Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki macie kogoś bardziej ogarniętego w kwestii FISa na krakowskich? Postało mi auto w tym yyyebanym upale cały dzień i 3/4 FISa w pionie zgasło :facepalm:

Help! :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzwoni telefon:

-Haloooo, czy to pralnia?

-Sralnia!, k**wa, a nie pralnia, ministerstwo kultury, ku**sie

j**any

Opublikowano

Na bagrach koło tandety :decayed:

Opublikowano

Tam podobno same "brzegówki" :polew:

Opublikowano
:bry: elita.
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

scaled.php?server=717&filename=audir.jpg&res=landing

Ktos cos zna czy to klubowicz bo ramek nie ma.

wczoraj szedlem to stal jeszcze nizej nie wiem czy ma gwint czy pneumatyczne bo raz tak raz siak.

Opublikowano

Z forum to on na pewno nie jest bo było by głośno o nim:jerk: :polew:

Opublikowano

no zmodzony jest jak Proszowickie MaseratTtTtTtTti (opel calibra) z calym szacunkiem dla mieszkancow proszowic i okolic:) heheh. zrobie foto jak bedzie stal jeszcze bardziej obnizony. rejestracja nasza Krakowska:facepalm:

Opublikowano

Na Borkowskiej go widziałem, taka maniurka blond włosa tym jeździ to pewnie nawet sprawy sobie nie zdaje w czym siedzi:facepalm::polew:

a tak poza tym to powitać szanowne grono:hi:

Opublikowano

raz jechal tym gosc bo wyjezdzalismy razem z osiedla.pewnie jakas parka tym smiga

Opublikowano

dzień dobry

siedzą dwa gołębie jeden pyta drugiego jak Ty masz na imie ?

-sraczka

o....... to bardzo rzadkie imię :mysli:

Opublikowano

http://desmond.imageshack.us/Himg717/scaled.php?server=717&filename=audir.jpg&res=landing

Ktos cos zna czy to klubowicz bo ramek nie ma.

wczoraj szedlem to stal jeszcze nizej nie wiem czy ma gwint czy pneumatyczne bo raz tak raz siak.

ten grill to zrobiony z jajcarni :eusathink:

kur....a dość mam już tej pogody nic się robić nie da :zemdlal:

Opublikowano

Tomek pocieszyć Cie.... siedze w pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu na cyferblacie całe 21 stopni :wink: wypas jak na Państwowa posadkę :decayed:

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

byle do 19.30 i do domku , aha jakby ktos chciał mam do sprzedania przenoośny klimatyzator na kółkach w 100 % sprawny cena 400 zł koszt nowego 800zł. reszta

PW jakby ktos potrzebował.

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

klima2.jpg

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

coś takiego.

Opublikowano

Ale się fajna pogoda zrobiła :jerk::decayed:

Mapy burzowe, ostrzeżenia pogodowe

Opublikowano

480477_10150923614829087_2069529503_n.jpg

:kox:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Ale w tej chwili nadciąga burza :shock3:

Będzie pompa :decayed:

Opublikowano

Ale w tej chwili nadciąga burza :shock3:

Będzie pompa :decayed:

Pablo, straszy i straszy już od 15-stej...

lipa nie burza :decayed:

Opublikowano

:grin:

524179_407805752588185_997824868_n.jpg

Z Bielska przed paru godzin.

Biedny Siemian pół auta wgniecione.. ale będzie miał co nowego modzić :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.