Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie mieszkam w Wawie :tongue4: Mieszkam na wsi :decayed: Może dlatego lepiej mi niektorymi dogadać :polew::tongue4::polew::tongue4::polew:

:kox::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber Ty na Pozia uważaj , bo On pisze , że niby ze wsi , ale ta jego wieś to się Pruszków nazywa :decayed:

Opublikowano

witam :hi:

założyłem dzisiaj 17" :naughty:, nawet przyjemnie sie jezdzi, no a wyglada o niebo lepiej :)

przy okazji załozyłem sobie nowe tarczochy brembo i klocki ferodo i wkoncu wiem że auto hamuje

jeszcze jakby wczoraj przyroda psikusa nie zrobiła to bym miał juz wszystko gotowe na sezon letni :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Cuber Ty na Pozia uważaj , bo On pisze , że niby ze wsi , ale ta jego wieś to się Pruszków nazywa :decayed:

hheeh My sie Pozia nie boimy..... :gwizdanie:

Opublikowano

Ale sie nam ladna pogoda zrobila :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:15 _________________________________________________

witam :hi:

założyłem dzisiaj 17" :naughty:, nawet przyjemnie sie jezdzi, no a wyglada o niebo lepiej :)

przy okazji załozyłem sobie nowe tarczochy brembo i klocki ferodo i wkoncu wiem że auto hamuje

jeszcze jakby wczoraj przyroda psikusa nie zrobiła to bym miał juz wszystko gotowe na sezon letni :przebiegly:

Oooo no to gratki :) Trzeba prezentacje zrobic na spociku :P No ale moglbys dzisiaj jakies zdjatka wlozyc :)

Opublikowano

Cuber Ty na Pozia uważaj , bo On pisze , że niby ze wsi , ale ta jego wieś to się Pruszków nazywa :decayed:

hheeh My sie Pozia nie boimy..... :gwizdanie:

Nic na sumieniu nie macie to i nie ma się czego bać :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Poziek , rogal ma hamownie 4x4?

Opublikowano

On ma hamownie Dyno - nakładana na koło więc napęd nie ma znaczenia.

Opublikowano

Co do meczu to podobno Polacy mieli pokazać jak będą grać na mistrzostwach...

To teraz już chyba wszystko jasne...

Opublikowano

tak na szybko z telefona

27032008118ev3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nic na sumieniu nie macie to i nie ma się czego bać :gwizdanie: :naughty:

tego to nie wiadomo :gwizdanie:

sokoł no piekna furka.....

Opublikowano

:shocked: :shocked: ale za***isty telefon :shocked: :shocked: :th:

:decayed: kozak :naughty:

Opublikowano

dzieki :th:

myslałem ze na 225/45 bedzie kiepskawo z komfortem, ale naprawde fajnie sie jezdzi :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 16:20 _________________________________________________zobaczcie sobie, gdzie mnichy zbudowali sobie klasztor :)

http://www.joemonster.org/art/8941/Masz-ochote-na-chwile-odosobnienia-w-klasztorze

Opublikowano

http://www.joemonster.org/art/8943/Rodzynki-(z)-wykladowcow-3-Wojskowa-Akademia-Techniczna

Chyba pójdę na studia... :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/art/8943/Rodzynki-(z)-wykladowcow-3-Wojskowa-Akademia-Techniczna

Chyba pójdę na studia... :polew: :polew:

przytłaczające :decayed:

Opublikowano

On ma hamownie Dyno - nakładana na koło więc napęd nie ma znaczenia.

to już wiem czemu robi tyle koni :decayed:

Opublikowano

dzieki :th:

myslałem ze na 225/45 bedzie kiepskawo z komfortem, ale naprawde fajnie sie jezdzi :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 16:20 _________________________________________________zobaczcie sobie, gdzie mnichy zbudowali sobie klasztor :)

http://www.joemonster.org/art/8941/Masz-ochote-na-chwile-odosobnienia-w-klasztorze

Fajnie fura wyglada :naughty: A kto pozwolil Ci pokazywac moj domek :decayed: na wzgórzu
Opublikowano

Sokół :th:

Opublikowano

Witam :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Witojcie, pogoda nam się szykuje dobra na niedzielę :), tradycyjnie dzisiaj jadę do RZ, myślałem że ktoś ze mną w niedzielę pociągnie z podkarpacia do KR, ale chyba i moje na sanockich i cubra na rzeszowskich zaproszenia nie dały na razie odzewu. Acha przypominam moją prośbę: Jak ktoś ma kierunek Valeo (najlepiej lewy) to niech weźmie ze sobą na spota- potrzebuje przymierzyć do moich Boschy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.