Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiech na sali z walką Pudziana i Sappa :facepalm:,widać że to ustawione było ,Walka Mameda dosłownie za***ista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

sap vs pudzianowski - groteska delikatna :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo era Sappa sie juz skończyła...... juz nie odgrywa znaczącej roli w świecie K1...... zobacz sobie na jego walke z Crocopem zachował sie jak Najman....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie K1????????:facepalm: zastanówcie sie bo piszecie o czyms a nie wiecie o czym, K1 to nie to samo co MMA, najlepsza walka to walka "cipao" hart ducha i serce do walki niesamowite, a Mamed jak zwykle zmiazdzył i uwazam ze jak nie dostanie szansy w UFC to chłopak sie zmarnuje, gosc jes wirtuozem jak dla mnie jak nie parter to stójka, zawodnik kompletny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadowolony :naughty:

Nie powiem bo inna audina teraz :kox:

Dzięki za spocika :hi:

fantowski czemu ty jeszcze nie masz założonego tematu w Moja A4:naughty:

a po co ??? :whistling:

jak będę mieć wolną chwilę to może przygotuję sensowny opis i jakieś zdjęcia...

na razie to mało co w niej zrobiłem także wiesz...

siemka:hi:

fantowski zakładaj temacik bo ciekawy jestem jak Ci ten lakiernik zrobił i się Twój furacz prezentuje. Sam myślę nad malunkiem spodów.

Poza tym muszę się pochwalić że udało mi się wczoraj po 4h dłubania Ledy założyć :decayed:

fotki wrzuciłem do opisu mojej czarnej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany tanim lakierowaniem elementów karoserii / wpyłki, to pisać na PW bądź w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wie ktos czy jest szansa i skad mozna pobrac filmy w 3d????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wie ktos czy jest szansa i skad mozna pobrac filmy w 3d????

nie propagujemy piractwa:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wie ktos czy jest szansa i skad mozna pobrac filmy w 3d????

Poleciało pw i masz wszystko w 3D:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany tanim lakierowaniem elementów karoserii / wpyłki, to pisać na PW bądź w temacie

dokładnie :wink: polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski, daj jakąś fotkę jak teraz wygląda twoja a4

heja, PABLO skąd można ściągnąć FILM w fullhd, bo chciałem sprawdzić tv

znaczy się piracić ?

Panowie, czy wie ktos czy jest szansa i skad mozna pobrac filmy w 3d????

znaczy się piracić ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski, daj jakąś fotkę jak teraz wygląda twoja a4

zdjęcie zrobione telefonem przed czwartkowym spotem jak czekałem na Pablo przed M1, także jakość nienajlepsza:

imag0305e.th.jpg

imag0302d.th.jpg

imag0304be.th.jpg

w tygodniu może znajdę czas po pracy na to by jakieś lepsze zdjęcia zrobić i założyć temat w Moja A4...

BTW ramki mam już założone :tongue4: na foto jeszcze stare widać

D4NTE to jak kupisz mi te ledy do podsufitówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile mogloby kosztowac lakierowanie lotki do avanta B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Co tu taka cisza?? :mysli:

Standard:decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile mogloby kosztowac lakierowanie lotki do avanta B5?

~~120 zł. Dajesz tylko lotke i nic Cię nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupujemy :kox:

http://www.sfora.pl/Rower-od-Audi-Zobacz-niezwyklego-e-bikea-g43423-44462

Przepiszę wam najnowszy artykuł z Auto Świata bo jako pierwsi mają info i zdjęcia co do nowej A4 B9.

Z racji że mam dużo wolnego czasu w pracy to jedziemy z pisaniem:kox:

Producent z Ingolstadt jest co prawda w świetnej formie, ale sprzedaż modelu A4 odstaje nieco od wyników bezpośrednich konkurentów. Jego nowa, piąta już generacja zadebiutuje w 2014 roku i ma odwrócić niekorzystne trendy.

W Polsce w zeszłym roku sprzedano więcej Audi A4 (751 szt.) niż BMW serii 3 (667). ale już porównanie z Mercedesem (827) nie wygląda tak optymistycznie. Na największym rynku Europy, w Niemczech, sytuacja Audi przedstawia się jeszcze gorzej. W pierwszym kwartale 2012 roku sprzedano 9033 egzemplarze modelu A4, 12 715 sztuk BMW serii 3, a Mercedesa klasy C - aż 17 114 sztuk. Wygląda więc na to, że przed kolejną, piątą generacją modelu A4, która ma zadebiutować pod koniec 2014 roku, stoi nie lada wyzwanie.

Karoseria.

Nowe A4, noszące wewnętrzne oznaczenie B9, tylko nieznacznie urośnie w stosunku do poprzednika. Za to nieproporcjonalnie więcej przestrzeni przybędzie we wnętrzu. Po za tym A4 ma być znacznie lżejsze - udział stali w konstrukcji karoserii wyniesie 80 proc., resztę mają stanowić lekkie materiały, przede wszystkim tworzywa sztuczne i aluminium. W ekstremalnym przypadku masa auta zmniejszy się o 95 kg.

Optycznie największe wrażenie robi dach ukształtowany w stylu coupe, ze znacznie smuklejszymi niż dotychczas tylnymi słupkami, który płynnie przechodzi w wyraźnie krótszy bagażnik. Z tyłu uwagę zwracają na siebie także dwuczęściowe lampy oraz charakterystyczna pokrywa kufra, z ostrym zakończeniem a la spoiler.

W przypadku wersji Avant designerzy chcą odejść od koncepcji klasycznego kombi, przynajmniej w pierwszej fazie wdrażania nowego modelu. Ta odmiana nadwoziowa ma być bardziej life-stylowa - z opadającą tylną częścią dachu, co pogorszy wprawdzie możliwości transportowe samochodu, ale uatrakcyjni jego sylwetkę. Jednocześnie taki właśnie wygląd Avanta otwiera drzwi dla... drugiego kombi o znacznie bardziej klasycznej bryle nadwozia - z niemalże pionowo ustawioną tylną szybą i znacznie pojemniejszym kufrem. Jednak decyzja o losach tej drugiej wersji samochodu jeszcze nie zapadła.

Dwudrzwiowe modele, które nadal będą się nazywały A5, staną się nieco dłuższe. Następca A5 sportback ma być pozbawiony wszystkich tych słabości, które okazały się kłopotliwe w poprzedniku - zapowiada się, że nadwozie zapewni więcej miejsca nad głowami, wsiadanie i wysiadanie będą wygodniejsze, a przestrzeń dla pasażerów we wnętrzu - większa.

Wnętrze.

W środku kierowcę zaskoczy brak multi-funkcyjnego ekranu nad konsolą środkową. Kolorowy, wysokiej jakości wyświetlacz zajmie miejsce klasycznych zegarów. Jednym ruchem ręki kierowca będzie mógł zmienić to, co ma się na nim pokazywać - od zwykłego zestawu zegarów, z prędkościomierzem, obrotomierzem i wskaźnikiem poziomu paliwa, po nawigację radio lub komputer pokładowy. Obsługa wszystkich urządzeń - za pomocą wielofunkcyjnego pokrętła MMI, przycisków multifunkcyjnej kierownicy oraz (to nowość) za pomocą gestów i komend głosowych.

Na pokładzie znajdą się również: bezprzewodowe łącza ze smartfonem, dostęp do internetu (konieczny np. przy rozszerzonych możliwościach nawigacji) i wymagający abonamentowej opłaty system ułatwiający życie kierowcy, tzw. concierge, zajmujące się tym wszystkim, co niekonieczne związane jest z jazdą, a na co brakuje czasu prowadzącemu.

Silniki.

Najmniejszą jednostką napędową w nowym A4 będzie benzynowy motor 1.4 o mocy 143 koni. Większy, 2-litrowy silnik ma rozwijać 177KM. Kolejna wersja dwulitrówki to już 225KM i 350Nm maksymalnego momentu obrotowego. Fani naprawdę dynamicznej jazdy ucieszą się z S4 quattro, pod maską którego znajdzie się doładowane V6 (340KM).

Paletę diesli otworzy 2.0 TDI (122, 150 i 197 KM). Oprócz niego w ofercie pojawi się 3.0 V6 o mocy od 218 do 272KM (w ostatnim przypadku maksymalny moment obrotowy wyniesie 600Nm).

Wyposażenie.

Przy okazji wprowadzenia nowego A4 Audi zamierza zmienić także kompletację aut. Pojawią się pakiety wyposażeniowe, które ułatwią walkę z konkurentami (BMW, Mercedes). Oprócz klasycznych trzech linii wyposażeniowych dużą rolę odgrywać będą też wersje quattro, czyli z napędem na 4 koła, ultra (odmiana o zmniejszonej masie własnej i jeszcze lepszej aerodynamice) oraz e-tron (elektryczna).

W 2015 roku na rynku pojawi się A4 z napędem hybrydowym Plug-in, w którym 225-konny silnik benzynowy będzie wspomagany motorem elektrycznym (60M). W tym samym roku co A4 do sprzedaży wejdzie również nowa generacja Volksvagena Passata.

Technika LED

W piątej generacji Audi A4 zostaną zastosowane reflektory, które wykorzystują technikę diod świecących LED. Inaczej niż miało to miejsce dotychczas, LED-y będą zastosowane nie tylko w światłach do jazdy dziennej, lecz również w światłach mijania.

20_okladka_2.jpg

Ok spadam do domu bo się rozpisałem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...