Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wchodzi do salonu Audi, Rtocki :

- Dziendobry po prosze dwa AUDI R8 , jedno RS6 i ..... hmm moze 3 RS4 .

- Oczywiscie , juz sie robi , a jak pan placi ??

- Yy no karta z Reala , Trzeniu mi nabij :)

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Rex a Ty co chcesz? :naughty:

50 zł

:polew:

Opublikowano

Rex a Ty co chcesz? :naughty:

on se wezmie potem od kogoś :decayed:

:shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

na faktach :polew:[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 23:38 _________________________________________________

Rex a Ty co chcesz? :naughty:

50 zł

:polew:

+ VAT :decayed:

Opublikowano

Trzeniu ta kiełbasa była po terminie :polew:

Opublikowano

Trzeniu ta kiełbasa była po terminie :polew:

ejjjj ale poważnie? :shocked: :shocked: :shocked: bo mnie brzuch napier......

Opublikowano

Trzeniu ta kiełbasa była po terminie :polew:

ejjjj ale poważnie? :shocked: :shocked: :shocked: bo mnie brzuch napier......

Pisze najlezy spozyć do 24. 03.2008 :polew: :polew: powaga :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Pisze najlezy spozyć do 24. 03.2008 :polew: :polew: powaga

o kurw-a :gwizdanie:

Opublikowano

no cóż... supermarket i wszystko w temacie :sick3:

Opublikowano

Ale chleb sie miesci w terminie :>

Opublikowano

już wiem czemu baba z obsługi tak nam ją polecała... co za c.pa :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No a ty się chciałeś z nią umówić, chociaż też była po terminie :polew:

Opublikowano

to fakt , może chociaż wnuczki miała fajne :naughty:

Opublikowano

No dobrze kombinujesz, w sumie jak będziesz w moim wieku, to jej wnuczki akurat już będą zainteresowane Twoją "kiełbasą", dobra już naprawdę kończe bo zaczynamy pie... coraz głupiej

Opublikowano

No a ty się chciałeś z nią umówić, chociaż też była po terminie :polew:

Ale miała wilkie cycki :polew:

Opublikowano

Młody dawaj kawał co mi wysłałeś na PW :polew:

Opublikowano

Młody dawaj kawał co mi wysłałeś na PW :polew:

Oki

SASIAD DO SĄSIADA:

TY FRANEK WAL.... ZONE W DRUGĄ DZIURĘ

NO CO TY TADEK POJE.... CIĘ

ZEBY W CIAŻE ZASZŁA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mlody chyba wszytskim wali ten kawal na pw lub gg :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 00:25 _________________________________________________ciekawa oferta..... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4364135 coś za tanio no ale..... :kox:

Opublikowano

To już ostani ale tysz fajny :polew:

ZAKONICA W BARZE:

PODCHODZi ZAKONICA DO BARU I MOWI:brman dwie sety proszę !!!

ZA 10 MIN. jeszcze dwie proszę

PO 20 MIN. baramn mówi :SIOSTRO JAK TO WYGLĄDA ZEBY SIOSTRA PRZY LUDZIACH TAK PIŁA

SIOTRA: Bo ja to robię w czynine społecznym

BRAMAN: to znaczy???

BO SIOSTRA PRZEŁOZONA MA OD DWOCH TYGODNI ZATWARDZENIE JAK MNIE ZOBACZY W TAKIM STANIE TO SIE ZARAZ POSRA :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew:
Opublikowano

mlody chyba wszytskim wali ten kawal na pw lub gg :polew:

musi kiełbase spłacić :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.