SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

Ma ktoś z Was nową mapę Navi na DX-a ?? Albo link do zassania bo nie mogę znaleźć (TELEATLAS DX MAPY POLSKA CZECHY 2011) Bo niby mam 10/11 Polska - Czechy, ale nie wiem czy tylko tak płyta jest opisana czy taka jest prawda, bo przed Gliwicami nowych obwodnic na niej nie ma.

EDIT:

Już znalazłem. Jak by kogoś interesowało:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

kierowcą była laska? :decayed:

:bry:

No to czas zacząć oglądać F1 :kox:

Raczej czas zacząć oglądać mecz LECHIA - WISŁA :dance2:

Wolę F1 niż oglądać naszą ligę :wink4:

:siema: Ja dzis spocika odpuszczam , od wczorajszego wieczora żygam jak kot , dreszcze lamanie w kościach itd :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gość PrZeMiAn

Panowie,

Potrzebuje jakiejś stacji diagnostycznej gdzie podbije dowód rejestracyjny, dobije klime i sprawdzę zbieżność kół. Interesuje mnie 3 in 1 (dlatego Pablo nie podsyłaj mi miejsc gdzie tylko podbije przegląd) :)

Pablo jak na Tuning Show :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 19:40_________________________________________________

zapewne jakiś wirusik zalej GO współczuję :([br]Dopisany: 08 Maj 2011, 19:40_________________________________________________

Raczej czas zacząć oglądać mecz LECHIA - WISŁA :dance2:

Wolę F1 niż oglądać naszą ligę :wink4:

też tak myślę

Panowie,

Stacja diagnostyczna w Skale, co prawda trochę daleko od Krk ale 3 w 1:) Serwis klimy + ozonowanie 100 zł (w zeszłym roku)

AUTO CENTER ul.Wielicka 250

Panowie,

Ostatnia klima, Wieniawskiego przegląd i zbieżność. Polecam tak bo na Ostatniej to jeden z lepszych serwisów od klimy w KR, Chrobak też dobry i blisko jedno przy drugim. A jak bardzo chcesz w jednym to na Wieniawskiego też robią klimę.

Gość PrZeMiAn

Właśnie chyba do chrobaka podjadę. Dzięki Jarko