Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A macie jakąś miejscówke?? Bo jeśli nie - to ja moge coś zaproponować :gwizdanie: Jest mnóstwo ciekawych miejsc w pobliżu mnie :rolleyes:

Przywioze grill'a jakby co... Chociaż Karol ma większego :decayed:

:kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez mam kazdy dzień w tym tygodniu wolny bo pracuje tylko jeden dzień w tym tygodniu we wtorek :tongue4:

grilik krzesełka stolik to jest to :good: dostosuje sie

Opublikowano

A przywitam się jeszcze raz :hi::decayed:

Opublikowano

Kamil daje radę ta skromna B2 :oklaski: jak coś mam kupca na nią :naughty:

kto by chciał takiego strucla :decayed:

ja

Opublikowano

Kamil daje radę ta skromna B2 :oklaski: jak coś mam kupca na nią :naughty:

kto by chciał takiego strucla :decayed:

ja

jest nas trzech :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To kiedy robimy grilla ? Czwartek czy czekamy do Niedzielnego spota? :cool1:

Opublikowano

czwartek grill zamiast kiełbasek pod HT :good:

Opublikowano

To kiedy robimy grilla ? Czwartek czy czekamy do Niedzielnego spota? :cool1:

Jestem za czwartkiem :good:

A macie jakąś miejscówke?? Bo jeśli nie - to ja moge coś zaproponować :gwizdanie: Jest mnóstwo ciekawych miejsc w pobliżu mnie :rolleyes:

Dawaj coś :naughty:

Przywioze grill'a jakby co... Chociaż Karol ma większego :decayed:

Możemy coś przypiec w pobliżu mojego domu. Są dwie możliwości - zostawiacie auta pod domem (nie mam dzieci ani skurwys..nów :decayed: ) i z buta 100m na miejsce lub dojazd prosto do celu ale po dość mocno nierównej i kamienistej drodze. W każdym razie miejsce jest piękne, dookoła cisza i spokój więc można robić co się komu podoba. Jeśli ktoś będzie chciał wcześniej sprawdzić o czym pisze - to prosze do mnie dzwonić (albo PW).

Opublikowano

A może Skałki :mysli:

Parking pod nosem praktycznie.

Opublikowano

A może Skałki :mysli:

Parking pod nosem praktycznie.

Może i tam być, ale jak będzie ładna pogoda to będzie dużo ludzi...

W każdym razie propozycje rzuciłem. Jak zaakceptujecie to dobrze a jak nie - to ja się dostosuje :)

Opublikowano

:kox:

66585-osama-bin-laden-na-wawel.jpg

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

Kamil daje radę ta skromna B2 :oklaski: jak coś mam kupca na nią :naughty:

kto by chciał takiego strucla :decayed:

ja

no to kupować i budować :)

Opublikowano

na wawelu lezą tylko mężowie stanu :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

"Posiadacz rachunku : Jarosław Matys, os. Boh. Września 38/10, 31-621 Kraków

W tytule: nick i rodzaj opłaty, np jarko zaliczka lub jarko zlot"

To też jarko organizujesz czy tylko kasę bierzesz ? :decayed:

Opublikowano

Cuber i Jarko pomagają Makaveli w organizacji :wink4:[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 18:59_________________________________________________Jakie RS4 :blink:

http://www.joemonster.org/filmy/34948/Poscig_za_Audi_RS4_

Opublikowano

"Posiadacz rachunku : Jarosław Matys, os. Boh. Września 38/10, 31-621 Kraków

W tytule: nick i rodzaj opłaty, np jarko zaliczka lub jarko zlot"

To też jarko organizujesz czy tylko kasę bierzesz ? :decayed:

Coś tam pomagam :rolleyes:

Opublikowano

Coś tam coś tam :naughty: hehe

Opublikowano

to jak czwartek grill ? ja chętnie piwko strzele jedno schłodzone i zagryze kiełbachą :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.