opublikowano

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy

Opublikowano

nie o spocie pisze

Opublikowano

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy

zmień priorytety i widzimy się w zatorze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber 21:30?

:th:

Opublikowano

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy

lol ja tez mam ale jeden bo do drugiego kolosa nie zaliczylem :wallbash:
Opublikowano

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy

zmień priorytety i widzimy się w zatorze :naughty:

zmiencie date i sie zobaczymy :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 19:58 _________________________________________________

Sokoł to przyszły week jest :gwizdanie:

wlasnie przyszły week mam szkołe i 3 egzaminy

lol ja tez mam ale jeden bo do drugiego kolosa nie zaliczylem :wallbash:

to gdzie Ty Tukan studiujesz ze masz w ten sam weekend ? :mysli::P

Opublikowano

czesc ziemniaczki , wrocilem z pracy :P

Piwo Time :) Heineken Rulez :P

Opublikowano

czesc ziemniaczki

cześć buraczku :rolleyes:

Opublikowano

czesc ziemniaczki

cześć buraczku :rolleyes:

No witam Trzenislawa hyhy , kope lat :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 20:20 _________________________________________________Widzials ty moj avatarek ehehehehe :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.