Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e tam opowiadasz z tym harrym :polew: czy ta nasza pogoda sie wreszcie zdecyduje bo juz mnie szlak trafia raz ciepło raz zimno raz mgła raz mróz potem leje :wallbash:

i :audi: ciągle brudne przez tą chlapę jeban*ą :ranting1:

a Harry jest fajny :polew: na pewno lepszy niż posty nie których spamerów :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ogrowaty zrobiłęs juz magnesik ? Panowie moze wszyscy co jada do Wisły sie zaoopatrza w magnesiki klubowe.... przeciez to nie są jakieś wysokie koszta.....

Opublikowano

Ogrowaty zrobiłęs juz magnesik ? Panowie moze wszyscy co jada do Wisły sie zaoopatrza w magnesiki klubowe.... przeciez to nie są jakieś wysokie koszta.....

o kur*wa na śmierć o tym zapomniałem, jade jutro rano do nich, jak ktoś coś potrzebuje, np. jakiś Cuberek jakąś część magnesika to proszę o info :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

hehe ja robie od Nowa całosc bo kurde sie mi porysowały strasznie .....

Opublikowano

Ja tez chce magnesik,ale musze zapewnw sam tam podjechac zeby zmierzyc i kolor dobrac :mysli:

Opublikowano

hehe ja robie od Nowa całosc bo kurde sie mi porysowały strasznie .....

zamówić Ci jutro ??

Ja tez chce magnesik,ale musze zapewnw sam tam podjechac zeby zmierzyc i kolor dobrac :mysli:

no na pewno musisz podjechać z tym kolorem żeby dobrali, bo ze zdjęcia bym nie ryzykował
Opublikowano

ja tam sobie magnesik odpuszcze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja tam sobie magnesik odpuszcze :wink4:

Ty jesteś z Huty wiec Cie rozumiem :polew:

Opublikowano

ja tam sobie magnesik odpuszcze :wink4:

Ty jesteś z Huty wiec Cie rozumiem :polew:

dokładniee, przyklei sobie gumiaka jako płetwę rekina i będzie :polew: :polew:
Opublikowano

ja tam sobie magnesik odpuszcze :wink4:

Ty jesteś z Huty wiec Cie rozumiem :polew:

dokładniee, przyklei sobie gumiaka jako płetwę rekina i będzie :polew: :polew:

wiesz co, jakoś nie chce zeby moja b5 wygladała jak Twoja b6 :tongue4:

Opublikowano

ja tam sobie magnesik odpuszcze :wink4:

Ty jesteś z Huty wiec Cie rozumiem :polew:

dokładniee, przyklei sobie gumiaka jako płetwę rekina i będzie :polew: :polew:

wiesz co, jakoś nie chce zeby moja b5 wygladała jak Twoja b6 :tongue4:

spoko, życia by ci brakło na rezanie a efekt i tak byłby daleki od oryginału :polew: :polew:

Max co za avatar :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Sokol a o co Ci chodzi z moją B6 ? :chytry:

Opublikowano

Sokol a o co Ci chodzi z moją B6 ? :chytry:

nie z Twoją, napisałem do Ogra :)

Opublikowano
  • Autor

Sokol a o co Ci chodzi z moją B6 ? :chytry:

nie z Twoją, napisałem do Ogra :)

no to masz szczescie :polew: bo by było

Opublikowano

Sokol a o co Ci chodzi z moją B6 ? :chytry:

nie z Twoją, napisałem do Ogra :)

no to masz szczescie :polew: bo by było

no to lajcik, bo bałem sie że mozesz mi zrobić wjazd na osiedle :kox:

Opublikowano

Avataros first klasa :th: :kox:

Opublikowano

Więcej się nie dało??

W NT biało, zaczynało lać jak wyjeżdżałem!!

Max co z moimi HIDami?? Bo już latarką muszę świecić pod koła bo nic nie widać :tongue4:[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 14:33 _________________________________________________Ahaaaa, co w tym dziwnego że kupiłem A6 za 600euro?? :evil: :evil: Bo na Urzędzie Celnym się dziwili.

Jak bym chciał dać więcej to bym tu kupił a nie tułał się po świecie.... :wink4::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Więcej się nie dało??

W NT biało, zaczynało lać jak wyjeżdżałem!!

Max co z moimi HIDami?? Bo już latarką muszę świecić pod koła bo nic nie widać :tongue4:[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 14:33 _________________________________________________Ahaaaa, co w tym dziwnego że kupiłem A6 za 600euro?? :evil: :evil: Bo na Urzędzie Celnym się dziwili.

Jak bym chciał dać więcej to bym tu kupił a nie tułał się po świecie.... :wink4::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ja dałem 100 euro :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.