Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaś się zaczęły bezsensowne sprzeczki, panowie :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe ładnie Krakusy sobie jadą...ładnie :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jagielonia - CRACOVIA KRAKÓW 0-1 50' Kamil Witkowski :th:

narazie jest ok..... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie sorry ze sie wtrące w Wasze specyficzke Krakowskie klimaty... nazwy klubów piszemy z duzej litery... nawet najwiekszego wroga. Wzajemny szacunek musi być.

Opublikowano

Przyjade jutro na spocika ale troszeczke sie spóznie :embarrassed: Ale nudy sa na akademiku,siedze sobie u brata i nie wiem co ze soba zrobic :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Panowie sorry ze sie wtrące w Wasze specyficzke Krakowskie klimaty... nazwy klubów piszemy z duzej litery... nawet najwiekszego wroga. Wzajemny szacunek musi być.

:polew:

powinien byc :gwizdanie:

Opublikowano

Zaś się zaczęły bezsensowne sprzeczki, panowie :wink4:

może kilka stron do kosza :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

a jak Wy jedziecie od zwisły to jest dobrze??? jak już Rexio piszesz to bądź obiektywny pod tym względem co??

i dlatego pisze co by sie przydało..... czy cos napisałem nie tak ? :mysli:

Jagielonia - Cracovia 0-2 :tongue4:

Opublikowano

Panowie , bo dam wam zaraz po ostrzeżeniu :polew:

Opublikowano

Panowie , bo dam wam zaraz po ostrzeżeniu :polew:

Marcin został oficjalnie mianowany jako PR modów :naughty:

Opublikowano

Cze moje sliczne dziewczynki :decayed: Jak sie sprawowalyscie te kilka dzionkow bez Murzynka :przebiegly:

Opublikowano

a jak Wy jedziecie od zwisły to jest dobrze??? jak już Rexio piszesz to bądź obiektywny pod tym względem co??

A podaj mi jeden przykład gdzie JAKO PIERWSZY napisałem coś innego niż Wisła.

Hmm?

Opublikowano
  • Autor

koniec juz tych sprzeczek :gwizdanie: :th:

Opublikowano

Panowie , bo dam wam zaraz po ostrzeżeniu :polew:

Marcin został oficjalnie mianowany jako PR modów :naughty:

Bo sie skończą żarty, i co niektórzy moga przygarnąć kropka :polew:

Cze moje sliczne dziewczynki :decayed: Jak sie sprawowalyscie te kilka dzionkow bez Murzynka :przebiegly:

Spokojna głowa poziek sam potwierdza. :polew:

Trzymałem wszystko na poziomie :polew:

Ps. Murzyn gdzie były targi , czy już sie skończyły?? :kwasny:

Opublikowano

hksthol7.gif

Opublikowano

Sa jeszcze ;) Jutro ostatni dzien. Silesia Building Expo - Sibex 2008

Opublikowano
  • Autor

dobra Panowie

Jest Kraków Jest Zabawa a wiec ruszam na imprezke :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wszystkim.

hehe widze ze klubowo po sobie dzis jechaliscie :D

Opublikowano

ja własnie wróciłem po meczu , szkoda że was tam nie było Pikniki ...

a na forum kozaczycie jacy to z Was nie kibice... żenua :gwizdanie:

Opublikowano

ja własnie wróciłem po meczu , szkoda że was tam nie było Pikniki ...

a na forum kozaczycie jacy to z Was nie kibice... żenua :gwizdanie:

A kto ostatnio na wyjazd (jeden z najbliższych nie pojechał) :rolleyes: ?

My z cubrem ostatnio w Kielcach (tak, na wyjeździe) byliśmy :rolleyes: .

cuberos ma karnet na piłkę, więc jest na każdym meczu.

Ja ze względu na traktowanie kibiców przez Filipiaka na "gałę" nie chodzę.

Natomiast na hokeju można mnie dość często uświadczyć.

Piotrek, popatrz tydzień w tył i mów coś o kibicach, piknikach itp...

P.S. Atletico - Barcelona 4:2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.