Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oo to daj znać czy jedziesz i chętnie się z Tobą zabiorę :decayed:

musze zdzwonić się z panieną... jak mnie zleje to na spota jadę :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok, to czekam na jakies info :banan:

Opublikowano

ja chętnie zawitam na spocie tylko ze jestem dziś w pracy 2 autkiem (golf) i tak średnio pasuje :)

Opublikowano
ja chętnie zawitam na spocie tylko ze jestem dziś w pracy 2 autkiem (golf) i tak średnio pasuje :)

wbijaj a nie pi...l :banan:

Opublikowano
ja chętnie zawitam na spocie tylko ze jestem dziś w pracy 2 autkiem (golf) i tak średnio pasuje :)

Dokładnie, nie ważne jakim autem będziesz :wink4:

Różnymi wynalazkami przyjeżdżali na spoty i dobre było :decayed:

Opublikowano
ja chętnie zawitam na spocie tylko ze jestem dziś w pracy 2 autkiem (golf) i tak średnio pasuje :)

Na spokojnie, w golfie kubełek na pewno sie zmieści. A jakby co to w GK też mają KFC :decayed:

Opublikowano

ja sie wstydze pokazac swoim b6 na spocie :whistling:

Opublikowano
ja chętnie zawitam na spocie tylko ze jestem dziś w pracy 2 autkiem (golf) i tak średnio pasuje :)

Na spokojnie, w golfie kubełek na pewno sie zmieści. A jakby co to w GK też mają KFC :decayed:

Jarko smaka robisz :decayed:

ja sie wstydze pokazac swoim b6 na spocie :whistling:

:grin::polew: chyba żartujesz :wink:

Opublikowano

powaga ostanio domylem woza ze wszystkich chemi itd specjlanym preparatem co sie okazalo mam caly lakier zle wypolerwoany przez co w sloncu mam tzw hologramy porazka:facepalm:

Opublikowano
powaga ostanio domylem woza ze wszystkich chemi itd specjlanym preparatem co sie okazalo mam caly lakier zle wypolerwoany przez co w sloncu mam tzw hologramy porazka:facepalm:

Uwierz mi, przegryzając kosteczki kuraka raczej nikt nie zwróci uwagi na lakier - tym bardziej że na parking GK słońce nie dociera :wink:

Opublikowano

To mówisz jarku że dziś też będziesz :naughty:

Opublikowano

ale oswietlenie jest i to jeszcze bardziej widac :kwasny: a zreszta chyba pogonie go po cenie :jerk:

Opublikowano
ale oswietlenie jest i to jeszcze bardziej widac :kwasny: a zreszta chyba pogonie go po cenie :jerk:

Jakie oświetlenie:decayed: Na tym poziomie co siedzimy jest ciemno fc**j:decayed: bo oszczędzają na nas:grin:

Opublikowano
ale oswietlenie jest i to jeszcze bardziej widac :kwasny: a zreszta chyba pogonie go po cenie :jerk:

Jakie oświetlenie:decayed: Na tym poziomie co siedzimy jest ciemno fc**j:decayed: bo oszczędzają na nas:grin:

:grin::grin:

Opublikowano
ale oswietlenie jest i to jeszcze bardziej widac :kwasny: a zreszta chyba pogonie go po cenie :jerk:

dawaj dawaj na spota :wink: nie bój nic

ja mam klienta na b6 więc jak coś to mu pozniej przekaze do Ciebie kontakt...

Opublikowano
To mówisz jarku że dziś też będziesz :naughty:

robota, ROBOTA, robota, zaległości, robota, zaległości - dzisiaj odpadam...

BTW Fantowski, jutro rano po robocie jadę po polarki. Jakbyś chciał odebrać to do sobotniego wieczora będę wśród żywych :grin:

Opublikowano
To mówisz jarku że dziś też będziesz :naughty:

robota, ROBOTA, robota, zaległości, robota, zaległości - dzisiaj odpadam...

BTW Fantowski, jutro rano po robocie jadę po polarki. Jakbyś chciał odebrać to do sobotniego wieczora będę wśród żywych :grin:

no pewnie że chcę :decayed::banan: ja pracuje codziennie do 17tej i po pracy moge podjechac gdzies na miasto :wink:

Opublikowano

ee robota ja nie pracuje bo firma splajtowala i mi wisza 10tys prawie a kasa potrzebana by byla na rezanko :naughty: albo zeby dolozyc do nowego

Opublikowano

W piątek wieczorem możemy się gdzieś spiknąć, ale to się jeszcze jutro dokładnie ugadamy.

Opublikowano
oo to daj znać czy jedziesz i chętnie się z Tobą zabiorę :decayed:

musze zdzwonić się z panieną... jak mnie zleje to na spota jadę :wink:

nowa :whistling:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

W piątek wieczorem możemy się gdzieś spiknąć, ale to się jeszcze jutro dokładnie ugadamy.

w piątek to On pije :decayed:

-

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

ja chętnie zawitam na spocie tylko ze jestem dziś w pracy 2 autkiem (golf) i tak średnio pasuje :)

Na spokojnie, w golfie kubełek na pewno sie zmieści. A jakby co to w GK też mają KFC :decayed:

Jarko smaka robisz :decayed:

z tego co mnie pamięć nie myli Ty nie stawiałeś kubełka :naughty:

oj zjadło by się :slina:

-

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.