Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wielcy nie obecni :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 23:25_________________________________________________Chłopaki z klubu dzielnie walczyli :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209040.60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo, chwalisz się że masz dużo postów napisanych, a bez kasowania miałbyś jeszcze więcej...

Nic w tym dziwnego jak tą samą wiadomość piszesz po kilka razy w kilku tematach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, chwalisz się że masz dużo postów napisanych, a bez kasowania miałbyś jeszcze więcej...

Nic w tym dziwnego jak tą samą wiadomość piszesz po kilka razy w kilku tematach :rolleyes:

jarko tylko zwróć uwagę że tam nie naliczają postów, przynajmniej tego nie zauważyłem, gdyby niebiescy userzy mieli tam dostęp to nie musiałbym wklejać w tym miejscu, rozumiesz :rolleyes:

A co do kasowania to nie chodziło o to że mi ktoś coś wykasował bo dużo piszę tylko o cięcia na całym forum i wtedy wszystkim ubyło dużo wiadomości, wtedy jeszcze były wszędzie liczone posty jak się pisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironizowałem, nie musisz mnie uświadamiać.

A jakby tam niebiescy mieli dostęp to by forum klubowego nie było i tamtego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,PAblo ja cie prosze nie kopiuj postów po calym forum,gdzie nie wejde tam to samo to o psach na NK to Omega :disgust: Wszedzie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,PAblo ja cie prosze nie kopiuj postów po calym forum,gdzie nie wejde tam to samo to o psach na NK to Omega :disgust: Wszedzie to samo

Tukan czytałeś to co wyżej napisałem :?: :!: :?:

Ty możesz wejść na forum klubowe bo masz klubowicza a większość od nas nie i tego nie widzą, dlatego tutaj też to wrzuciłem!

I nie pisz że "wszędzie" bo w dwóch miejscach.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 18:11_________________________________________________Wąski poszło info w sprawie PSP :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie jakby miał jakieś namiary gdzie mógłbym kupić sensor do poduszek pojeździłem dzisiaj trochę za tym i nikt nie ma

030f4a7a5757223dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie pisz że "wszędzie" bo w dwóch miejscach.

Jeszcze w strefie śmiechu :gwizdanie:

A i tak połowę forum mam zblokowane bo nie wiadomo gdzie jeszcze bym na to trafił.

Już Ci to druga osoba pisze, jak znajdziesz coś fajnego to pokaż to w jednym miejscu a nie gdzie tylko się da :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy chcecie od Pawła wrzuca w każdym temacie zeby ludziska nie musieli wertować całego forum szukając tej własnie wiadomości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...