Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Decatlon był wyjątkowo bo było Boże Cialo :wink:

Grill w Tyńcu hmmm no obleci, ale czy nie lepiej ogranąć konkretnej imprezy w Kraku ?:naughty:

Pomysl już był domki w Borku w ośrodku krakowinaki, trzeba isę tylko zajać tym i mozna spać grilowac wódke pić itd

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Boseron mnie to rybka co gdzie i jak, nie jadę na spota teraz po to by mecz oglądać tylko po to by zobaczyc co poniektórych mordki :) posmiać sie chwile i spadać bo jak wiadomo w czwartki gramy w piłkę.... zresztą róbta co chceta , wymyślcie coś a jak bedzie pasowało to się zjawię i tyle. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

bo to kawałek drogi z Galerii jakies 10 minut samochodem :wink:

Rany, co Wy macie z tym kawałkiem drogi w takim małym mieście jak Kraków... Tu Wam daleko, tam Wam daleko...

Odnośnie Kobierzyńskiej to. Nie widziałem w dzień, nie byłem w środku. Na zewnątrz duży parking, stolików mnóstwo z parasolkami. Porównując to do GK to naprawdę mega różnica... Dziwię się że wolicie stać na parkingu, zamiast robić spoty w fajnym miejscu z fajnym klimatem...

Ale oki, ja jakimś mega spotowiczem nie jestem - nie wtrącam się więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot zostawmy spotem , ale impreze weekendowa przy grillu i wódeczce mozna zrobic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to kawałek drogi z Galerii jakies 10 minut samochodem :wink:

Rany, co Wy macie z tym kawałkiem drogi w takim małym mieście jak Kraków... Tu Wam daleko, tam Wam daleko...

Odnośnie Kobierzyńskiej to. Nie widziałem w dzień, nie byłem w środku. Na zewnątrz duży parking, stolików mnóstwo z parasolkami. Porównując to do GK to naprawdę mega różnica... Dziwię się że wolicie stać na parkingu, zamiast robić spoty w fajnym miejscu z fajnym klimatem...

Ale oki, ja jakimś mega spotowiczem nie jestem - nie wtrącam się więcej...

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Pani za ubarwienie spotu :naughty: Miło było poznać!

A propos miejscówek to MZ można uatrakcyjnić spoty tak jak dzisiaj np. wizytą na klasykach czy też innymi ciekawymi eventami, miejscami - takie moje skromne zdanie do całej powyższej wymiany zdań. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufffffff światła do jazdy dziennej założone. Jeszcze tylko kupię czujnik zmierzchowy do automatycznego załączania hidów z postojami i gra gitara :). Kupiłem specjalnie słabszej mocy ledy żeby nie napierdalały jak szalone, homologacja jest wybita więc można śmigać.

21062012050.jpg

21062012051.jpg

21062012053.jpg

21062012057.jpg

21062012059.jpg

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ci wrzucic te foty z twoim opisem i kontaktem do ciebie na sprzedam jak chcesz ale tu cie bedzie ciezko sprzedac lepiej wrzuc sobie na allegro

Mógłbyś wrzucić i dla mnie ogłoszenie? (o ile to w ogóle zgodne z regulaminem??)

Chcę się pozbyć:

IMG_9496_tn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio 100 LAT i...no wlasnie czego? Ty wszystko masz....to szczescia, zdrowia i WYTRWAŁOŚCI. Nie zmieniaj sie Chłopie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany za miłe towarzystwo na spociku :> Było miło i wesolutko! Szczególne podziękowania dla fantowskiego :>

ja też chciałbym szczególnie podziękować fantowskiemu :buziak:

:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to kawałek drogi z Galerii jakies 10 minut samochodem :wink:

Rany, co Wy macie z tym kawałkiem drogi w takim małym mieście jak Kraków... Tu Wam daleko, tam Wam daleko...

Odnośnie Kobierzyńskiej to. Nie widziałem w dzień, nie byłem w środku. Na zewnątrz duży parking, stolików mnóstwo z parasolkami. Porównując to do GK to naprawdę mega różnica... Dziwię się że wolicie stać na parkingu, zamiast robić spoty w fajnym miejscu z fajnym klimatem...

Ale oki, ja jakimś mega spotowiczem nie jestem - nie wtrącam się więcej...

Jarko zwróć uwage ze ja to mówiłem zartobliwie bo sam uważam ze to w cudzysłowiu kawał drogi specjalnie tak napisałem bo juz słyszałem głosy ze to za daleko, i dobrze o tym wiesz, jak widac ja wszędzie dojade na spota w odróznieniu od innych, koniec tematu. wspólne grilowanie z domkiem to jest dobry pomysł.

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ----------

to tak naprawde zadna droga :wink:

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ----------

dzięki tym co grali za bardzo dobry mecz walki, dziś w końcu daliśmy z siebie naprawde wszystko, całe serce na boisku i gra sie układała :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany za miłe towarzystwo na spociku :> Było miło i wesolutko! Szczególne podziękowania dla fantowskiego :>

ja też chciałbym szczególnie podziękować fantowskiemu :buziak:

:grin::grin:

lohohoh co to sie tu dzieje :kox:

podziekujmy fantowskiemu wszyscy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko david milo bylo poznac :wink:

---------- Post dopisany at 02:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

1331977200_545.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, jest nowa dostawa ramek czarnych. Jak coś to bym Ci uzupełnił braki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jak tam wczoraj z tym spotem wyszło?? pojechaliście gdzieś w końcu??

lennox belki w sumie mam ale jak by coś nie pasiło to się odezwę:wink: dzięki.

Boseron :banan:

No i zostaje Fantomasowi coś życzyć a skoro już wszystko ma :decayed: to przyda mu się życzyć więcej przespanych nocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

spoty spoty spoty miejscówka dzień godzina itp.....co jakiś czas pojawia się ten temat i ???? i nic.Nie rozumiem dlaczego jeśli ktoś wychodzi z propozycją np. w poniedziałek proponuje miejscówkę i wiele osób jest chętnych to nie pasuje ????

Może jeśli Pablo coś organizuje to nie ma takiego wielkiego poparcia ????że jest tylko dobry jak coś trzeb załatwić małą szyderę wpisać?gdyby nie On to naprawdę nasze forum by dużo straciło.Komu by się chciało pisać sms stać pod stacją i czekać .....

Jeśli okrzyknęliśmy go naszym przewodnikiem spotów to dajmy mu się wykazać !! a może coś z tego wyjdzie , a jak nie to nic nie stracimy.Oczywiście bazową spociarnią zostanie GK.

Wiadomo że nasze spoty już nie są takie same i nie będą ludzie się zmieniają pojawiają nowi starzy odchodzą ,zakładają rodziny, zmieniają pracę mają inne zajęcia .

Osobiście ja nie daję rady co czwartek przyjeżdżać na spoty bo mi termin nie pasuje /ubolewam nad tym/ ale od czasu do czasu pojawiam się.Cuber Ja Gruszka Boseron napisali że pojawią się w nowym ustalonym miejscu myślę że inni też

Osobiście jestem za tym aby dać szansę Pablowi na zajęcie się spotami jeśli mu nie wyjedzie to mu ...

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

uf ale wypociny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

spoty spoty spoty miejscówka dzień godzina itp.....co jakiś czas pojawia się ten temat i ???? i nic.Nie rozumiem dlaczego jeśli ktoś wychodzi z propozycją np. w poniedziałek proponuje miejscówkę i wiele osób jest chętnych to nie pasuje ????

Może jeśli Pablo coś organizuje to nie ma takiego wielkiego poparcia ????że jest tylko dobry jak coś trzeb załatwić małą szyderę wpisać?gdyby nie On to naprawdę nasze forum by dużo straciło.Komu by się chciało pisać sms stać pod stacją i czekać .....

Jeśli okrzyknęliśmy go naszym przewodnikiem spotów to dajmy mu się wykazać !! a może coś z tego wyjdzie , a jak nie to nic nie stracimy.Oczywiście bazową spociarnią zostanie GK.

Wiadomo że nasze spoty już nie są takie same i nie będą ludzie się zmieniają pojawiają nowi starzy odchodzą ,zakładają rodziny, zmieniają pracę mają inne zajęcia .

Osobiście ja nie daję rady co czwartek przyjeżdżać na spoty bo mi termin nie pasuje /ubolewam nad tym/ ale od czasu do czasu pojawiam się.Cuber Ja Gruszka Boseron napisali że pojawią się w nowym ustalonym miejscu myślę że inni też

Osobiście jestem za tym aby dać szansę Pablowi na zajęcie się spotami jeśli mu nie wyjedzie to mu ...

Wszystko OK, z zastrzeżeniem że termin musi być stały. Ja nie dam rady być tak często jak teraz jeśli termin będzie ustalany 2-3 dni wcześniej, i będzie to raz czwartek, raz niedziela, a jeszcze innym razem poniedziałek. Zmiana na inny dzień MZ niczego nie da.

Jeśli chodzi o miejsca spotów to :thumbup1: Dajmy się Pablowi wykazać, a jak nie będzie ok, to :baseball::whip2:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

:hi: Jak tam wczoraj z tym spotem wyszło?? pojechaliście gdzieś w końcu??

lennox

belki w sumie mam ale jak by coś nie pasiło to się odezwę:wink: dzięki.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...