Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chyba kremówka a nie wymówka..... :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ależ mam podły nastrój disiaj :disgust:
Opublikowano

:hi: ależ mam podły nastrój disiaj :disgust:

Jak chcesz mogę ci go poprawić :evil::naughty:

Opublikowano

:hi: ależ mam podły nastrój disiaj :disgust:

Mogę Ci podrzucić ze 20 odcinków TopGeara :wink4:

Opublikowano

:hi: ależ mam podły nastrój disiaj :disgust:

Mogę Ci podrzucić ze 20 odcinków TopGeara :wink4:

OOOO to i ja poproszę !!! Też mam zwalony nastrój :naughty:

Opublikowano

Wpadnij do Kraka to dostaniesz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

e tam gadacie nie jest źle :naughty: sniezek pada na letnich kapciach jest kox :th:

Opublikowano

Wpadnij do Kraka to dostaniesz :tongue4:

no mieli mi 4 fury umówic ale na 2 stanęło... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Poziek ale rtocki miał na myśle ze jak wpadniesz do dostaniesz ale klapsa :kox:

Opublikowano

Poziek ale rtocki miał na myśle ze jak wpadniesz do dostaniesz ale klapsa :kox:

Albo piłką w galerii od Trzeńka :polew:

Opublikowano

Poziek ale rtocki miał na myśle ze jak wpadniesz do dostaniesz ale klapsa :kox:

Albo piłką w galerii od Trzeńka :polew:

Byłem bramkarzem w IV lidze :naughty: GLKS Nadarzyn :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Byłem bramkarzem w IV lidze :naughty: GLKS Nadarzyn :naughty: :naughty:

to moze skrzykniesz tam w wawce chłopaków z klubu A4 my mamy w kraku drużynke i zagramy :naughty:

Opublikowano

Bramkarzy to Trzeniu zjada na śniadanie, z półobrotu celnym strzałem niszczy elementy konstrukcyjne budynków, zapytaj innych z KR to potwierdzą :>

Opublikowano

Bramkarzy to Trzeniu zjada na śniadanie, z półobrotu celnym strzałem niszczy elementy konstrukcyjne budynków, zapytaj innych z KR to potwierdzą :>

Jak ja byłem bramkarzem to Trzeniu z półobrotu wpadał we wlaśna kupę :naughty: :naughty:

Ale spoko meczyk mozna ogarnąć. Pamiętajcie jednak, że gramy po mesku. Triki Wojtka Killer Szali są na porządku dziennym :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bramkarzy to Trzeniu zjada na śniadanie, z półobrotu celnym strzałem niszczy elementy konstrukcyjne budynków, zapytaj innych z KR to potwierdzą :>

Jak ja byłem bramkarzem to Trzeniu z półobrotu wpadał we wlaśna kupę :naughty: :naughty:

Ale spoko meczyk mozna ogarnąć. Pamiętajcie jednak, że gramy po mesku. Triki Wojtka Killer Szali są na porządku dziennym :naughty:

tiaaaa a łyżka na to niemozliwe :polew:

Opublikowano

Co za po.ebana pogoda. Zakopałem się wczoraj w błocie... :( :(

Na szczęście kłatro :wink4: dało radę, co prawda ryłem z 15minut i na końcu jechałem 0.5km na godzinę bo koła kręciły się prawie w miejscu ale poszedł.

Opublikowano
  • Autor

Zakopałem się wczoraj w błocie...

Mega to nie jeździj do Lasu na SEX tylko normalnie podjedź do motelu :th: :polew:

Opublikowano

Zakopałem się wczoraj w błocie...

Mega to nie jeździj do Lasu na SEX tylko normalnie podjedź do motelu :th: :polew:

No żesz kur.a to aż tak oczywiste?? Myślałem że jak nie napiszę gdzie to nikt się nie połapie... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi: ależ mam podły nastrój disiaj :disgust:

Mogę Ci podrzucić ze 20 odcinków TopGeara :wink4:

rtocki jak bys dał rade to przywiez w Niedziele równiez dla mnie serie TopGear :)

Opublikowano

nie ma problemu, mam je na płytach tu w KR, możemy nawet jutro się umówić, przegrasz sobie i weźmiesz na spota dla ogra

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.