Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-)

Z ciekawości, gdzie dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-)

Z ciekawości, gdzie dokładnie?

Dokładnie to tutaj: Mobil-tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w ten słoneczny piękny dzień :wink:

Pablo po ile masz nokia c3 touch :whistling:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Gruszka a mówiłeś że go nie ma w ogłoszeni że dałeś zaliczkę :cool1:

AUDI RS4 B7 4.2 FSI Phantom Black KOLEKCJONERSKI (2568772778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a jak nie dałeś to może tego

AUDI RS4 (2606599832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-)

Z ciekawości, gdzie dokładnie?

Dokładnie to tutaj: Mobil-tech

podobno mobil tech to najlepszy mecher w krakowie jesli chodzi o vag :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo po ile masz nokia c3 touch :whistling:

Sprawdzę Ci za chwilę bo tego modelu nie mamy wystawionego na allegro.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:siema: wszystkim.

Poszło z koma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś 20.30 gramy mecz tak ze mnie i Cubera nie bedzie na spocie :kwasny: a szkoda żałuje , choć i tak nie mam auta jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera się ktoś

http://rajdpolskihistoryczny.pl/aktualnosci

Załogi

Trasa

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ze dziś cały dzień bawili sie mechanicy moim A4 i wieczorem dostałem telefon..... autko musi zostać jeszcze do jutra bo za cholere nie wiemy co tak stuka i dla własnej ciekawości musimy dojśc przyczyny, dodam ze niecały miesiąc temu robiłem u nich łożysko z piastą i od tego czasu stuka-dziś twierdzą ze wsadzili nowe łożysko i dalej to samo..... będą przekładać przegub z lewej na prawą strone , tarcze hamulcowe tak samo bo nie mogą dojść przyczyny.... stuka cyklicznie tylko na pełnyum skręcie w lewo, zarówno jak ruszam jak i jade na wstecznym ale tylko pierwsze 5 metrów potem cisza.... sam nie wiem co to moze być, dziś mi nawet klocki hamulcowe wyciągali zaciski tak samo wszystko czyścili i dalej stuka, zawieszenie sprawdzali i niby jest ok, zobaczymy jutro

siema

mam dokladnie takie same objawy jak Ty i jak byłem na przegladzie w Wegrzcach to powiedzieli mi ze walnieta oslona przegubu, identyczne objawy :wink:

taaa czyli we 3 mamy to samo :whistling:

hahahha ja też mam przegub do wymiany, zewnętrzny lewy - od koła, pękła osłona przegubu, wypluło smar i zapewne dostał się piach, powoli zaczyna zgrzytać przy skręcie w lewo. Co ciekawe nie tak dawno w tym roku wymieniałem również zewnętrzny tyle że z prawej strony. Widocznie koło 200.000 km to ich żywot :wink:. Zakupiłem ten sam co wcześniej na prawą stronę, firma METELLI - włoski -> TAKI <-, cena 112zł po zniżce w ad stachura. Nie kupowałem lobro bo dużo droższy, a też nie brałem paścia za 50zł. Podobno firma dobra, więc jeżeli ktoś nie chce przepłacać to można kupować. Z prawej strony już chodzi kilka miesięcy i jest OK więc wybór padł na ten sam. W sobotę będę wymieniał, 1.5h roboty całość i kanał nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ze dziś cały dzień bawili sie mechanicy moim A4 i wieczorem dostałem telefon..... autko musi zostać jeszcze do jutra bo za cholere nie wiemy co tak stuka i dla własnej ciekawości musimy dojśc przyczyny, dodam ze niecały miesiąc temu robiłem u nich łożysko z piastą i od tego czasu stuka-dziś twierdzą ze wsadzili nowe łożysko i dalej to samo..... będą przekładać przegub z lewej na prawą strone , tarcze hamulcowe tak samo bo nie mogą dojść przyczyny.... stuka cyklicznie tylko na pełnyum skręcie w lewo, zarówno jak ruszam jak i jade na wstecznym ale tylko pierwsze 5 metrów potem cisza.... sam nie wiem co to moze być, dziś mi nawet klocki hamulcowe wyciągali zaciski tak samo wszystko czyścili i dalej stuka, zawieszenie sprawdzali i niby jest ok, zobaczymy jutro

siema

mam dokladnie takie same objawy jak Ty i jak byłem na przegladzie w Wegrzcach to powiedzieli mi ze walnieta oslona przegubu, identyczne objawy :wink:

taaa czyli we 3 mamy to samo :whistling:

hahahha ja też mam przegub do wymiany, zewnętrzny lewy - od koła, pękła osłona przegubu, wypluło smar i zapewne dostał się piach, powoli zaczyna zgrzytać przy skręcie w lewo. Co ciekawe nie tak dawno w tym roku wymieniałem również zewnętrzny tyle że z prawej strony. Widocznie koło 200.000 km to ich żywot :wink:. Zakupiłem ten sam co wcześniej na prawą stronę, firma METELLI - włoski -> TAKI <-, cena 112zł po zniżce w ad stachura. Nie kupowałem lobro bo dużo droższy, a też nie brałem paścia za 50zł. Podobno firma dobra, więc jeżeli ktoś nie chce przepłacać to można kupować. Z prawej strony już chodzi kilka miesięcy i jest OK więc wybór padł na ten sam. W sobotę będę wymieniał, 1.5h roboty całość i kanał nie jest potrzebny

no to piękne jaja :wink: ktoś jeszcze dołączy ??:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jedzie na spota ?

Nie jestem 100% pewny ale chyba będę

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

Wybieram się w piątek na rynek i/lub pod muzeum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera się ktoś

Aktualności

Załogi

Trasa

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Program

jak jutro po 17 wybierasz sie to moge dolączyc jesli to nie problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-)

Z ciekawości, gdzie dokładnie?

Dokładnie to tutaj: Mobil-tech

Ten serwis jest na ul. Samozwaniec tak jak na stronie jest napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zapowiada się tak zaj...sta frekwencja na spocie to ja jestem tam zbędny i jadę na ryby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...