Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

nie wiecie czasem czy w zakopcu dużo śniegu :mysli:

bo ja już na letnich kapciach a w drugi dzień świąt muszę lecieć do stolicy Tatr :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

nie wiecie czasem czy w zakopcu dużo śniegu :mysli:

bo ja już na letnich kapciach a w drugi dzień świąt muszę lecieć do stolicy Tatr :gwizdanie:

Na razie nie jest żle: http://narty.onet.pl/561568,kamery.html

ale co będzie na święta?

Opublikowano

Eeeeeee....już tyle razy straszyli tym śniegiem i jak narazie nic. Nie sądze żeby nastąpiły jakieś drastyczne zmiany.

Opublikowano

wczoraj "ludzie z gór" w telewizorze mówili, że nawet zimówki w górach nie pomagają, także spokojnie Grzesiek możesz jechać na letnich :th:

Opublikowano

Pany potrzebna mi śruba która mocuje lampę, ta która jest schowana gdzieś tam głęboko. Ktoś wie czy to jakaś standardowa czy muszę szukać wynalazku??

Opublikowano

Ogre, wrzuć jakąś fotkę z nowymi felgami :cool:

Opublikowano

chce ktos dzisiaj zagrac na trawce pod balonem w Hucie ?

2 osoby potrzebuje

Opublikowano

Dla zainteresowanych. Posty w temacie zawieszenia MAPCO usunąłem ja. TO dział techniczny.Do dyskusji są inne,choćby ten.

Sam post bardzo ładny,zawierający ciekawe informację.

Urażonych przepraszam :hi:

Opublikowano

Witam

Panowie przeżyłem szok .... Dzis w pracy zobaczyłem wystajace jakies gówno z zamka w dzwiach kierowcy, co sie okazało był to typowy przyrząd do otwierania drzwi i wyłamywania blokqady w stacyjce. Innymi słowy ktoś chciał mi bryke rąbnąc w nocy.

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

To ja takie pytanko, chyba na czasie... Gdzie w KR można zainstalować dobry alarmik do autka :?: Znacie może jakiegoś szpeca :?:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Panowie przeżyłem szok .... Dzis w pracy zobaczyłem wystajace jakies gówno z zamka w dzwiach kierowcy, co sie okazało był to typowy przyrząd do otwierania drzwi i wyłamywania blokqady w stacyjce. Innymi słowy ktoś chciał mi bryke rąbnąc w nocy.

spoko spoko, Jak mialem B5 to też mi chcieli Ja zadupczyć 2 razy ....Odkad mam B6 to cisza......tfu wypluć :evil:[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 20:50 _________________________________________________

Witam Panowie :hi:

To ja takie pytanko, chyba na czasie... Gdzie w KR można zainstalować dobry alarmik do autka :?: Znacie możźe jakiegoś szpeca :?:

podeśle Ci przez GG namiary na goscia, JA Ogrus i trzenisław korzystalismy z jego usług.... dobry fachura :naughty:

Opublikowano

Jak mialem B5 to też mi chcieli Ja zadupczyć 2 razy ....Odkad mam B6 to cisza.....

bo wiesz, B6 nie warto, za bardzo awaryjne są :decayed:

Opublikowano
  • Autor

widze ze cos mała Polska ucichła na forum..... :gwizdanie:

Opublikowano

Myslę że wpadniemy(ja i maku) do Was na spocik 30 marca :th: tylko się musi zebraćsię DUŻA ekipa :notworthy: to sobie autka poglądamy :th:

Opublikowano
  • Autor

Myslę że wpadniemy(ja i maku) do Was na spocik 30 marca :th: tylko się musi zebraćsię DUŻA ekipa :notworthy: to sobie autka poglądamy :th:

zapraszamy u Nas średnio jest ok 12 furek :naughty:

Opublikowano

u nas jest bida, nie ma co oglądać :)

ale oczywiscie zapraszamy

Opublikowano

EUROpejski dzięki raz jeszcze :th:

Opublikowano
  • Autor

sie okaze czy szafy beda prowokowac :gwizdanie: , zawsze sie coś dzieje nie ma to tamto :evil:

Opublikowano

Oho,Cuber o szafie pisze,ciekawe jak teraz będzie z nią rozmawiać? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.