Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cuber, mnie mozesz tez dopisac :>

spoko oko , zedytuj liste i się sam dopisz :naughty: poczekajmy jeszcze na głównego organizatora czyli na SOKOLNH i niech potwierdzi wszystko itd

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1.Sokolnh (organizer)

2.Cuber

3.Themon

4.Ozi

5.Jarko

6.Truogr

7.Trzeniek

8.Mtytus

9.

....

Opublikowano

1.Sokolnh (organizer)

2.Cuber

3.Themon

4.Ozi

5.Jarko

6.Truogr

7.Trzeniek

8.Mtytus

9.rtocki

....

Spróbuję zdążyć

Panowie czy ma ktoś gdzieś w piwnicy, garażu, szopie, lub na aucie kierunki valeo do b5 (>98 lampy dzielone), potrzebuje sprawdzić czy da się jednak jakoś założyć do lamp boscha? Jakby ktoś miał to proszę niech weźmie na spota, najlepiej lewy bo szybciej można przymierzyć

Opublikowano

A może gdzieś bliżej się umówimy, np. Plaza i trochę póżniej tak żeby wyjechać o około 16.00 w kierunku golfów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hm.... no mysle ze najlepeij bedzie dojechac jak najpóżniej i zrobić ostre wejscie :decayed:

Opublikowano

A gdzie Golfiarze maja spota?

Opublikowano
  • Autor

A gdzie Golfiarze maja spota?

na Bora Komorowskiego pod CH KROKUS dawny Geant :evil:

Opublikowano

Tylko uprzedzam, u Nas są nudy a ludzie wredni :decayed::naughty:

prawda :naughty:

Tak, potwierdzam :confused4:

Ja na ostatnim spocie najpierw dostałem po głowie, a potem kazali mi trochę galerię zdemolować :kox:

Opublikowano

1.Sokolnh (organizer)

2.Cuber

3.Themon

4.Ozi

5.Jarko

6.Truogr

7.Trzeniek

8.Mtytus

9.rtocki

10.Marek27

....

proponuję GK o 15.00 dogadamy wtedy wszystko na miejcu :evil:

Opublikowano

Yooo Stefany :)

1.Sokolnh (organizer)

2.Cuber

3.Themon

4.Ozi

5.Jarko

6.Truogr

7.Trzeniek

8.Mtytus

9.rtocki

10.Marek27

11. Mad_MAX

.....

Opublikowano

proponuję GK o 15.00 dogadamy wtedy wszystko na miejcu :evil:

Panowie, ja na weselu nockę wcześniej będę... Dajcie żyć :decayed:

Albo jak tam chcecie, przecież mogę dojechać. Ważne żeby nie wcześniej jak o 16.00 wyruszyć pod Krokusa :cool:

Opublikowano

hm.... no mysle ze najlepeij bedzie dojechac jak najpóżniej i zrobić ostre wejscie :decayed:

też tak myślę, thx za wpisanie na listę :wink4:

:hi:

Opublikowano

no spocik jest, oczywiście spóźnimy sie z klasą :decayed:

A3-ki też organizują wjazd w grupie, także myśle że bedzie troche aut

tylko żeby pogoda dopisała

Opublikowano
  • Autor

heheh no to się szykuje fajny spocik w Niedziele :kox:

Opublikowano

heheh no to się szykuje fajny spocik w Niedziele :kox:

może w sobote też gdzieś wyskoczymy ? byliby chętni np. na nartki :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

No to my jestesmy (ja i maku) :>

Opublikowano
  • Autor

hm...ja w Sobote chyba nie za bardzo będę mógł gdzies wyskoczyć... chociaż jeszcze nie wiem dokładnie, propozycja do przemyślenia :th:

za to w Piatek mam zamiar gdzies wyskoczyć na :drunk:[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 14:14 _________________________________________________1. Sokolnh (organizer)

2. Cuber

3. Themon

4. Ozi

5. Jarko

6. Truogr

7. Trzeniek

8. Mtytus

9. rtocki

10. Marek27

11. Mad_MAX

12. Młody-Audi KNS + Maku KNS

13.

14.

15.

Opublikowano

Sokolnh (organizer)

:polew:

Opublikowano

Sokolnh (organizer)

:polew:

Moze notatnik ?? :polew: :polew:

Opublikowano

neseser :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.