Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w końcu deszcz ale ulga......

Michał ul. Obozowa

jedzie ktoś wieczorem na kryspinów popływać a potem jakieś piwo na Kazimierzu ? co z tym domkiem jutro ilu jest chętnych ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie widzę ze jakoś mało chętnych na grilla jutrzejszego, wobec tego moze zrobimy i przeniesiemy impreze na kolejną Sobotę ?

Opublikowano

Cuber

Ja

Boseron

Fantowski

Electrofinger

jarko?

Dopisywać się.

Opublikowano

Ja tyram cały week, wbić na kiełbe mogę ale imprezować całą noc raczej średnio...

Opublikowano
  • Autor

a szkoda Jarku, dawno twej facjaty nie widziałem i wódki nie piłem :decayed:

Opublikowano

Jarko, podjedziesz jakos wieczorem po stuffy?

Opublikowano
0_0_935961164_Przychodzi_zjarany_chlopak_do_dziewczyny_przez_Derletztetag_middle.jpg
Opublikowano

Pablo zapodaj ten link holdera dla komóry który kiedyś wklejałeś

Opublikowano
Pablo zapodaj ten link holdera dla komóry który kiedyś wklejałeś

Nie kojarze o którym mówisz :eusathink:

Wytaplane z szajsunga.

Opublikowano

to jutro odpuszczamy skoro jest tylko 5 osób , pasowało by z 10 zebrać zeby było śmiesznie i rozrywkowo :naughty:

wtedy Pablo przywiezie PS-a :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

co tu taka cisza :whistling:

Opublikowano

Jest już 6... :wink:

:bry:

Opublikowano

ja jak cos za tydz bo w ten weekend robie za kierowce weselnego :) a tan na grilla mam blisko nawet z buta :)

Opublikowano
Ja tyram cały week, wbić na kiełbe mogę ale imprezować całą noc raczej średnio...

Pokażcie się panie kolego, pytanie mam odnośnie tego serwisu na "makucha".

A jakby co, to się zabiorę do Huty

Opublikowano

Pablo cos Ty mi wyslal...?? Kliknelem po 5sekundach zainstalowano i potem pisze ze instalacja niekompletna, jak dociagnac reszte instalacji?

Opublikowano
Pablo cos Ty mi wyslal...?? Kliknelem po 5sekundach zainstalowano i potem pisze ze instalacja niekompletna, jak dociagnac reszte instalacji?

Dziwne bo mi za pierwszym razem zainstalowało przez wifi jak ściągał z tej apki.

Odinstaluj i jeszcze raz wrzuć.

Jak coś to na PW Ci wyślę jeszcze raz.

Opublikowano

Witam :hi:

Szukam kogoś z Krakowa lub bliżej w stronę Tarnowa kto pomógłby mi z przekładką concerta na RNS-e z przycinką tunelu i jeszcze paroma rzeczami. Chętni pisać na PW :wink:

Opublikowano

Panowie nagly PROBLEM mi wyskoczyl a potzrebuje na juz niechcacy rodzielil mi sie kluczyk w pol i bateria nie stykala w rezultacie nie dzialaja mi przyciski na alarm nie moge go wylaczyc:/ a jak wsadzam kluczyk to otwieran to wlacza sie alarm PLISSSS o POMOC bo musze jechac z psem do fryzjera.

Opublikowano

KERCZI PW :whistling:

Witam :hi:

Szukam kogoś z Krakowa lub bliżej w stronę Tarnowa kto pomógłby mi z przekładką concerta na RNS-e z przycinką tunelu i jeszcze paroma rzeczami. Chętni pisać na PW :wink:

Pogadaj z Sebą, mistrz jednym słowem :naughty:

http://a4-klub.pl/members/seba1-2-5716/

Opublikowano
KERCZI PW :whistling:
Witam :hi:

Szukam kogoś z Krakowa lub bliżej w stronę Tarnowa kto pomógłby mi z przekładką concerta na RNS-e z przycinką tunelu i jeszcze paroma rzeczami. Chętni pisać na PW :wink:

Pogadaj z Sebą, mistrz jednym słowem :naughty:

http://a4-klub.pl/members/seba1-2-5716/

Dzięki za info.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.