Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

ale tico dało rade :polew: poszło na dwóch łapkach :kox:

Dobra też była na samym końcu chyba Audi 100 C4 jeśli się nie mylę, aż bagażnik się otwarł :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 12:08_________________________________________________

:hi::przebiegly:

Zmieniłeś silnik w B8 na 1.9 TDI 75KM :mysli::co::lol1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie na znaki nie patrzy tylko zapitala ile wlezie... A widać że odcinek w remoncie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie czy ktoś moze mi sprawdzić nr części kompletnego sprzęgła do mojego bolidu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ponawiam prośbę, czy ktoś mógłby pomóc zrobić mi logi dynamiczne w moim toczydle?:)

Myślałem że kończy mi się turbina, okazało się że problem był z zagiętym/przetartym wężem od vacum pompy... samochód trochę odżył ale teraz słychać syczenie pod maską którego na postoju nie mogę zlokalizować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ponawiam prośbę, czy ktoś mógłby pomóc zrobić mi logi dynamiczne w moim toczydle?:)

Myślałem że kończy mi się turbina, okazało się że problem był z zagiętym/przetartym wężem od vacum pompy... samochód trochę odżył ale teraz słychać syczenie pod maską którego na postoju nie mogę zlokalizować :(

Tytus napisz do niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie LUK (624 3308 00) 1070 zł, albo Valeo (835026) 2140 zł ze sztywnym kołem... Albo jeszcze SACHS (3000 951 844) 1190 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to spasuje , dzwoniłem Sprzedający sprawia wrazenie uczciwego daje gwarancje rozruchową twierdzi ze z Anglika ściągnięte z przebiegiem 25kkm :mysli: wygląda przyzwoicie

http://allegro.pl/bpw-i-blb-kmpl-sprzeglo-kolo-2-0-tdi-i1893426787.html[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________wie wiem nie piszcie mi ze powinno sie założyć nowe w całości, 2800zł to dużo a auto po zimie moze pójdzie do żyda więc nie bedę przepłacał. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką część używaną kupujesz ? :blink:

Za miesiąc auto sprzedajesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką część używaną kupujesz ? :blink:

Za miesiąc auto sprzedajesz ?

za 3 miesiące sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką część używaną kupujesz ? :blink:

Za miesiąc auto sprzedajesz ?

za 3 miesiące sprzedaje

taki niewypał? czy kupujesz coś nowszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było 1.9 i było super , odkąd mam 2.0 BLB same problemy i dokładanie do auta :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaczyna mnie to wku....ć maksymalnie, nie moge uwerzyć ze Audi wypuściło taki niedopracowany model silnikowy[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:46_________________________________________________1.9 AVF zawsze to powiem jest tysiać razy lepszy niz zasrane BLB , co do sprzęgła jeszcze nie wiem co tak naprawde jest wyeksploatowane mechanik stwierdził ze jak rozbierze to zobaczy bo moze okazac sie ze samo łożysko choć nie wydaje mi sie, pozatym pasuje całośc wymienić jak bedzie rozebrane wszystko i ta całośc musi być najlepiej nowa albo kompletna z jednego auta z małym przebiegiem nie sztukowana zeby wszystko do siebie idealnie pasowało, długo sie zastanawiałem nowe czy używka i stiwerdziłęm ze jak trafie sprzęgło z nieduzego przebiegu w bardzo dobrym stanie to nie bede sie zastanawiał 3 klocki a 7 stówek to jest duza różnica jak dla mnie. jak sie rozleci trudno będe sie wtedy zastanawiał , ale moja intuicja podpowiada mi ze bedzie ok :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:57_________________________________________________

Stawiam że niewypał :)

Ty byś lepiej jaka flache postawił :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego dziękuje bogu że mam taki silnik i odpukać zapierdzielam już 2.5 roku a jedyne wydatki jakie przez ten czas miałem to wymiana olejów, filtrów - co rok + przy 180 tys rozrząd kompletnie no i wymieniłem jeszcze klocki i auto zapi****la jak nówka. 0 niespodziewanych wydatków, silnik żyleta dlatego tego auta prędko nie sprzedam.

Wiem co to znaczyło dokładać po kilka stówek miesięcznie bo mając B5 tak było, ale to było stare auto chodź fakt - niewypał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...