Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MM BAT KLUB - tej nawet fajnie brzmi :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MM BAT KLUB - tej nawet fajnie brzmi :naughty:

Baty będziesz miał jak przyjadą naraz 3 V6stki na spota :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

wszyscy w Pumach? :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2008, 23:42 _________________________________________________770f59881b061450.jpg

Opublikowano

Lepsze Pumy niż raabok :decayed:

Dobra panowie, miłej nocki :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie,

Oglądamy jutro gdzies meczyk finałowy ligi Mistrzów ??

Opublikowano

Panowie,

Oglądamy jutro gdzies meczyk finałowy ligi Mistrzów ??

Moze w Plazie?? :naughty:

Opublikowano

Hejo :)

DZIEKI za zyczonka panowie :P Za dwa tygodnie postawie po cheesburgerze hehehehehehe :P bo jutro zmykam z Krakowa na dzialeczke :P:kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

pogoda do d*py to i cisza na forum :decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 15:19 _________________________________________________Pablo ale w plazie sa daleko telewizory podwieszone....

Ja mysle co by uderzyc na Kazimierz do Le Scandlai :th:

Opublikowano

...

Ja mysle co by uderzyc na Kazimierz do Le Scandlai :th:

:th:

Opublikowano

kurcze jutro jade do RZ, szkoda ale weźcie adiego - ksywa "Huuubciooo tyyy ch.." :polew:

Opublikowano

No niezły ten widok 3D :kox:

Ja niestety finału oglądać nie dam rady... :( Miłej zabawy :th:

_________________________________________________

Wybiera się ktoś z Was może do Bełta w najbliższym czasie :?:

Opublikowano

potrzebuje tacie kupic jakoms tania nawigejszon, wypatrzyłem taką

http://www.allegro.pl/item364408942_odblokowana_nawigacja_gps_goclever_mm_5_1_real_3d.html

podoba mi sie ten widok 3d

co myslicie ?

Kamil powiem Ci ze chłop tam duzo bzdur posciemniał o tej navi ale jak chcesz to kup sobie Akire za 250-300 zł.

To sobie odblokujesz i będziesz miał wszystko to samo :wink4:

Panowie zeby nie było pytan na przyszłosc to kazda navi która ma System Windows CE 5.0 jest do odblokowania i wtedy z takiej np Akiry robicie Harmana Beckera na full wypasie :D:kox:

Opublikowano

Kamil powiem Ci ze chłop tam duzo bzdur posciemniał o tej navi ale jak chcesz to kup sobie Akire za 250-300 zł.

gdzie masz taka akire w takie cenie ?

Opublikowano

yo

działo się dzisiaj coś ciekawego? :wink4:

Opublikowano

Kamil powiem Ci ze chłop tam duzo bzdur posciemniał o tej navi ale jak chcesz to kup sobie Akire za 250-300 zł.

gdzie masz taka akire w takie cenie ?

U nas były nie dawno po 289zł ale juz ich nie ma bo poszły szybko.

Poszukaj na aukcjach model 3512 ale cięzko bedzie kupic w takiej cenie bo ludzie którzy kupili masowo w MM powystawiali na aukcjach i 100zł na sztuce srednio mają.

Opublikowano

Sokol mam prośbę , mógłbyś mi to policzyć na jutro?

rozrząd główny:

059 198 119 A [zestaw naprawczy: 2 paski i 3 rolki]

059 109 487 C [ramię napinacza]

059 109 479 B [napinacz paska wielorowkowego]

059 121 004 EX [pompa wody z uszczelką]

termostat:

078 121 113 F [regulator układu chłodzenia]

N 901 368 02 [oring do termostatu]

paski / rolki alternatora i sprężarki klimatyzacji:

059 903 137 H [pasek wielorowkowy]

059 903 341 A [rolka odwracająca]

059 903 341 [rolka odwracająca]

059 145 276 [rolka odwracająca]

059 260 849 D [pasek wielorowkowy]

059 260 523 B [rolka napinająca]

płyn chłodzący:

G 012 A8F M1 [płyn chłodzący koncentrat plus]

Opublikowano

Sokol mam prośbę , mógłbyś mi to policzyć na jutro?

rozrząd główny:

059 198 119 A [zestaw naprawczy: 2 paski i 3 rolki]

059 109 487 C [ramię napinacza]

059 109 479 B [napinacz paska wielorowkowego]

059 121 004 EX [pompa wody z uszczelką]

termostat:

078 121 113 F [regulator układu chłodzenia]

N 901 368 02 [oring do termostatu]

paski / rolki alternatora i sprężarki klimatyzacji:

059 903 137 H [pasek wielorowkowy]

059 903 341 A [rolka odwracająca]

059 903 341 [rolka odwracająca]

059 145 276 [rolka odwracająca]

059 260 849 D [pasek wielorowkowy]

059 260 523 B [rolka napinająca]

płyn chłodzący:

G 012 A8F M1 [płyn chłodzący koncentrat plus]

teraz Ci moge nawet policzyć, 5 tys zł i Twoje :decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 22:41 _________________________________________________albo 6 tys, wtedy bedziesz miał wiekszy zwrot z faktury przeciez :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.