Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mlody chyba wszytskim wali ten kawal na pw lub gg :polew:

musi kiełbase spłacić :decayed:

Tą po terminie???? :polew:

Maku ją zjadł całą :polew: ale nie wiem czemu mi dał (for free) CB ( no zostawił na 4 miechy) i tak będzie moja :notworthy::polew: i go na forum juz nie ma :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim

Jednak spocik na lotnisku jest najlepszy, Krokus to porażka.

ThemOn dzięki za zgarnięcie mnie ze stacji.

Opublikowano

Bry wszystkim :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 11:11 _________________________________________________Z tego co widzę u góry to chyba jasnowidzem jestem w sprawie tych flag... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh , widzialem jest mega wypasny filmik :naughty: ale tobie sie chyba nudzi w pracy..... :gwizdanie: jak tam moje hidziorki ?

Opublikowano

jak tam moje hidziorki ?

czekam jeszcze na wieści[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 14:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/inne_kpower_i_pomiar_mocy-t28955.0.html pozniej jade to przetestowac o ile na Viscie pójdzie :chytry:

Opublikowano

Sokol to jak z tym rozrządem?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

Sokol to jak z tym rozrządem?? :mysli: :mysli:

no już dawno mam ceny, myslałem ze Ci wysłałem

a jak nie to wystarczyło normalnie przypomniec

jak wruce do domu to Ci przesle bo mam je spisane na kartce

Opublikowano

Bry wszystkim :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 11:11 _________________________________________________Z tego co widzę u góry to chyba jasnowidzem jestem w sprawie tych flag... :polew: :polew: :polew:

no ale ja duchowo się czuje papuasem to co mam zrobić?

Opublikowano

Ja tam jest Somanczykiem calym sercem i nikt mi nie odmowi hehehe :naughty: :naughty:

Opublikowano

no ale ja duchowo się czuje papuasem to co mam zrobić?

Hahahahaha

To trzeba pytać autora tekstu u góry, mnie flagi nie przeszkadzają pod warunkiem że macie ważne wizy :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Moja wiza wpadła mi do kotła z nadgorliwym modem (łykowaty był nieco zresztą)

Opublikowano

Moja wiza wpadła mi do kotła z nadgorliwym modem (łykowaty był nieco zresztą)

Zaraz Ci napisza tak jak mi kiedyś że pisanie pretensji na forum jest nie na miejscu, tyle że po mnie to spłynęło.

Opublikowano

Mega dzisiaj byłem w KMY , powiedz mi czy Twoja audika stoi na zółtych blachach? za nią stała srebrna A3ka?

Tam gdzieś masz ten komis?

Opublikowano

Mega dzisiaj byłem w KMY , powiedz mi czy Twoja audika stoi na zółtych blachach? za nią stała srebrna A3ka?

Tam gdzieś masz ten komis?

Nie, moja jest juz dawno na KMY poza tym nie ma opcji żebyś ją widział bo jest tak zachomikowana że ja muszę jej szukać jak wychodzę z pracy :> :> :>

Komis mam w rynku.

Opublikowano

Witam,

Panowie zbierzcie sie w ten czwartek jesli nie bedzie padac na Rybitwy nie ma zadnych A4 a jest kilka mocnych autek

pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

Panowie zbierzcie sie w ten czwartek jesli nie bedzie padac na Rybitwy nie ma zadnych A4 a jest kilka mocnych autek

pozdrawiam

a jest klasa diesla??? :polew: o której?

Opublikowano

zmierzyłem dzisiaj swoją audice :naughty:

beztytuuyl9.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kamil a kiedy moje zmierzymy? :kox:

Opublikowano

Kamil a kiedy moje zmierzymy? :kox:

w środe :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.