Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

naszczęscie to byl tylko jedynak taki na spocie ( gosc pewnei chodzil cały podniecony ze wszyscy mu fotki robili :polew: ), choc jak sam zapewne wiesz jest ich wiecej po polsce rozsianych.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qwa ale się wystraszyłem jak zobaczyłem tego golfa na poprzedniej stronie :shocked

nie tylko Ty :polew:

Opublikowano

No wynalazek był pierwsza klasa z niego :polew: :polew:

Opublikowano

Golf miał branie na foto jak zresztą kilka innych fur :confused4: Dziekuje Kraków za super zabawę i spota :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Dzieki Panowie za spocika i grilla :th:

Może stanie sie tradycją że NS wpada co niedziele :>

Raz Maku bierze furke, raz Mlody :)

Opublikowano

Dzieki Panowie za spocika i grilla :th:

Może stanie sie tradycją że NS wpada co niedziele :>

Raz Maku bierze furke, raz Mlody :)

pomyslimy. ogolnie to tak ze ja za tydzien na jakis czas jade na wyspy.

2. jak mlodego przewoze moim to nie bedzie chcial mi wysiasc. a po co ma mi ktos pod domem w aucie siedziec:D.

ale ogolnie wielkie dzieki za dzis bylo wypas i ogolnie do szybkiego zobaczenia

Opublikowano

Noo bylo cycus :P

A jak tam moja kielbaska , smakowala ?? :polew: :polew:

Marcin thx za przybycie :) Milej podrozy :P

Ogrus , aerodynamika ci sie polepszyla ze 100% :)

Trzenio , ja nie jechalem jak emeryt , tylko sie LANSOWALEM :polew: :polew:

Opublikowano

Dzieki Panowie za spocika i grilla :th:

Może stanie sie tradycją że NS wpada co niedziele :>

Raz Maku bierze furke, raz Mlody :)

pomyslimy. ogolnie to tak ze ja za tydzien na jakis czas jade na wyspy.

Taa Twoim autem to musimy jechac w poniedziałek żeby na niedziele byc w KrK i to jeszcze pewnie koło 20 :tongue4:

Opublikowano

Max a o łokciu zapomniałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Taa Twoim autem to musimy jechac w poniedziałek żeby na niedziele byc w KrK i to jeszcze pewnie koło 20 :tongue4

umie cofać sie w czasie ? :shocked:

:decayed:

Opublikowano

Ja też dziękuję a zwłaszcza Trzeńkowi, za nabicie kredytu bez limitu na kartę w realu :polew: , poza tym muszę wziąść następną razą większe worki, takie jak na zwłoki byłyby najlepsze

Może stanie sie tradycją że NS wpada co niedziele :>

Taa i po paru spotach otwrzą se sklep wędliniarski

Opublikowano

Taa Twoim autem to musimy jechac w poniedziałek żeby na niedziele byc w KrK i to jeszcze pewnie koło 20 :tongue4

umie cofać sie w czasie ? :shocked:

:decayed:

Ty sokolnh tydzien wczesniej w poniedziałek żeby byc na niedzielę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie wiem czy Wam sie podoba ( jesli nie to powiedzcie ) nowy temat w małopolsce: Galeria zdjec....mysle ze tam moglibysmy wklejac fotki z spocików itd.

co Wy na to ?

Opublikowano

Mogie byc :)

Ino mala sugestia , kazdy kto wkleja jakies fotki niech na poczatku napisze , z kiedy foty , gdzie itp :) Zeby bylo wiadomo :)

Opublikowano

Ja też dziękuję a zwłaszcza Trzeńkowi, za nabicie kredytu bez limitu na kartę w realu :polew:

osz kur.a :shocked: :shocked: :shocked: Ogr miałeś rację ... ale Nas rtocki wydymał :przebiegly:

no cóż , zabił nas doświadczeniem , my na razie się uczymy wałków :naughty::decayed:

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki, na razie spadam (tzn. piszę maila do audi z zamówieniem R8, płatne z konta Trzenia)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz dzięki, na razie spadam (tzn. piszę maila do audi z zamówieniem R8, płatne z konta Trzenia)

to i dla mnie zamów , tylko czarne :polew:

Opublikowano

Rex a Ty co chcesz? :naughty:

Opublikowano

Rex a Ty co chcesz? :naughty:

on se wezmie potem od kogoś :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.