Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SOKOL CO Z PIŁKĄ

????????????????????

Ja mam Brzeszczota jak cos :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tak wszyscy to MEGA przysiedli??? :foch:

2.Nie będziesz nadużywał imienia kolegi swego nadaremno..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Co tak wszyscy to MEGA przysiedli??? :foch:

2.Nie będziesz nadużywał imienia kolegi swego nadaremno..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ty to przynajmniej masz in plus , a ja slysze ze ktos mowi ze "jest zjebany na maxa" to co mam myslec :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co tak wszyscy to MEGA przysiedli??? :foch:

2.Nie będziesz nadużywał imienia kolegi swego nadaremno..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ty to przynajmniej masz in plus , a ja slysze ze ktos mowi ze "jest zjebany na maxa" to co mam myslec :polew: :polew: :polew: :polew:

NO :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Co tak wszyscy to MEGA przysiedli??? :foch:

2.Nie będziesz nadużywał imienia kolegi swego nadaremno..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trzynaście juz sie tak nie fochaj :bag:

Opublikowano

SILENCE!!!! I KILL YOU!!!!!!!!!! :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil: :evil:

Opublikowano

SILENCE!!!! I KILL YOU!!!!!!!!!! :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil: :evil:

nie wiedziałem że mamy ahmeda na forum :polew: :polew:
Opublikowano

SILENCE!!!! I KILL YOU!!!!!!!!!! :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil: :evil:

Pobrzmialo groza :polew:[br]Dopisany: Luty 08, 2008, 01:21:12 _________________________________________________

SILENCE!!!! I KILL YOU!!!!!!!!!! :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil: :evil:

nie wiedziałem że mamy ahmeda na forum :polew: :polew:

MegaAhmed :kox:
Opublikowano

Zamówiłem dziś magnesik, będzie na środę :gwizdanie:

Opublikowano

to nie ahmed pierszy powiedział

http://www.maxior.pl/film/82231/Smieszny_Sejm ogladanicie od początku do 35s to sie dowiecie :naughty:

Opublikowano

to nie ahmed pierszy powiedział

http://www.maxior.pl/film/82231/Smieszny_Sejm ogladanicie od początku do 35s to sie dowiecie :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

O Boshe jakie nudy w pracy :(

poczytaj gazetke :polew:

Orgowy ile CI powiedzieli za magnesik i jakie bedziesz miał zestawienie kolorów ?

Opublikowano

jakie bedziesz miał zestawienie kolorów ?

pewnie biało czerwono niebieski :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

pewnie biało czerwono niebieski

to na dzien dobry by miał po szybach ...... pewnie sam bym rzucił :evil: w komunistyczne audi jak bym zobaczył :polew:

Opublikowano

O Boshe jakie nudy w pracy :(

poczytaj gazetke :polew:

Juz wszystkie mozliwe przeczytalem :kox: :kox:

Opublikowano

to na dzien dobry by miał po szybach ...... pewnie sam bym rzucił :evil: w komunistyczne audi jak bym zobaczył :polew:

Musiał byś się nie bać..... :kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O Boshe jakie nudy w pracy :(

nie wszedzie :(

Opublikowano

pewnie biało czerwono niebieski

to na dzien dobry by miał po szybach ...... pewnie sam bym rzucił :evil: w komunistyczne audi jak bym zobaczył :polew:

tylko nie komunistyczne :rant::bicz2:

Orgowy ile CI powiedzieli za magnesik i jakie bedziesz miał zestawienie kolorów ?

ile to nie wiem, ale czy to ważne, przecież to tylko złotówki :polew: :polew: :polew:

srebne tło i czarne litery :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ogrowy no to WYPAS :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.