Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 20:59_________________________________________________Panowie ma ktoś z Was pożyczyć " łoki toki" , potrzebuje na 2 tygodnie wakacji pożyczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz, pewnie Maseraka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :bry:

Boseron śmiał się ze mnie że kolizje miałem a właśnie dostałem info że sam stoi na Czarnowiejskiej i czeka na kolegów z Policji. W aucie podobno błotnik i drzwi uszkodzone a kobieta która włączała się do ruchu i uszkodziła jego auto - twierdzi że to nie jej wina :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co ludzie ostatnio jeżdżą... To chyba przez te upały :wallbash:

Mariusz jak temat sobotni :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co ludzie ostatnio jeżdżą... To chyba przez te upały :wallbash:

Mariusz jak temat sobotni :?:

Najbliższy weekend niestety będę musiał odpuścić, bo pół godziny temu dowiedziałem się że 26, 27 i 28 jadę do zapyziałej Wawy do pracy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dobrze że dałeś cynka :naughty:

Gdyby jednak coś się zmieniło w tej kwestii to od razu dam Ci znać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :bry:

Boseron śmiał się ze mnie że kolizje miałem a właśnie dostałem info że sam stoi na Czarnowiejskiej i czeka na kolegów z Policji. W aucie podobno błotnik i drzwi uszkodzone a kobieta która włączała się do ruchu i uszkodziła jego auto - twierdzi że to nie jej wina :polew: :polew: :polew:

ups współczuję koledze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dobrze że dałeś cynka :naughty:

Gdyby jednak coś się zmieniło w tej kwestii to od razu dam Ci znać :naughty:

Damy rade :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: no i stało sie Baba wbiła mi sie w bok, cytuję " myślałam ze Pan mnie wpuszcza" :wallbash:

fakt zerowa prędkość, wyskoczył jej mężulek i stwierdził ze to ja sie zagapiłem a ona była juz dwoma kołami na jezdni :polew:

nie chcieli sie dogadać ze mną to muszą zabecalować 500 zeta :gwizdanie: przyroda .

zastanawiam sie gdzie robić ASO czy szukać pieniędzy choć szkoda nie jest duża błotnik drzwi i na moje oko delikatnie ryśńięta felga lakier sie pomarszczył a nowo malowane były :wallbash: co o tym sądzicie, aha babka jest ubezpieczona w PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie gdzie robić ASO czy szukać pieniędzy choć szkoda nie jest duża błotnik drzwi i na moje oko delikatnie ryśńięta felga lakier sie pomarszczył a nowo malowane były :wallbash: co o tym sądzicie, aha babka jest ubezpieczona w PZU.

współczuję, moja rada idż do PZU i zobacz co Ci przyznają i odrazu dowiedz sie jak sprawa wyglada z naprawą gdzies.... Jak PZU zbyt mało Ci przyzna a obawiam sie ze przyznają Ci zamienniki to idż do ASO nic nie zyskasz a przynajmniej będziesz mial na ORI częsciach zrobione :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...