Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wow f*ck...

393196_282635298442568_100000883011936_766785_437605924_n.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na co to B7 ktoś przerabia i ciekawe czemu sam zderzak zostawił :mysli:

Opublikowano

Na co to B7 ktoś przerabia i ciekawe czemu sam zderzak zostawił :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:29_________________________________________________jarko to ktoś A3ke przerabia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łooo matko, prze kozak :kox: A3 w sedanie :decayed:

Opublikowano

dzieki Siemian za rentgena :decayed::good:

Opublikowano

wow f*ck...

393196_282635298442568_100000883011936_766785_437605924_n.jpg

Skąd Ty takiego orzeła wynalazłeś... :kox:

Niezły KLIENT :polew:

Łooo matko, prze kozak :kox: A3 w sedanie :decayed:

Trzeba mieć fantazje :naughty:

Następnym razem z nexii zrobią A7. :gwizdanie:

Opublikowano

wow f*ck...

393196_282635298442568_100000883011936_766785_437605924_n.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ogólnie to taniej jest o cześć do audi używane niż do kijanki :naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:20_________________________________________________

kolegi :tongue4:

Opublikowano
:hi: ma moze kto zimowki do sprzedania?
Opublikowano

:hi: ma moze kto zimowki do sprzedania?

jakie ?
Opublikowano

:polew: :polew:

Puk, puk..

- Kto tam?

- Zgadnij!

- Hanka?

- Pudło :D

Opublikowano

-puk puk?

-kto tam?

-Justyna Pohanke

-Hanka nie żyje...

:naughty:

Pablo jakbyś nie zrozumiał to wal na PW wytłumacze Ci :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

Puk, puk..

- Kto tam?

- Zgadnij!

- Hanka?

- Pudło :D

nie no umarłem :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano

Kombi_SUV_5536924.jpg

Dwu(wlasciwie 3) strefowa klima jest w standardzie w B8 ? :mysli: (od 2011 ? )

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

dzieki za spocika wczorajszego :good:

smiania było duzo , Pablo zarobił dyche i landynki spod szafy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo jakbyś nie zrozumiał to wal na PW wytłumacze Ci :polew:

Boje się że Tobie muszę w 10 PW wytłumaczyć (chociaż i tak wątpię czy dojdzie to do Ciebie) bo aż 3 razy trzeba było mówić na spocie do Ciebie byś rozkminił o co chodzi :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:06_________________________________________________

Pablo zarobił dyche i landynki spod szafy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Za dychę to by mi się nie chciało włączyć kompa a co dopiero zrobić nawigacje :gwizdanie: :naughty:

Na 20l PB95 jest :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Za dychę to by mi się nie chciało włączyć kompa a co dopiero zrobić nawigacje

to teraz tak się to nazywa ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie gdzie mi dobrze w Krakowie wywaza kolka ? Potrzebuje przewazyc jeszcze raz tylko porzadnie :decayed:

nie wolisz sobie wyważyć koło domu? :naughty: , przed zamkniętą stacją shella w Zabierzowie jadąc w stronę Krakowa masz po prawej stronie chłopka

a skad wiem czy on dobrze wywaza ten chlopek . :decayed: , moze to chlopek roztropek :)

p.s. stacja shell niedlugo ruszy, swoja droga nie dokonca wiem czemu tyle czasu byla zamknieta ... chodzilo o prawa ? orientujesz sie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.