Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

to jak bedzie z tym spotem? w srode?

Jestem za aby zrobić o stałej godzinie, jak reszta:question:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:panowie potrzebuje numer do Biskupic do tych oponiarzy co wszyscy jeżdżą ??

Mam do oddania dywaniki welurowe do B5 jak ktoś chętny to pisać

Opublikowano
:hi:panowie potrzebuje numer do Biskupic do tych oponiarzy co wszyscy jeżdżą ??

jest kilkanaście stron wcześniej :szukaj:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:panowie potrzebuje numer do Biskupic do tych oponiarzy co wszyscy jeżdżą ??

jest kilkanaście stron wcześniej :szukaj:

jasne może i jest gdzieś w krakowskich ale po zmianie forum nie do znalezienia gdzie to było i na której stronie o tym rozmawialiśmy

Opublikowano

:hi:panowie potrzebuje numer do Biskupic do tych oponiarzy co wszyscy jeżdżą ??

jest kilkanaście stron wcześniej :szukaj:

:kox::polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:

sie ma z ranka

Opublikowano
:hi:panowie potrzebuje numer do Biskupic do tych oponiarzy co wszyscy jeżdżą ??

Mam do oddania dywaniki welurowe do B5 jak ktoś chętny to pisać

501 64 23 51

Opublikowano

ale tu bucówa nawet sie nikt nie wita :facepalm:

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

:hi::hi::hi::hi::hi:

Opublikowano

:hi:

O której lecicie w pt do BT:>?

Opublikowano
ale tu bucówa nawet sie nikt nie wita :facepalm:

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

:hi::hi::hi::hi::hi:

wszyscy czekali na Ciebie :naughty:

Opublikowano

Dzień dobry w piękny kolejny dzień:hi:

ale tu bucówa nawet sie nikt nie wita :facepalm:

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

:hi::hi::hi::hi::hi:

Trageedia paniee trageedia :grin:

Tak jak Krzychu pisał, jakie plany na Piątek w sprawie wyjazdu na zlot, kto o której i gdzie się ustawiamy:question:

Możemy już to ustalać panowie:whistling:

Opublikowano

Ja z Wami nie jade. Jezdzicie jak wariaty. Za stary jestem

Opublikowano

ja jade z pablem wiec bede go strofował bo strach

---------- Post added at 12:54 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

:grin:

Opublikowano
Ja z Wami nie jade. Jezdzicie jak wariaty. Za stary jestem

Normalnie bez pośpiechu pojedziemy :wink4:

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:11 ----------

ja jade z pablem wiec bede go strofował bo strach

---------- Post added at 12:54 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

:grin:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ozi musisz łyknąć jakiegoś mocnego drina przed wyjazdem :grin:

Opublikowano
Ozi musisz łyknąć jakiegoś mocnego drina przed wyjazdem :grin:

I trzymaj się prawej strony, bo na lewo lekko "ściąga" :decayed:

Opublikowano

Lennox ostatnio jechał ze mną to chyba żyje bo był na spocie:grin:

Opublikowano
Ozi musisz łyknąć jakiegoś mocnego drina przed wyjazdem :grin:

I trzymaj się prawej strony, bo na lewo lekko "ściąga" :decayed:

Nie ściąga, to Pablo cały czas lata bokiem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.