Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heloł! Nie ma to jak zimny browar przed 12 w tak gorący dzień

lajk.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ześ jebnął kciukiem :polew:

A tu trzeba siedzieć jeszcze w pracy:facepalm:

Opublikowano

ja już dzisiaj podbiłem kartę w fabryce azbestu, a teraz ogień :decayed:

Opublikowano

:bry:

Wybiera się ktoś jutro na spływ Dunajcem??

Opublikowano

TVonline.strefa.pl | Telewizja Internetowa | Mecze na Żywo

Kto nie wykupił to niech odpala walkę.

---------- Post dopisany 01-07-2012 at 03:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 22:39 ----------

:drunk:

Opublikowano
Heloł! Nie ma to jak zimny browar przed 12 w tak gorący dzień

http://siecioholik.pl/wp-content/uploads/2011/05/lajk.jpg

Kutwa, po wczorajszym to nawet mi się nie chce myśleć o browarach... :kwasny:

Opublikowano
Heloł! Nie ma to jak zimny browar przed 12 w tak gorący dzień

http://siecioholik.pl/wp-content/uploads/2011/05/lajk.jpg

Kutwa, po wczorajszym to nawet mi się nie chce myśleć o browarach... :kwasny:

hehe mam podobnie :grin:

Opublikowano
Heloł! Nie ma to jak zimny browar przed 12 w tak gorący dzień

http://siecioholik.pl/wp-content/uploads/2011/05/lajk.jpg

Kutwa, po wczorajszym to nawet mi się nie chce myśleć o browarach... :kwasny:

hehe mam podobnie :grin:

A tu jeszcze po ostatnim działkowo-grillowym oglądaniu meczu został Nam cały stolik browarów i dzisiaj trzeba będzie to spijać :facepalm:

Chyba se jakiś burbonik kupię...

Opublikowano

jak wy mozecie tyle pic??:kox:

Opublikowano

No to pijemy :drunk:ale zimną wodę :grin::decayed:

Opublikowano
jak wy mozecie tyle pic??:kox:

samobójcy :decayed:

Opublikowano

i patrzcie jak wiesniaki z Italy dostaja w dupe... :))))

VIVA ESPANA

Opublikowano
i patrzcie jak wiesniaki z Italy dostaja w dupe... :))))

VIVA ESPANA

:hi:

dziś już nie mieli takiego farta jak ze szwabkami :decayed::polew:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

i 4:0 w finale przegrać :facepalm:

pffffff

Opublikowano

finał taki sobie......Espania pokazała klase

ale sie dzis spaliłem słoncem , nie wyobrazam sobie teraz auta bez klimy :kwasny:

Opublikowano

hiszpania szczyt formy bez watpienia najlepsza druzyna swiata i do tego w polowie zlozona z mojej kochanej barcy :banan:

Opublikowano

:siema:

ciężki weekend za mną... :heat:

wczoraj padł mały rekordzik:

20120701090018small.jpg

:naughty:

Opublikowano

niezły szczupaczek :decayed:

Opublikowano

Wybiera się ktoś jutro na spływ Dunajcem??

Jakbyś dał znać wcześniej to kto wie, ja akurat w Tatrach byłem

Opublikowano
:siema:

ciężki weekend za mną... :heat:

wczoraj padł mały rekordzik:

http://img593.imageshack.us/img593/8546/20120701090018small.jpg

:naughty:

No gratulacje. :kox:

Ile to to miało 80cm, 4kg?

Na hodowlanym łowisku czy gdzieś dziko?

Aż mi się zachciało zamoczyć kija :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.