Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sokol , nie bede gorszy od ciebie :naughty: :naughty:

<------- :blink: :blink:

hehe, dobrego nigdy za wiele :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sokol , nie bede gorszy od ciebie :naughty: :naughty:

<------- :blink: :blink:

hehe, dobrego nigdy za wiele :naughty::decayed:

Dac mu piwo :P

Opublikowano

Witam, skąd wy takie rzeczy bierzecie??

Opublikowano

puchacz :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 13:12 _________________________________________________

Witam, skąd wy takie rzeczy bierzecie??

z miasta , na faktach :naughty:

Opublikowano

Witam, skąd wy takie rzeczy bierzecie??

U was to takich rzeczy nie ma , dlatego chociaz przez forum wam je pokazujemy , zebyscie wiedzieli ze takieeee rzeczy sa na swiecie :P

Opublikowano

Witam, skąd wy takie rzeczy bierzecie??

pan Bóg nam takie "rzeczy" daje :naughty:

Opublikowano

telefonami nagrywają, wkoncu wiosna przyszła i jest na co popatrzeć :polew: :polew:

Opublikowano

u was tez jest taki "ruch" w robocie ?

qwa ale mi sie dłuży czas :thumbdown:

Opublikowano

Sokol , nie bede gorszy od ciebie :naughty: :naughty:

<------- :blink: :blink:

hehe, dobrego nigdy za wiele :naughty::decayed:

Dac mu piwo :P

No to mamy dwie góry i jeden dół ;):kox::decayed:

Kurcze, panowie może znacie jakieś miejsce w KRK gdzie można _dobrze_ wyczyścić skórzaną tapicerke ? Gdzie bym nie pojechał to chcą ją robić na błysk - a wole tak jak jest fabrycznie: głęboki mat :th:

Opublikowano

Sokol , nie bede gorszy od ciebie :naughty: :naughty:

<------- :blink: :blink:

hehe, dobrego nigdy za wiele :naughty::decayed:

Dac mu piwo :P

No to mamy dwie góry i jeden dół ;):kox::decayed:

Kurcze, panowie może znacie jakieś miejsce w KRK gdzie można _dobrze_ wyczyścić skórzaną tapicerke ? Gdzie bym nie pojechał to chcą ją robić na błysk - a wole tak jak jest fabrycznie: głęboki mat :th:

Ja sobie sam tak robie :)

Opublikowano

pan Bóg nam takie "rzeczy" daje :naughty:

Nieprawda, pytałem i mówi że on nic o tym nie wie....

Opublikowano

Siema wesołych Swiat zycze...dla mnie nie sa takie wesole dwumasa padla...... :wallbash:

Opublikowano

Siema wesołych Swiat zycze...dla mnie nie sa takie wesole dwumasa padla...... :wallbash:

O w d*pę ten rok jest wogóle jakiś zjebany... Ehhh...

Opublikowano

Powitać :hi:

Jak idzie o spocika to ja też chętny być :th: o ile wytrzeźwieję po weselichu... :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Jak idzie o spocika to ja też chętny być :th: o ile wytrzeźwieję po weselichu... :decayed:

ee to raczej nie przyjedziesz, bo co to za weselicho jakbyś miał wytrzeźwieć do 16. 00 :decayed:

Opublikowano

SOKOL GRATULACJE KLUBOWICZA :th: :th: :th: :th: :th: :naughty:

Opublikowano

No wlasnie Sokół gratki :kox:

Opublikowano

a dziekuje :hi:

Opublikowano

Widze nawet avatarek pod kolor :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehehhe Graty Sokolnh :th: teraz nie ma to tamto ......

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.