Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie a nie ma nikt z nas vag-a do B7? :gwizdanie:

chyba nie, ale nie wiem czy mu tata nie ma w warsztacie takiego sprzeta, choc ja nim sie jeszcze nie bawiłem, ale to chyba do opanowania jest po polsku i ma dotykowy ekran :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sokół a w mojej sprawie nic nie poradzisz ??

Opublikowano

panowie a nie ma nikt z nas vag-a do B7? :gwizdanie:

chyba nie, ale nie wiem czy mu tata nie ma w warsztacie takiego sprzeta, choc ja nim sie jeszcze nie bawiłem, ale to chyba do opanowania jest po polsku i ma dotykowy ekran :decayed:

a bedziesz wiedział coś więcej do niedzieli? :mysli:

Opublikowano

Sokol pytałes ojca o te drgania?

podobno to rodzinne :decayed:

Opublikowano

Sokol pytałes ojca o te drgania?

podobno to rodzinne :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Sokół a w mojej sprawie nic nie poradzisz ??

sprężyny czy skrzynia ? :)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 13:38 _________________________________________________

a bedziesz wiedział coś więcej do niedzieli? :mysli:

bede wiedział po niedzieli :)

Opublikowano

bede wiedział po niedzieli :)

dobre i to dzięki :>

Opublikowano

Sokół a w mojej sprawie nic nie poradzisz ??

sprężyny czy skrzynia ? :)

sprężyny/amory
Opublikowano

Sokół a w mojej sprawie nic nie poradzisz ??

sprężyny czy skrzynia ? :)

sprężyny/amory

a nie mówiłeś że ktoś Ci miał załatwić? czy mi się zdawało? :mysli:

Opublikowano

Sokół a w mojej sprawie nic nie poradzisz ??

sprężyny czy skrzynia ? :)

sprężyny/amory

na dziale sprzedam ludzie czasami chcą wymieniac sprezyny obnizone na standard

Opublikowano

Tak jestem juz w RZ ale na razie sam z moją mała i nie mogę jej upilnować, wiec pisze szybko, wlasnie chodzi mi o valeo kierunki do moich lamp boscha, moje bosche sa dobre, ale widzialem fajne cleary jak w starych s4, ale sa tylko w wersji mocowania valeo i nie wiem czy duzo roboty z dopasowaniem wiec chce najpierw przymierzyc jakies valeo, dzieki themon i inni. tak ze nara jak uspie małą to siąde spokojnie

Opublikowano

Witam panocki, jak ze spotem jutro, ma być grubo slyszałem?? planuje się zjawić.

Kto stoi na ul. Pigonia,Bialoprądnicka granatową b5 sedan z ramkami i naklejką a4 klubu ??, pozdr.

Opublikowano

Dobra, na chwilę zasnęła, o kierunkach valeo już pisałem, top geara będę miał ze sobą 2 płyty dvd : 2 sezon, 4 sezon i 4 odcinki 5-tego. (1 i 3 sezon nie były puszczane w polskiej wersji) tylko dobrze by było żebyście mieli jak to przegrać bo mam padniętą nagrywarkę a to jedyne egzemplarze i na hdd też tego już nie mam, a co do vag-a, to oprócz kąta wtrysku czy można poprawić dawkę z vaga czy tylko ruchy pompą? (tylko bez komentarzy, nie chodzi tym razem o ruchy frykcyjne :naughty:)

Opublikowano

rtocki tylko umyj jutro furę :naughty:

pamiętaj jedno jak masz brudne auto nawet pompą nie ruszysz :decayed:

Opublikowano
Dobra, na chwilę zasnęła, o kierunkach valeo już pisałem, top geara będę miał ze sobą 2 płyty dvd : 2 sezon, 4 sezon i 4 odcinki 5-tego. (1 i 3 sezon nie były puszczane w polskiej wersji) tylko dobrze by było żebyście mieli jak to przegrać bo mam padniętą nagrywarkę a to jedyne egzemplarze i na hdd też tego już nie mam,

Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..???

Opublikowano

czy można poprawić dawkę z vaga czy tylko ruchy pompą?

mozna w pewnym zakresie, potem trzeba juz pompą

Opublikowano

Sokolnh masz 18" felgi i 225/40 opony, jak tak ile pompujesz do nich??

Opublikowano

17" mam

Opublikowano
Dobra, na chwilę zasnęła, o kierunkach valeo już pisałem, top geara będę miał ze sobą 2 płyty dvd : 2 sezon, 4 sezon i 4 odcinki 5-tego. (1 i 3 sezon nie były puszczane w polskiej wersji) tylko dobrze by było żebyście mieli jak to przegrać bo mam padniętą nagrywarkę a to jedyne egzemplarze i na hdd też tego już nie mam,

Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..???

no problem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.