Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuje wszystkim jeszcze raz :notworthy:

Moja głowa :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo spóźnione ale szczere

100 lat chłopie abyś się nigdy nie zmienił

Opublikowano

Pablo spóźnione ale szczere

100 lat chłopie abyś się nigdy nie zmienił

i ja też sie podpinam PABLO :>

Opublikowano

:notworthy:

Co taka cisza, wszyscy zapili wczoraj :?: :mysli::decayed:

Dobry wyścig teraz był, szkoda Piertova bo miałby kolejne punkty ale przynajmniej efektownie zakończył skokiem i mu kierownica odpadła z kolumną :decayed: :decayed: :decayed:

Heidfeld 3 :)

Opublikowano

:notworthy:

Co taka cisza, wszyscy zapili wczoraj :?: :mysli::decayed:

Dobry wyścig teraz był, szkoda Piertova bo miałby kolejne punkty ale przynajmniej efektownie zakończył skokiem i mu kierownica odpadła z kolumną :decayed: :decayed: :decayed:

Heidfeld 3 :)

Pablo każdy ma w domu Polsat, jak nie polsat to internet - po co Ty robisz skót wyścigu? Sensacji nie odkryłeś. Wyścig dla mnie był nudny i nic się nie działo. Button 2 i co?

Opublikowano

:notworthy:

Co taka cisza, wszyscy zapili wczoraj :?: :mysli::decayed:

Dobry wyścig teraz był, szkoda Piertova bo miałby kolejne punkty ale przynajmniej efektownie zakończył skokiem i mu kierownica odpadła z kolumną :decayed: :decayed: :decayed:

Heidfeld 3 :)

Pablo każdy ma w domu Polsat, jak nie polsat to internet - po co Ty robisz skót wyścigu? Sensacji nie odkryłeś. Wyścig dla mnie był nudny i nic się nie działo. Button 2 i co?

Przemian po co się burzysz :D

Napisałem tak od siebie i tyle co sądzę o tym wyścigu :)

Trzeba pisać posty i ruszyć Krakowskie :tongue4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:55_________________________________________________Panowie nie śpimy i jedziemy dalej z życzeniami :kox:

tortnaurodziny.jpg

:decayed:

Wąski WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!

Opublikowano

:hi: :hi:

A kto w ogóle będzie dziś na spocie?? :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi:

A kto w ogóle będzie dziś na spocie?? :mysli:

ja się wybieram :)

Opublikowano

No to będzie nas dwóch :decayed:

Ja przyjade po meczu.

Opublikowano

Transit... śmigamy razem? Bo samemu mi się nie chce :decayed:

Opublikowano

dziś spot na dachu czy jeszcze w podziemiach ? :decayed: btw.to jestem trzeci :polew:

Opublikowano
:hi: z wieczora rzeczywiście cisza dzisiaj tu straszna
Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzięki za spota :hi: nawet frekwencja niezła dziś była

btw odjazd gruszki rozbawił mnie do łez :polew:

Opublikowano

Dzięki za spota :)

btw odjazd gruszki rozbawił mnie do łez :polew:

Dokładnie :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

dzięki za spota :hi: :hi:

Dzięki Tomek za pomoc przy VAG :good:

Transitpower zdrowe TDI to podstawa :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Również dziękuję za spota :good:

Transitpower zdrowe TDI to podstawa :gwizdanie: :decayed:

Następnym razem ścigniemy się na Bora-Komorowskiego albo na rozpoczęciu sezonu w niedziele (o ile wróce z trasy). Nawet nie sądziłem że mój TDI-k tak zapierd..la, bo nigdy z nikim nie ścigałem się spod świateł :decayed:

Opublikowano

A co objechał Cię :mysli:

Miodzio ty masz u siebie serie :mysli:

Opublikowano

A co objechał Cię :mysli:

Miodzio ty masz u siebie serie :mysli:

pewnie ze seria a wyścig był koleżeński więc trudno mówić o objechaniu kogoś :decayed:

Ale ruszyliśmy jak gruszka :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.