Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

robisz chipowanie na śniadanie :)

heheh dokładnie :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, ma ktoś orientację gdzie dostanę części do A4 B5, i czy ewentualnie ktoś mógłby mi w razie czego służyć poradą jeśli chodzi o te części, bo wygląda na to że będzie reaktywacja mojej A4. :) :)

Opublikowano
  • Autor

Witam, ma ktoś orientację gdzie dostanę części do A4 B5, i czy ewentualnie ktoś mógłby mi w razie czego służyć poradą jeśli chodzi o te części, bo wygląda na to że będzie reaktywacja mojej A4. :) :)

ale jakie częsci :) ??

Opublikowano

mega, kup sobie anglika jakiegos

Opublikowano

ale jakie częsci :) ??

No ogólnie blacharskie, lamy może bym od jakiejś nowszej zarzucił ale nie wiem czy to każde pasują czy nie.[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:30 _________________________________________________Będzie pewnie cała kupa plastików której nie dostanę nigdzie.[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:31 _________________________________________________

mega, kup sobie anglika jakiegos

Za Angola musiał bym z 8k dać.

Opublikowano

za 4-5 też znajdziesz

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4607059

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4398261

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4646669

tylko musisz sobie poszukac avanta[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:34 _________________________________________________tu jest no ale 8k :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4512064

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

cuber i jak tam po wizycie w V-TECHu? :th:

Opublikowano
  • Autor

cuber i jak tam po wizycie w V-TECHu? :th:

172 kucyki i 416 Nm :gwizdanie: , myślałem ze bedzie 180 ale powiedzieli ze nie ma sensu i by cos takiego osiągnąc to by pasowalo wtryski od ARL-a jeszcze dołożyc + wiekszy coooler :wink4:

Opublikowano

cuber i jak tam po wizycie w V-TECHu? :th:

172 kucyki i 416 Nm :gwizdanie: , myślałem ze bedzie 180 ale powiedzieli ze nie ma sensu i by cos takiego osiągnąc to by pasowalo wtryski od ARL-a jeszcze dołożyc + wiekszy coooler :wink4:

No to Gracioszki :) Pozazdroscic :P

Opublikowano
  • Autor

eee tam Max opowiadasz :gwizdanie:

Opublikowano

taka latowa poprawka softu, ale wiecej niutków chyba nie ma sensu w osce robic :)

ja tez bede robił program w Krakowie, moze w przyszłym tyg. ale nie w Vtechu :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Róbta gdzie chceta, :gwizdanie:

zamówiełes mi te 5K?

Opublikowano

zamówiełes mi te 5K?

yes

Opublikowano
  • Autor

i kiedy mają być ??

Opublikowano

i kiedy mają być ??

jakby to powiedzieli prawdziwi Anglicy : nie wiem :)

teraz mu przyjezdza nowa dostawa, i zalezy jak mu to zejdzie to bedzie zamawiał nowe

Opublikowano
  • Autor

kurde a juz myslałem ze bede mial w tym tygodniu..... to teraz musz epomyslec czy nie wziasc od kogscia z SCZ :mysli: bo ma od reki :gwizdanie:

Opublikowano

a czemu 6000 K nie chcesz ?

Opublikowano

cuber i jak tam po wizycie w V-TECHu? :th:

172 kucyki i 416 Nm :gwizdanie: , myślałem ze bedzie 180 ale powiedzieli ze nie ma sensu i by cos takiego osiągnąc to by pasowalo wtryski od ARL-a jeszcze dołożyc + wiekszy coooler :wink4:

No to lajcik, moment obrotowy jest super. Pewnie na trzecim biegu jeszcze mieli kołami :hi:

Opublikowano
  • Autor

a czemu 6000 K nie chcesz ?

tak jakos wole 5000 K :naughty:

No to lajcik, moment obrotowy jest super. Pewnie na trzecim biegu jeszcze mieli kołami :hi:

mieli mieli :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.