Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i to jest pies :evil: Lubi suczki ??

uwielbia :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miałem dzisiaj szkolenie z MAPCO http://mapco.de/ , elementy zawieszenia itp. i dowiedziałem sie paru ciekawych rzeczy, w dużym stopniu o zawieszeniówce w naszych audicach, pozniej to jakos ładnie poukładam, napisze i przedstawie :naughty:

Opublikowano

No i to jest pies :evil: Lubi suczki ??

uwielbia :naughty:

to całkiem jak jego Pan :gwizdanie: :gwizdanie:

_________________________________________________

miałem dzisiaj szkolenie z MAPCO http://mapco.de/ , elementy zawieszenia itp. i dowiedziałem sie paru ciekawych rzeczy, w dużym stopniu o zawieszeniówce w naszych audicach, pozniej to jakos ładnie poukładam, napisze i przedstawie :naughty:

to napisz to co tam się ciekawego dowiedziałeś :naughty: :naughty:
Opublikowano

to napisz to co tam się ciekawego dowiedziałeś :naughty

prosze :)

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/elementy_zawieszenia_mapco_szkolenia-t28105.0.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 15:13 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7850/Japonski-superpotwor-z-odkurzaczem :polew: :polew: :polew:

kto był na spocie to skojarzy ocb :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to napisz to co tam się ciekawego dowiedziałeś :naughty

prosze :)

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/elementy_zawieszenia_mapco_szkolenia-t28105.0.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 15:13 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7850/Japonski-superpotwor-z-odkurzaczem :polew: :polew: :polew:

kto był na spocie to skojarzy ocb :polew: :polew: :polew:

thx za szkolenie :wink4: a wyciskacz malinek po prostu rewela :polew: :polew:
Opublikowano

coś cisza taka nastała :mysli:

wszyscy malują jaja :polew:

Opublikowano
  • Autor

Aż oczom nie wierze :shocked: cisza i spokój w tej Naszej Małej Polsce...... :gwizdanie:

Opublikowano

> sokolnh , dlaczego Twój wątek o MAPCO został zmoderowany? (Twoje życzenie czy jakś cenzura?), bo nie widzę naszych pytań

Opublikowano

> sokolnh , dlaczego Twój wątek o MAPCO został zmoderowany? (Twoje życzenie czy jakś cenzura?), bo nie widzę naszych pytań

powiem, ze nie wiem :mysli:

o nic nie prosiłem

Opublikowano

No cóż ...., a przeczytałeś moje pytanie? Jakaś orientacyjna chociaż cena tych Mapco HPS, może być na PW, zaraz pojadę do Stachury? AD na Makuzsyńskiego zapytać ale nie wiem czy oni mają detal

Opublikowano

No cóż ...., a przeczytałeś moje pytanie? Jakaś orientacyjna chociaż cena tych Mapco HPS, może być na PW, zaraz pojadę do Stachury? AD na Makuzsyńskiego zapytać ale nie wiem czy oni mają detal

te HPS dopiero wchodzą, także jeszcze nie wszystkie elementy są w AD, na makuszyńskiego tylko hurt, na ul. Zbrojarzy jest detal

Ale poczekaj jeszcze troche, jak już będzie pełna oferta tych HPS to dowiem sie dokładnie jaką mógłbym miec na nie cene

Opublikowano

>sokol dzięki, faktycznie inwigilacja, trzeba szybko pisać i odpowiadać bo skasują... (no kufa co komu (chiba cayenne w środku nocy) przeszkadzało w tych pytaniach o zawiechę??)

Opublikowano

dajcie chwile to rozeznam się w temacie... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dajcie chwile to rozeznam się w temacie... :gwizdanie:

chwila mineła :kox:

Opublikowano

dajcie chwile to rozeznam się w temacie... :gwizdanie:

chwila mineła :kox:

To może tak...jak juz będe wiedział to dam wam znać :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 10:04 _________________________________________________tymczasem piszcie tutaj, a potem wydzielimy wpisy i przeniesiemy do dyskusji na techniczne...

Opublikowano
  • Autor

Wazelina wazelina :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Wazelina wazelina :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :>

Opublikowano

Bry chlopcy :naughty:

Alesz mam Mega Kaca :P:thumbdown:

bry, nie jesteś sam, no u mnie moze nie mega, nawet dość znośny. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.