Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oo to daj znać czy jedziesz i chętnie się z Tobą zabiorę :decayed:

musze zdzwonić się z panieną... jak mnie zleje to na spota jadę :wink:

nowa :whistling:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

W piątek wieczorem możemy się gdzieś spiknąć, ale to się jeszcze jutro dokładnie ugadamy.

w piątek to On pije :decayed:

-

nowa nowa :decayed:

racja... często w piątek pije... ale obiecuję, że teraz nie zaleję się w trupa tak jak ostatnio i w sobotę z rańca Wąski jestem u Ciebie :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w ten piątek to ja piję więc :whistling:

i co z tym kubełkiem

Opublikowano

Był ostatnio kubełek na spocie :naughty:

Ale dziś może być kolejny :decayed:

"lubię"! :grin:

Opublikowano

z tego co mnie pamięć nie myli Ty nie stawiałeś kubełka :naughty:

-

Skąd wiesz ? Nie było Cie na moim pierwszym spocie :naughty:

Poza tym ta tradycja urodziła się kilka chwil później jak już grono spotowiczów powiększyło się o kilka zacnych postaci :decayed:

Opublikowano

nie widzialem tego!! DOBREEE DOBREEE:jerk:

Opublikowano

Roberto wrzucaj normalnie, wiesz już jak:wink:

jarko choć bierzemy na abonament SGS3 :arrow2:http://www.blogplay.pl/wp-content/uploads/2012/05/zmiana-cen-24.05.2012.pdf

:grin:

Opublikowano

dobry jest :slina:

Opublikowano
w ten piątek to ja piję więc :whistling:

i co z tym kubełkiem

pierwszy raz jak jechałem na spota to nie wiedziałem, że mam mieć kubełek z sobą.. Ostatnio z kolegą Radimmem postawiliśmy na parkingu kuraki w dużym kuble :decayed: szkoda, że Cię nie było:kwasny:

ale nie bój nic.. zasłużyłeś na swój więc w sobotę możesz na niego liczyć :decayed::naughty:

Opublikowano

fantowski a co sie stalo z twoim profilem masz cos malo postow :huh:

Opublikowano

TVN Meteo :shock3: da się ...

Pablo dalej nie wiem jak

Opublikowano
Pablo dalej nie wiem jak

Wchodzisz na stronkę YT, pod filmikiem jest "udostępnij" klikasz, pojawia Ci się niebieski link, kopiujesz go, wracasz tutaj na forum, jak masz ikony na dole B/U to dalej w prawo w tym rzędzie jest niebieska ikonka (przed taką samą z czerwonym krzyżykiem) klikasz na nią i w pole url wklejasz link z YT i potwierdzasz ok.

Wklej teraz inny filmik na próbę :wink:

Opublikowano

13 mln dolarow..... Analogiczna sutuacja w Polsce: znajac naszych to budynek albo mialby bliskie spotkanie z C4 albo rozebraliby czesc, tyle zeby wystarczylo pod tory... oczywiscie to bylyby plany, a za chwile znalazloby sie grono obroncow, protesty itd... i wkoncu nie zrobiliby torow bo powiedzieliby ze sie nie da....:grin::grin::grin::doh::

Tzw. hiperlacze, ta ikonka to ta mala ziemia z lancuchem :P;)

Opublikowano

Ja dziś po 20:00 będę bo mam 4 telefony zawieźć na M1 na serwis.

lennox ori baterie do Nokii już mam dla Ciebie odłożoną:wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Podziękował za spota :hi:

Przychodzi matka z córką do lekarza na badanie.

Po badaniu lekarz stwierdza:

-Pani córka jest w ciąży.

-Przecież to niemożliwe, ona nigdy nie uprawiała seksu! - mówi zrozpaczona matka.

-Nawet się nie całowałam! - dodaje córka

Lekarz podszedł do okna, otworzył je i patrzy się na zewnątrz.

Po 10 minutach zirytowana matka nie wytrzymuje i pyta się lekarza:

-Dlaczego Pan tak patrzy w to okno?

Lekarz na to:

- Zwykle w takich chwilach na niebie pojawia się gwiazda, a w jej stroną zapie**ala trzech króli, a ja tego, k***a, nie mogę przegapić!

Opublikowano

ja rownież podziękował :decayed::hi:

Opublikowano

ja też

Opublikowano
ja też

Duchem byłeś:question::whistling:

Opublikowano
ja też

Duchem byłeś:question::whistling:

jeszcze nie może kiedyś cię nawiedzę

Opublikowano

jak tam Tato nosisz, przewijasz i opowiadasz bajki :wink:

Opublikowano

Lubię to! :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.