Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie, jako ze jestem na kupnie letnich oponek, kiedy myslicie zmieniac?

Bo przy takiej pogodzie to spokojnie mozna by smigac w letnich butach, gorzej jakby syplo sniegiem :tongue4:

Ja narazie odpuszczam , dopiero luty więc pogoda jeszcze może zaskoczyć.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcinie, u Ciebie w gorach to i w kwietniu moze sypnac :wink4:

Opublikowano

ja chyba na wyjazd do wisły założe letnie :gwizdanie:

Opublikowano

Marcinie, u Ciebie w gorach to i w kwietniu moze sypnac :wink4:

:) No właśnie , nawet teraz troszke sypie.

Opublikowano

Marcinie, u Ciebie w gorach to i w kwietniu moze sypnac :wink4:

:) No właśnie , nawet teraz troszke sypie.

Wczoraj rano jak jechałem do NT to na obidowej było bialutko, nawet drogi nie było widać :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

które lampy na tył do sedana, czerwonego :naughty: bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?

Opublikowano

Witojcie Panocki :hi:

Opublikowano

Czemu nie da się cytować?? :rant: :rant:

Opublikowano
  • Autor

które lampy na tył do sedana, czerwonego :naughty: bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?

ja bym zakładał po II lifcie :)

Co do opon ja chyba tez na jazde do wisły zmieniam na Letnie :slina:

Opublikowano

które lampy na tył do sedana, czerwonego :naughty: bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?

ja bym zakładał po II lifcie :)

Co do opon ja chyba tez na jazde do wisły zmieniam na Letnie :slina:

też myślałem o letnich na Wisłę, ale pożyjemy zobaczymy jak będzie z aurą :gwizdanie:
Opublikowano

które lampy na tył do sedana, czerwonego :naughty: bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?

ja bym zakładał po II lifcie :)

własnie nie wiem, które sobie zostawić

w każdym razie jedne sobie zostawie a drugie pojdą do żyda ( bez skojarzeń ) :decayed:

Opublikowano

które lampy na tył do sedana, czerwonego :naughty: bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?

ja bym zakładał po II lifcie :)

własnie nie wiem, które sobie zostawić

w każdym razie jedne sobie zostawie a drugie pojdą do żyda ( bez skojarzeń ) :decayed:

Nie no żadnych skojarzeń......a po co Cuberowi lampy od B5 ? :polew: :polew:
Opublikowano

które lampy na tył do sedana, czerwonego :naughty: bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?

ja bym zakładał po II lifcie :)

własnie nie wiem, które sobie zostawić

w każdym razie jedne sobie zostawie a drugie pojdą do żyda ( bez skojarzeń ) :decayed:

Nie no żadnych skojarzeń......a po co Cuberowi lampy od B5 ? :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie no żadnych skojarzeń......a po co Cuberowi lampy od B5 ?

tak samo mi są potrzebne jak tobie kaganiec + kolczatka co byś ze smyczy sie nie wyrywał........ :kox:

Opublikowano

Nie no żadnych skojarzeń......a po co Cuberowi lampy od B5 ?

tak samo mi są potrzebne jak tobie kaganiec + kolczatka co byś ze smyczy sie nie wyrywał........ :kox:

:polew: :polew: :polew:

ale ja lubię się zrywać ze smyczy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale ja lubię się zrywać ze smyczy

hm... no to gruby łanćuch załatwi sprawe...

Opublikowano

ale ja lubię się zrywać ze smyczy

hm... no to gruby łanćuch załatwi sprawe...

znasz mnie, jak tylko na horyzoncie ładna suka się zjawi dam radę i z grubym łańcuchem :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

hehehhe :polew:

Opublikowano

Czesc Królewicz :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.