Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiłem felunek na zime :naughty: ORI 17-stki z kapciami zimowymi Continentalami w stanie 6 mm za kwote 1600 zł :kox: :kox: :kox:[/url]

Powitać :hi:

Cuber, w Biskupicach?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cuber, w Biskupicach?

nie, kupiłem kompelt w Lubinie.

W Wtorek będe wiedział w jakim stanie opony, jak kiszka to wtedy pojadę do Biskupic :decayed:

Opublikowano

nie, kupiłem kompelt w Lubinie.

W Wtorek będe wiedział w jakim stanie opony, jak kiszka to wtedy pojadę do Biskupic :decayed:

Byłem u niego w piątek, kolo ma gum od zaje..nia, ale nie ma za bardzo w czym poprzebierać. Pytałem czy ma chociaż pary (przód lub tył) z tego samego auta... i lipa. :confused4: Można rocznikowo dopasować, z tygodniami już gorzej. :confused4:

Ma nieużywane ale z 2007 roku gumy Klebera Krisalp 16' w cenie 250 za sztukę. Pytałem już u Nas na forum, ale coś tematu nikt nie podjął.

No i się zastanawiam czy opłaca się kupować 4-letnie gumy? :mysli:

Opublikowano

:siema:

Co taka cisza :mysli:

Wszyscy oglądają prawie triumf Palikota :mysli::kox::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie, kupiłem kompelt w Lubinie.

W Wtorek będe wiedział w jakim stanie opony, jak kiszka to wtedy pojadę do Biskupic :decayed:

Byłem u niego w piątek, kolo ma gum od zaje..nia, ale nie ma za bardzo w czym poprzebierać. Pytałem czy ma chociaż pary (przód lub tył) z tego samego auta... i lipa. :confused4: Można rocznikowo dopasować, z tygodniami już gorzej. :confused4:

Ma nieużywane ale z 2007 roku gumy Klebera Krisalp 16' w cenie 250 za sztukę. Pytałem już u Nas na forum, ale coś tematu nikt nie podjął.

No i się zastanawiam czy opłaca się kupować 4-letnie gumy? :mysli:

Hmmm a na pewno byleś u Chłopaków w Biskupicach ? :cool1:

Ja rozmawiałem z nimi ostatnio i kapci mieli od zajeb.... z zeszłego roku

Wszyscy oglądają prawie triumf Palikota :mysli::kox::decayed: :decayed: :decayed:

PO i Palikot :good: :good: :good:

Opublikowano

Hmmm a na pewno byleś u Chłopaków w Biskupicach ? :cool1:

Ja rozmawiałem z nimi ostatnio i kapci mieli od zajeb.... z zeszłego roku

:cool1:

No nie ma tam chyba innej wulkanizacji która ma cały nowy dom, jakąś stodołę i wszystko koło domu w oponach i felgach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jest kawałek dalej po lewej stornie :wink4: ale z opisu wynika ze dobrze trafiłeś :tongue4:

Opublikowano

Po prawej stronie to z tymi oponami taki dom w miare nowy z ciemnej cegły przy głównej drodze tak??

Opublikowano

Pancie w A5 nie S-LINE zewnetrzny tez ma chrom wokol halogenow??

Opublikowano
  • Autor

Pancie w A5 nie S-LINE zewnetrzny tez ma chrom wokol halogenow??

Tak był chrom , ale równiez były i czarne obwódki.

Opublikowano

no ale od czego to zalezy?? Kiedy jest czarna a kiedy chrom??

Do tej pory myslalem ze chrom byl tylko jak byl zewnetrzny s-line

Opublikowano

W B8 jest tak samo :mysli:

Opublikowano

no ale od czego to zalezy?? Kiedy jest czarna a kiedy chrom??

Do tej pory myslalem ze chrom byl tylko jak byl zewnetrzny s-line

W V6 masz to w standardzie w innych za dopłatą.

Reasumujac nie mam slina zewnetrznego ale obwodki chromowane wokol halogenow mam.

Opublikowano

:hi::decayed:

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

W B8 jest tak samo :mysli:

Nie , w B8 tylko S-line ma chromowane oringi wokoło halogenów chyba ze wersja s-line bez chromów a z pakietem black

:siema:

Opublikowano

:hi:

Jest kawałek dalej po lewej stornie :wink4: ale z opisu wynika ze dobrze trafiłeś :tongue4:

No nie może być inaczej :naughty:

Prawda, mają dużo gum z 2010 i 2011 ale każda z innej parafii. Chcesz zakładać tak żeby mniej więcej był bieżnik równy? Bo ja chcę żeby opony na każdej ośce były nie podobne, a takie same. Wystarczy mała różnica i jedziesz bokiem przy każdym hamowaniu... :confused4:

Dlatego brałem pod uwagę u nich te Klebery, ale chyba sobie odpuszczę. 500zł d*py nie ma, a mam nówki opony z gwarancją 5-letnią. :mysli:

Po prawej stronie to z tymi oponami taki dom w miare nowy z ciemnej cegły przy głównej drodze tak??

Po prawej stronie. Jest to stary "kwadratowy" dom. Przed domem wulkanizacja, koło domu drugi nowy dom,wypełniony po brzegi oponami, a po drugiej mańce stodoła wypełniona po brzegi felgami i oponami.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.