Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to poczekajmy na opinie innych co do godziny :wink4:

ps. narazie nie dziękuję :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

u mnie nie działa :gwizdanie:

Opublikowano

To ja idę spać, bo jutro kolejny pracowity dzień. Czekam zatem na info od reszty co do godziny.

A tak na marginesie - jestem za tym, żeby każdy we własnym zakresie coś sobie przywiózł na tego grilla. Ja kupie sobie mięsko tylko dla siebie, bo głupio się przyznać, ale naprawde nie mam żeby założyć za zakup nawet głupich ćwiartek z kurczaka, kiełbasy czy nawet węgla ;( Mam nadzieje że to zrozumiecie :confused4: Oferuję jednak pełne zaangażowanie w to spotkanie i poświęcę nawet swojego starego i rozpadającego się (ale nadal sprawnego) grilla :decayed:

Opublikowano

u mnie nie działa :gwizdanie:

hmmm na czym nie działa ??(przeglądarka)

Opublikowano
  • Autor

u mnie nie działa :gwizdanie:

hmmm na czym nie działa ??(przeglądarka)

nie moge wogołe otworzyć przez explorer-a strony www.bezwypadkowy.net :mysli:

przez anymousa poszło :cool1:

ciekaw jestem czy faktycznie to odbudowali czy poszedł przeszczep :cool1:

Opublikowano

masakra :shocked:

A tak na marginesie - jestem za tym, żeby każdy we własnym zakresie coś sobie przywiózł na tego grilla. Ja kupie sobie mięsko tylko dla siebie, bo głupio się przyznać, ale naprawde nie mam żeby założyć za zakup nawet głupich ćwiartek z kurczaka, kiełbasy czy nawet węgla ;( Mam nadzieje że to zrozumiecie :confused4: Oferuję jednak pełne zaangażowanie w to spotkanie i poświęcę nawet swojego starego i rozpadającego się (ale nadal sprawnego) grilla :decayed:

Damy radę nie martw się :good: :good: :good:

Opublikowano

ja moge i o 18-tej i pozniej ale fakt nie tyle ze zimno co ciemno. 18.30 moze być ? a co do mięska to jak kazdy cos przyniesie to znając życie i tak bedziemy mieć jedzenia po uszy bo z reguły zawsze jest za duzo- z tym nigdy nie było problemu.

Pablo ja na zloce Vag tez kładłem kiełbaski na grila więc nie siej farmazonów :bicz: przeciez to nie o to chodzi kto co przynosi ale dobrze byłoby aby w miare równo kazdy przyniósł, 2 kiełbaski+ skrzydełko lub karczek to chyba niewiele. :mysli:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 00:38_________________________________________________spadam w kimono :hi:

Opublikowano

ja moge i o 18-tej i pozniej ale fakt nie tyle ze zimno co ciemno. 18.30 moze być ? a co do mięska to jak kazdy cos przyniesie to znając życie i tak bedziemy mieć jedzenia po uszy bo z reguły zawsze jest za duzo- z tym nigdy nie było problemu.

Pablo ja na zloce Vag tez kładłem kiełbaski na grila więc nie siej farmazonów :bicz: przeciez to nie o to chodzi kto co przynosi ale dobrze byłoby aby w miare równo kazdy przyniósł, 2 kiełbaski+ skrzydełko lub karczek to chyba niewiele. :mysli:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 00:38_________________________________________________spadam w kimono :hi:

Sorry może źle powiedziałem że tylko ja i mehow :wallbash:, bo też były inne osoby, jarko jeszcze tam coś kupił i Wąski chyba, chodziło mi o to by teraz każdy coś przywiózł i nikt nie będzie miał wszystkiego na jednej głowie :wink4:

Opublikowano

PABLO najpierw chwaliłeś się że w 2 kupiliście wszystko a teraz nagle już się zrobiło 6 :kox:

Opublikowano

Pablo widze fuuul organizator :cool1: a żarełko tez załatwisz? :cool1:

Z żarełkiem to już musimy się wszyscy zgadać, bo ostatnio ja i Mehow tylko kupiliśmy ale na szczęście wystarczyło.

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 08:55_________________________________________________

u mnie nie działa :gwizdanie:

hmmm na czym nie działa ??(przeglądarka)

nie moge wogołe otworzyć przez explorer-a strony www.bezwypadkowy.net :mysli:

przez anymousa poszło :cool1:

ciekaw jestem czy faktycznie to odbudowali czy poszedł przeszczep :cool1:

nie opłaca się naprawiać za duże uszkodzenia -szczep jak nic :naughty:

Opublikowano

PABLO najpierw chwaliłeś się że w 2 kupiliście wszystko a teraz nagle już się zrobiło 6 :kox:

Podupczyło mi się :decayed:

:bry:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:siema::wink4:
Opublikowano

:hi:

Wpadłbym chętnie na tego grilla ale widzę że chyba tylko po to żeby go zagasić :confused4: bo do 20 pewnie się nie wyrobię a i na dojazd sporo mi zejdzie zobaczymy będę dzwonił :wink4:

Opublikowano

:bry:

No to na czym stoimy jeśli chodzi o grilla?? O której chcecie zbiórke??

JArko prosił przekazać że zakupił kilo karkówki i już marynuje na jutro.

Ja byłem dziś na rekonesansie i z dojazdem na samo miejsce może być lipa. Ledwo co swoim dojechałem, a był to prawdziwy offroad. Tak więc chyba zostawimy wszystkie auta u mnie (o ile się zmieszczą) i pójdziemy kilka metrów z buta. Z resztą decyzje podejmiemy jutro na BP. Ewentualnie obczaje jeszcze dziś kilka innych miejscówek i wieczorem napisze co i jak.

Opublikowano
  • Autor

a moze poprostu pojedziemy na Bagry Krakowskie i tam zrobimy sobie grila :) dojazd jest :naughty:

Opublikowano

:bry:

No to na czym stoimy jeśli chodzi o grilla?? O której chcecie zbiórke??

JArko prosił przekazać że zakupił kilo karkówki i już marynuje na jutro.

Ja byłem dziś na rekonesansie i z dojazdem na samo miejsce może być lipa. Ledwo co swoim dojechałem, a był to prawdziwy offroad. Tak więc chyba zostawimy wszystkie auta u mnie (o ile się zmieszczą) i pójdziemy kilka metrów z buta. Z resztą decyzje podejmiemy jutro na BP. Ewentualnie obczaje jeszcze dziś kilka innych miejscówek i wieczorem napisze co i jak.

ja dojadę moją coupetą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.