Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja dziś mam wolne :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dlatego Grzesiek jezdzi Audi a Ty puntem :polew:

Opublikowano

całkiem fajne auto :tongue4:

ale przyspieszenie jak w pandzie :decayed:

ledwo co wczoraj skuter na dwupasmówce wyprzedziłem :naughty:

Opublikowano
:dance: zakupiłem radyjko :evil: ale antenki dalej nie mam, kiepski tam wybór mieli :disgust:
Opublikowano

Zajrzyj Jarko tu: http://teltad.pl/

Dzięki Rafał, ale póki co muszę ogarnąć inny temat, jutro pomyślę :th:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 17:58 _________________________________________________

To się dogadajcie z tym IC bo się gubię... Pan chciał numerek z literka na końcu...

I proszę o namiar ASO gdzie ta cena fajna jest :)

http://img229.imageshack.us/img229/324/icex6.jpg

Namiary na ASO i cennik online http://79.188.128.180/autoart/ :naughty:

No znalazłem... 1269,00 :gwizdanie:

Bo Hugo wchodzi przez wejscie ,,Prezes'' i dlatego taka cena niska,a Ty Jarko masz normal

To jednak wole wchodzić innym wejściem... Zapłaciłem 349,00 za ori w ASO :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie mam pytanie . Chodzi mi o giełde przy Ul.Balickiej . Dużo jest miejsc handlowych i ogolnie duży ruch ? Gdzie jeszcze sa jakieś dobre giełdy w okolicach Krakowa ?

Opublikowano

wiesz co

Opublikowano

hahahahahahaha :decayed:

Opublikowano

Panowie mam pytanie . Chodzi mi o giełde przy Ul.Balickiej . Dużo jest miejsc handlowych i ogolnie duży ruch ? Gdzie jeszcze sa jakieś dobre giełdy w okolicach Krakowa ?

no dośc spory, ale to juz nie to samo co kiedyś

o jakie giełdy Ci chodzi, elektroniczne ?

Opublikowano

Panowie mam pytanie . Chodzi mi o giełde przy Ul.Balickiej . Dużo jest miejsc handlowych i ogolnie duży ruch ? Gdzie jeszcze sa jakieś dobre giełdy w okolicach Krakowa ?

Pisz do mnie konkretnie PW co chcesz to postaram się pomóc :th:

Opublikowano

Krakow juz spi? :naughty::decayed: Nie moze byc :kox:

Opublikowano

Krakow juz spi? :naughty::decayed: Nie moze byc :kox:

jakie śpi? jakie śpi? :decayed:

Opublikowano

No nie moge Piotr, jakaś choroba czy coś ? O tej godzinie a Ty nie śpisz ? Niewierze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie mam pytanie . Chodzi mi o giełde przy Ul.Balickiej . Dużo jest miejsc handlowych i ogolnie duży ruch ? Gdzie jeszcze sa jakieś dobre giełdy w okolicach Krakowa ?

giełdę przenaszą na Rybitwy :) na tam gdzie jest giełda samochodowa :)

Opublikowano

pewnie w nocy robił sobie podpis :wink4:

Opublikowano

Cuber musiał wczoraj poszaleć z rozpaczy ostro, aż dziwne że na forum nie wszedł :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 09:07 _________________________________________________

pewnie w nocy robił sobie podpis :wink4:

:polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.