Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze Groclin traci punkty i mamy mistrza w Krakowie :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze Groclin traci punkty i mamy mistrza w Krakowie :th:

Jakie My? :gwizdanie: :doh1: :stupid2:

:dance: :dance: Ja , Trueogre , Adi i Mad_max mamy mistrza :dance: :dance:

a Wy? no cóż ... powodzenia :bag: :bag: :bag::decayed:

Opublikowano

Jeszcze Groclin traci punkty i mamy mistrza w Krakowie :th:

Jakie My? :gwizdanie: :doh1: :stupid2:

:dance: :dance: Ja , Trueogre , Adi i Mad_max mamy mistrza :dance: :dance:

a Wy? no cóż ... powodzenia :bag: :bag: :bag::decayed:

Wiśle gratulujemy Trzeńka :th:

Opublikowano

Jeszcze Groclin traci punkty i mamy mistrza w Krakowie :th:

Jakie My? :gwizdanie: :doh1: :stupid2:

:dance: :dance: Ja , Trueogre , Adi i Mad_max mamy mistrza :dance: :dance:

a Wy? no cóż ... powodzenia :bag: :bag: :bag::decayed:

im nic nie pomoże :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Chłopaki, właśnie w faktach o Was mówią :gwizdanie:

Opublikowano

POZIEK

LEGIA!!!!!!!!!!!!!!! CO? TY K................. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

zdjcie087ha7.jpg

no i wywiało nam Pozia z krakowskich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

odpowiedz Pożka : ssij pałe :decayed:

niezłe mają przyśpiewki na rzylecie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jeszcze Groclin traci punkty i mamy mistrza w Krakowie :th:

Jakie My? :gwizdanie: :doh1: :stupid2:

:dance: :dance: Ja , Trueogre , Adi i Mad_max mamy mistrza :dance: :dance:

a Wy? no cóż ... powodzenia :bag: :bag: :bag::decayed:

im nic nie pomoże :polew: :polew: :polew:

Przepraszam, to Wy będziecie mieli mistrza :notworthy: A My, no cóż :bag:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 19:37 _________________________________________________Oki, miłego wieczorku Panowie. Ja uciekam na ryneczek troszki się wyluzować :drunk: Do jutra :hi:

Opublikowano

Właśnie mówią na C+ w czasie transmisji meczu Wisły o Filipiaku...

Podobno już siedzi we Wrocławiu i poznaje uroki miasta...

Opublikowano
  • Autor

No ogladam oglądam :mysli:

Opublikowano

A ja się zastanawiałem skąd wy w pierwszej lidze jesteście :gwizdanie:

A tak na poważnie to kiepska sprawa, bardzo kiepska....

Trzeba się :drunk:

Opublikowano
  • Autor

no to popatrzmy na to inaczej ,

Comarch straci kilka milionów pln na giełdzie a co za tym idzie mozna sie spodziewac rezygnacji jego :wallbash:

ide sie ochlać........

ps. czemu klickiego nie zamkneli ?

dobra szkoda dyskusji na ten temat i zasmiecania tematu

Opublikowano

Ale jazda z tymi aresztowaniami :kox: Ciekawe kogo jeszcze zatrzymają, a podobno przymierzają się do kilku znanych osób...

Mogli by przyjść po Listkiewicza :naughty:

Opublikowano

odpowiedz Pożka : ssij pałe :decayed:

niezłe mają przyśpiewki na rzylecie :naughty: :naughty: :naughty:

Jestem na krakowskich... ale jakoś mi teraz nie do śmiechu... :confused4:

Opublikowano

Comarch, taka marka, a tu taki kwiatek...

Opublikowano

Szkoda gadać,podobno nie można się dorobić dużych pieniędzy bez.... :mysli:

dlatego żyję sobie skromnie :gwizdanie:

Opublikowano

Jezuuu ludzie albo dokladnie czytajcie albo sprawdzajcie wasze info!!!

Prezes Filipak zostal zatrzymany w sprawie NIE ZWIAZANEJ Z KORUPCJA!!!!!! ale w sprawie hmm zapomnialem nazwiska :P tego pilkarza Bojarski ?? odnosnie jego umowy itp.

Nastepna sprawa ....................................... KTO JEST MISTRZEMMMMMMM?????????????? KTO ???????????????

WISLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)

Opublikowano

Max to nie za Bojara tylko Drumlaka i dokładnie tu nie chodzi o korupcję

Pasy v Korona 1:1 :>

Opublikowano

Dzięki Panowie za imprezkę, Robert dzięki za taxi, Rex zapamietaj że jak idziesz do miasta to nie ubierasz się tak jak na cracovię, zakładasz normalne ciuchy i wtedy cię wpuszczą na imprezę :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.