Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja tez jak bylem maly wypadlem na glowe i jestem normalny

hmmmm trzeba by się zastanowic :polew: :polew: :polew: :polew:

ps. joke!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tez jak bylem maly wypadlem na glowe i jestem normalny

hmmm......czyli się wszystko wyjaśniło :kox:

Opublikowano

Ja tez jak bylem maly wypadlem na glowe i jestem normalny

hmmm......czyli się wszystko wyjaśniło :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

lennox ale to co napisalem powyzej - zrozumialbym ze zrobila to w afekcie....

ale jesli trwa to tydzien czasu, a ona robi apele do porywaczy to dla mnie to juz nic wspolnego z afektem nie ma...

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

lennox ale to co napisalem powyzej - zrozumialbym ze zrobila to w afekcie....

ale jesli trwa to tydzien czasu, a ona robi apele do porywaczy to dla mnie to juz nic wspolnego z afektem nie ma...

pierwsze mógł być afekt, a później to zwykłe tchórzostwo, głupota i brnięcie w bagno :cool1:

Opublikowano

Ja tez jak bylem maly wypadlem na glowe i jestem normalny

Jebłem :polew: :polew: :polew::kox:

Co do tej akcji z dzieckiem, oglądałem wczoraj od 23:00 jak to się wszystko zaczęło, w szoku byłem że człowiek taki potrafi być podły i tak potraktować swoje dziecko..

Opublikowano

prawdziwa matka zadzwoniłaby na pogotowie... a nie robiłaby takich jazd...

nie ma tu żadnego usprawiedliwienia

Opublikowano

jak mówi pismo "...nie sądzcie abyście nie byli sądzeni....." :cool1: skąd wiecie co tej babce się podziało we łbie nikt z was nie wie jak by się zachował w takiej sytuacji i jeśli to była "dobra" matka to nie wierzę żeby zostawiła konającego noworodka gdzieś pod drzewem chyba że to jakaś patologia i ten dzieciak był dla niej zabawką co się zepsuła :confused4: no to inna sprawa wtedy to bez komentarza i litości

Opublikowano

hej,

znacie może kogoś kto w mojej b6 założy mi kierę multi (z b6), wraz z całym osprzętem? mam wszystkie graty (poduszka, moduł w kierownicę, taśma 12-pin i okablowanie), rozchodzi się o montaż i adaptację vagiem. oczywiście nie za darmo!

dzięki!

Opublikowano

nie ma tu żadnego usprawiedliwienia

Może z osądami poczekacie na szczegóły co naprawdę się stało... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hej,

znacie może kogoś kto w mojej b6 założy mi kierę multi (z b6), wraz z całym osprzętem? mam wszystkie graty (poduszka, moduł w kierownicę, taśma 12-pin i okablowanie), rozchodzi się o montaż i adaptację vagiem. oczywiście nie za darmo!

dzięki!

Marcin 501 963 597 powiedz że z A4 Klubu dzwonisz

Opublikowano

jak mówi pismo "...nie sądzcie abyście nie byli sądzeni....." :cool1: skąd wiecie co tej babce się podziało we łbie nikt z was nie wie jak by się zachował w takiej sytuacji i jeśli to była "dobra" matka to nie wierzę żeby zostawiła konającego noworodka gdzieś pod drzewem chyba że to jakaś patologia i ten dzieciak był dla niej zabawką co się zepsuła :confused4: no to inna sprawa wtedy to bez komentarza i litości

:good: :good: :good:

Sama prawda. To samo miałem na myśli wcześniej pisząc do Boserona. Dodatkowo nawet te pół roku po urodzeniu mogła mieć na punkcie dziecka korbę i po takim wypadku pod jej kopułką zawrzało...

Na filmikach cała rodzina wygląda na normalną...

Opublikowano
  • Autor

Na filmikach cała rodzina wygląda na normalną...

Ty też wyglądasz na normalnego ...... :decayed:

:polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

Panowie jest ktoś chętny w Niedzielę do pomocy przy rozładunku TIR-a na Zakopiańskiej ?

Trzeba by 6 palet towaru ( kibelki ceramiczne ) zrzucić ręcznie :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Na filmikach cała rodzina wygląda na normalną...

Ty też wyglądasz na normalnego ...... :decayed:

:polew:

ty też :naughty:

a na sylwestra widziałem co żonce zrobiłeś

a potem :vava: ..."bo zupa była za słona"......

:decayed:

Opublikowano

:naughty:

Ty też wyglądasz na normalnego ...... :decayed:

:polew:

Ty też :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:26_________________________________________________

ty też :naughty:

a na sylwestra widziałem co żonce zrobiłeś

a potem :vava: ..."bo zupa była za słona"......

:decayed:

widząc jej minę był tylko krok od tragedii

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Fanti tancerzu , bo zmuszasz mnie do opublikowania pewnego filmu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.