Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy wiecie że 10 kwietnia w Myślenicach będzie odcinek specjalny Rajdu Krakowskiego, trasa przebiega ulicami miasta. Jakby co to zapraszam.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Rtocki chyba Themon ma takowe kierunki.... :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe czy taka Toyota, jako koncern, nie mogła by np. gościa oskarżyć o okaleczenia auta i zniesławienie marki.

Jak będe miał okazję to zrobie zdjęcie passata B3 który jeździ po Myślenicach.

Opublikowano

witam panicków :hi:

coraz lepsza pogoda nam sie robi :naughty:

Opublikowano

Rtocki chyba Themon ma takowe kierunki.... :gwizdanie:

ja mam kierunki do lamp boscha, rtocki jak chcesz to ci dam :)

Opublikowano

Rtocki chyba Themon ma takowe kierunki.... :gwizdanie:

ja mam kierunki do lamp boscha, rtocki jak chcesz to ci dam :)

rtocki już chyba w RZ więc jak możesz to weź w niedzielę ze sobą

Opublikowano

Pablo ma chyba do Valeoszczoków

Opublikowano
  • Autor

Valeoszczoków

:polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem czy wiecie że 10 kwietnia w Myślenicach będzie odcinek specjalny Rajdu Krakowskiego, trasa przebiega ulicami miasta. Jakby co to zapraszam.

A o której i gdzie dokładnie?

Opublikowano

Pozdrowienia dla cubera z którym ( za którym ) jechałem białą szczałą (firmowym) na nowohuckiej od przewozu aż po M1 .

Ladnie Ci to przyspiesza :wallbash: , a pod selgrosem to nie dużo brakło i było by bum ...

Opublikowano

A o której i gdzie dokładnie?

Od 19 do 22 przy czym od 17.30 mają zamykać drogi w pobliżu centrum. Trasa w ścisłym centrum, ulicami znajdującymi się wkoło rynku.

Opublikowano

A o której i gdzie dokładnie?

Od 19 do 22 przy czym od 17.30 mają zamykać drogi w pobliżu centrum. Trasa w ścisłym centrum, ulicami znajdującymi się wkoło rynku.

To pewnie wiesz gdzie będziemy mogli furki zaparkować i w dobrym miejscu rajd obserwować :mysli:

Opublikowano

To pewnie wiesz gdzie będziemy mogli furki zaparkować i w dobrym miejscu rajd obserwować :mysli:

Zastanawiam się właśnie nad tym parkowaniem furek bo podejrzewam że już od 16 będzie meksyk żeby się gdzieś wcisnąć.Ale coś się wykombinuje.

Opublikowano

Ladnie Ci to przyspiesza :wallbash

nie zkillowałes go swoją firmówką ? :decayed:

Opublikowano

To pewnie wiesz gdzie będziemy mogli furki zaparkować i w dobrym miejscu rajd obserwować :mysli:

Zastanawiam się właśnie nad tym parkowaniem furek bo podejrzewam że już od 16 będzie meksyk żeby się gdzieś wcisnąć.Ale coś się wykombinuje.

Byłoby fajnie, ja bym się wybrał.

Opublikowano

Starałem się jak mogłem, tak według moich informacji ma mniej więcej wyglądać trasa:

f0a13152c12e31a0.jpg

Opublikowano

znam te rejony , będzie ciekawie :th:

Opublikowano

znam te rejony , będzie ciekawie :th:

Miejmy nadzieję!!

Opublikowano
  • Autor

Pozdrowienia dla cubera z którym ( za którym ) jechałem białą szczałą (firmowym) na nowohuckiej od przewozu aż po M1 .

Ladnie Ci to przyspiesza :wallbash: , a pod selgrosem to nie dużo brakło i było by bum ...

hm.... to ty jechałes białym cieniaskiem ?? pozdrowionka....

THEMON dzieki za całego spota dzisiejszego .... nie ma to jak STARA GWARDIA PIJE!!!!!!!!!!!!!!!! leszczom mówimy...dowidzenia!!!!!!!

ps. A3 sie zrzygała.......... kox jak :kox:

ps.2 to dla łamiistrajków!! a nie brakuje tu takowych......!!! tak tak to do Ciebie....!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.