Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524179_407805752588185_997824868_n.jpg

Z Bielska przed paru godzin.

Biedny Siemian pół auta wgniecione.. ale będzie miał co nowego modzić :decayed:

Na innym forum już padło pytanie kto w Kraku naprawia uszkodzenia po gradzie itp.

Pisane z domu za pomocą klawiatury z Saturna.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo jaki masz stan ramek ? Może byśmy się jakoś spiknęli i bym Ci nowe dał ?

Pisane z kanapki za pomocą zapalniczki znalezionej w aucie.

Opublikowano

Czy Was wszystkich pogrzalo?:)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo jaki masz stan ramek ? Może byśmy się jakoś spiknęli i bym Ci nowe dał ?

Pisane z kanapki za pomocą zapalniczki znalezionej w aucie.

Mam jeszcze 7 szt. srebrnych jeśli chodzi o ramki.

Zrywam dzisiaj przednie folie bo mnie zaczynają wkur. po tych ostatnich akcjach z niebieskimi..

Siemka wszystkim :hi:

Kibicujemy jutro wszyscy Radwańskiej w półfinale na Wimbledonie :kox:

Wystukane z Nokii 3310 po 2 lifcie za pomocą wifi w autobusie.

Opublikowano

Panowie mam do sprzedania SAMSUNGA GALAXY S2 bez simlocka - w bdb stanie - ma poł roku i jest jeszcze na gwarancji. oczywiscie komplet.

Opublikowano
Pablo jaki masz stan ramek ? Może byśmy się jakoś spiknęli i bym Ci nowe dał ?

Pisane z kanapki za pomocą zapalniczki znalezionej w aucie.

Mam jeszcze 7 szt. srebrnych jeśli chodzi o ramki.

Zrywam dzisiaj przednie folie bo mnie zaczynają wkur. po tych ostatnich akcjach z niebieskimi..

Siemka wszystkim :hi:

Kibicujemy jutro wszyscy Radwańskiej w półfinale na Wimbledonie :kox:

Wystukane z Nokii 3310 po 2 lifcie za pomocą wifi w autobusie.

zrywaj wszystkie bo jak zostawisz na tyle to będzie wiocha.pl :grin:

Opublikowano
zrywaj wszystkie bo jak zostawisz na tyle to będzie wiocha.pl :grin:

Eee zostawię na razie tył będzie mnie więcej wk***iać to pójdzie wsio :grin:

No i muszę kupić H7 i je zapodać na czas przeglądu a później znów założę przetwornice:decayed:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

600186_341574852583982_449995836_n.jpg

306826_2976135662936_579844159_n.jpg

Opublikowano

Pablo, look PW :wink:

Opublikowano

Odpisałem :decayed:

Opublikowano

306826_2976135662936_579844159_n.jpg

:polew:

na poprzednim mieszkaniu miałem takiego sąsiada, gdy kończył "temat" to cała klatka wychodziła na papierosa :banan:

Opublikowano

:bry:

super te fotele, gdybym miał kasę to bym je łykał

:polew:

na poprzednim mieszkaniu miałem takiego sąsiada, gdy kończył "temat" to cała klatka wychodziła na papierosa :banan:

:buahaha:

Opublikowano

Nowy kolega zawita jutro na spocie B7ką a dokładnie 2.0TDI BRD q S-Line w czarnym sedanie:wink4:

Opublikowano
pod co ktoś to miał :eusathink:

bo wyposażenie ciekawe :decayed:

tylko nie wiem czy to nie aby do avanta, bo ma 5 zagłówków a ja w sedanie mam 4.

Nowy kolega zawita jutro na spocie B7ką :wink4:

cholerka a ja znowu w pracy jak spot jest:facepalm:

Zapomniałem napisać Wam że założyłem te Ledy z A5 do rejestracji i wygląda to niesamowicie:kox:

było sporo rezania przy tym (prawie 3h), gdyż trza było zmienić bieguny do ledów, czyli wyciąganie listwy (masakra) zamka centralnego i najgorsze rozwiercanie zapieczonej śruby w jednym starym światełku, ale efekt bezcenny:jerk:

na razie tylko mam fotkę zrobiona na szybkiego za dnia https://lh4.googleusercontent.com/-Z7S5oIP7GyI/T_LC5NTZCmI/AAAAAAAAAkA/9h09y3aFOQk/s1152/SNC01071.jpg

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Mam jeszcze pytanko, czy ma ktoś może kogoś znajomego co ma sklep z zegarkami lub sprzedaje w sklepie marki Fossil?

Bo jestem na kupnie dla mojej młodej na prezent no i szukam okazji cenowej :decayed:

Opublikowano

Mam jeszcze pytanko, czy ma ktoś może kogoś znajomego co ma sklep z zegarkami lub sprzedaje w sklepie marki Fossil?

Bo jestem na kupnie dla mojej młodej na prezent no i szukam okazji cenowej :decayed:

Nie kupuj partnerce zegarka !!

Opublikowano

Dlaczego? :decayed:

Opublikowano

Bo Cię popierdoli :decayed:

Opublikowano

bardzo zadbane i gdyby nie to ze sa od B6 to bym je łykał bo szukam generalnie materiałowych, jakby ktoś widział s-line materiał do B7 dawać cynka, ciemny kolor oczywiście.... nie siwe.

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

miał ktoś alkantare opróćz Trzeńka :wink: jak to sie sprawuje w utrzymaniu w czystości.....

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Karol ile za S2 moze być PW ma toto simlocka ?

Opublikowano
Bo Cię popierdoli :decayed:

nie wierzę w przesądy :naughty::polew:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

miał ktoś alkantare opróćz Trzeńka :wink: jak to sie sprawuje w utrzymaniu w czystości.....

Alcantara super sprawa to jest taka delikatna skórka jak ircha nie powinno być problemu z utrzymaniem jej w czystości

Opublikowano

"Alcantara jest przejebana jak coś na nią wylejesz po za tym na siedzisku zaczyna się łuszczyć"

Kolega Misqkrk napisał mi o niej, ma taką samą w swoim B7 3.0TDI jak miał Trzeniek (teraz Bienkowóz).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.