Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

powiedz gdzie i kiedy :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak chcesz to moje jest w żorach :decayed:

spoko, jutro podjade :naughty:

powiedz gdzie i kiedy :naughty:

do dogadania, najlepiej w weekend :)

Opublikowano
  • Autor

no to daj znac Sokol to sie jakos spikniemy :naughty:

Opublikowano

I ja równie chętny na sesyjkę :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 00:24 _________________________________________________Cuber :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ty wiesz za co :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

na sesje sie umówic :gwizdanie: :decayed:

jestem chętny :)[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 08:26 _________________________________________________w końcu

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5319587,W_srode_uwolnia_Rynek_od_plotu_.html[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 08:38 _________________________________________________o powinno byc miło

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5319583,Wianki_juz_bez_dziewic_w_bieli.html

Opublikowano

wszyscy zawiedzeni :decayed:

Zawiedzeni to moga być Ci którzy na coś liczyli, czytaj Jarko :naughty: jak ktoś choć troche zna sie na piłce i ma odrobinę rozumu to niczego innego po "naszej" reprezentacji nie oczekiwał :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
wszyscy zawiedzeni

Zawiedzeni to moga być Ci którzy na coś liczyli, czytaj Jarko jak ktoś choć troche zna sie na piłce i ma odrobinę rozumu to niczego innego po "naszej" reprezentacji nie oczekiwał

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy zawiedzeni :decayed:

Zawiedzeni to moga być Ci którzy na coś liczyli, czytaj Jarko :naughty: jak ktoś choć troche zna sie na piłce i ma odrobinę rozumu to niczego innego po "naszej" reprezentacji nie oczekiwał :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja liczyłem po cichu :gwizdanie: Czyżbym sie nie znał na piłce nożnej :mysli:

:polew:

Opublikowano

wszyscy zawiedzeni :decayed:

Zawiedzeni to moga być Ci którzy na coś liczyli, czytaj Jarko :naughty: jak ktoś choć troche zna sie na piłce i ma odrobinę rozumu to niczego innego po "naszej" reprezentacji nie oczekiwał :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja liczyłem po cichu :gwizdanie: Czyżbym sie nie znał na piłce nożnej :mysli:

:polew:

Ja nie liczyłem ......a wiecie jak sie znam :)

Opublikowano

ja nawet nie oglądałem, strata czasu

szkoda mi Benhałera (ad. bliźniak) bo co nerwów stracił na tych padalcach to tylko on wie :)

tępa :evil:

http://www.joemonster.org/art/9356/Gdy-kobieta-myje-samochod

Opublikowano

wszyscy zawiedzeni :decayed:

Zawiedzeni to moga być Ci którzy na coś liczyli, czytaj Jarko :naughty: jak ktoś choć troche zna sie na piłce i ma odrobinę rozumu to niczego innego po "naszej" reprezentacji nie oczekiwał :gwizdanie: :gwizdanie:

Proszę, prawdziwy znawca.... :gwizdanie: a jaki mądry do tego...

Opublikowano

:hi: Wszystkich po długiej nieobecności

Krótka wypowiedź naszego el presindente

http://www.youtube.com/watch?v=J1SzlNVOfoM

ciekawe na jakim on był meczu :polew:

_________________________________________________

Witamy :hi:

Opublikowano

wszyscy zawiedzeni :decayed:

Zawiedzeni to moga być Ci którzy na coś liczyli, czytaj Jarko :naughty: jak ktoś choć troche zna sie na piłce i ma odrobinę rozumu to niczego innego po "naszej" reprezentacji nie oczekiwał :gwizdanie: :gwizdanie:

Proszę, prawdziwy znawca.... :gwizdanie: a jaki mądry do tego...

no na pewno większy niż Ty, bo przynajmniej wszystko dobrze wytypowałem a Ty nic :tongue4:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 14:09 _________________________________________________

ja nawet nie oglądałem, strata czasu

szkoda mi Benhałera (ad. bliźniak) bo co nerwów stracił na tych padalcach to tylko on wie :)

tępa :evil:

http://www.joemonster.org/art/9356/Gdy-kobieta-myje-samochod

:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

wszyscy zawiedzeni :decayed:

Zawiedzeni to moga być Ci którzy na coś liczyli, czytaj Jarko :naughty: jak ktoś choć troche zna sie na piłce i ma odrobinę rozumu to niczego innego po "naszej" reprezentacji nie oczekiwał :gwizdanie: :gwizdanie:

Proszę, prawdziwy znawca.... :gwizdanie: a jaki mądry do tego...

no na pewno większy niż Ty, bo przynajmniej wszystko dobrze wytypowałem a Ty nic :tongue4:[br]

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

te Panowie nie kłócić mi sie tutaj o takie jakies pierdoły :gwizdanie:

Opublikowano

To On zaczął ;(

Opublikowano

To On zaczął ;(

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bo ja taki niedobry jestem :evil: :evil: :evil:

I my się nie kłócimy, my wymieniamy poglądy :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.