Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ocb ? :mysli:

Miałeś się dowiedzieć ile rozrząd do mojej, bo koszt robocizny już podałeś. Miałeś też się dowiedzieć ile w komplecie z wymianą olei i filtrów.

Pamiętasz??

Ja sobie tak cierpliwuie czekam ale pasowało by mi to wreszcie zrobić.... :> :> :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 09:28 _________________________________________________A wogóle jak tak patrzę po tych flagach w profilach to chyba pasowało by zacząć sprawdzać wizy i zezwolenia na pobyt... :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapowiada się dzisiaj ciekawie , od nas z A3 będzie około 20 aut , naprawde mam małe obawy czy się tam wszyscy pomieścimy :embarrassed: bo dzisjaj niedziela i będzie tam mnóstwo wiary na zakupach ...

Cuber tym białym sejem to byłem ja :wink4:

Opublikowano

Siemanko :)

Hmmm panowie tak mi sie cos widzi ze bedzie ponad 100 autek (od nas ponad 20 + A3 ponad 20 , bog wie ile innych ale chyba tez sie spreza :P) , takze szczerze watpie ze sie pomiescimy :(

Opublikowano

Max nie martw sie, najwyzej przegoni sie ludzi :D

Ja teraz jade audice wypucować.

Opublikowano

:hi: wszystkim

Pikna pogoda sie szykuje na zlot :decayed:

Opublikowano

I znow beda korki w Krakowie jak 20 maja zeszlego roku :kox::decayed: :gwizdanie: Kurcze moze uda mi sie wyrwac "na miasto" :przebiegly::chytry:

Opublikowano

Panowie jesteście prze ....... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ogruś , themon , rex , sokolnh - to była jedna z najlepszych imprez w moim życiu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jest kr , jest zabawa :decayed:

themon , powiem wszystko justynie :naughty: :naughty:

asia <----> roman :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja również dziękuję wyżej wymienionym za mega :kox: :kox: imprę :notworthy: :notworthy: no i dla moich znajomych również :notworthy: a specjalne podziękowania dla Beatki :notworthy: :notworthy: rex ile się należy ? 50 dych ?

Themon - ty szatanie :evil: :evil:

Ale łeb to mnie napier.... jakbym całą noc :wallbash: :wallbash:

Siemanko :)

Hmmm panowie tak mi sie cos widzi ze bedzie ponad 100 autek (od nas ponad 20 + A3 ponad 20 , bog wie ile innych ale chyba tez sie spreza :P) , takze szczerze watpie ze sie pomiescimy :(

Maxiu, lotnisko jest w pobliżu :naughty: :naughty: także nie ma dramatu a taka poza tym to :hi:
Opublikowano

:hi: siemanko wszystkim, czuję że będzie się dzisiaj działo, oj będzie się dzało :naughty:

pamiętajcie o zmianie czasu :wink4:

Opublikowano

Panowie jesteście prze ....... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ogruś , themon , rex , sokolnh - to była jedna z najlepszych imprez w moim życiu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jest kr , jest zabawa :decayed:

themon , powiem wszystko justynie :naughty: :naughty:

asia <----> roman :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja również dziękuję wyżej wymienionym za mega :kox: :kox: imprę :notworthy: :notworthy: no i dla moich znajomych również :notworthy: a specjalne podziękowania dla Beatki :notworthy: :notworthy: rex ile się należy ? 50 dych ?

Themon - ty szatanie :evil: :evil:

Ale łeb to mnie napier.... jakbym całą noc :wallbash: :wallbash:

Również dziękuję, było "w porządku" :decayed:

BTW: Te podziękowania dla Beatki to za co :decayed::naughty: ?

Opublikowano
  • Autor

No to juz po spocie , organizacja przez VW kiepska..... a to co robią ludzie z VW Golfa......

2ad048c89d2e1c3d.jpg

grill mega wypaśny w końcu przez A4 zorganizowany.... :hi:

Opublikowano

No to juz po spocie , organizacja przez VW kiepska..... a to co robią ludzie z VW Golfa......

2ad048c89d2e1c3d.jpg

grill mega wypaśny w końcu przez A4 zorganizowany.... :hi:

:sick3: Gdzies juz widzialem takie cos z grilem RS4,tyle ze ciemny kolor....
Opublikowano

No to juz po spocie , organizacja przez VW kiepska..... a to co robią ludzie z VW Golfa......

2ad048c89d2e1c3d.jpg

grill mega wypaśny w końcu przez A4 zorganizowany.... :hi:

:sick3: Gdzies juz widzialem takie cos z grilem RS4,tyle ze ciemny kolor....

Kolega nie mógł sie pogodzić , że nie może mieć s3 :polew:

Opublikowano

Dzięki za fajnego spocika i grila spontana, no i dziękujemy kolegom z NS za odwiedziny :notworthy:

Opublikowano

Panowie,mial ktos stycznosc z oponami Falken 451 ???A juz moze nie długo na forum pojawi sie nowy kolega z moich okolic,przynajmniej mial bym z kim smigac na spociki :decayed:

Opublikowano
Dzieki Hugo czytalem to,ale myslalem ze moze ktos na takich jezdzil i powie mi cos dokladniej bo ludzie piza tam co chca :cool:
Opublikowano
  • Autor

czesc Prezes :decayed:

Opublikowano
:hi: Ja również dziękuję za spocika
Opublikowano

czesc Prezes :decayed:

Hejka

P.S

Qwa ale się wystraszyłem jak zobaczyłem tego golfa na poprzedniej stronie :shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.