Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, ma ktoś oponki zimowe w 17" na handel ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to ladny cyrk Boseron :confused4:

Opublikowano

takim mechera powinni zabronic fachu!! jedz na mokra 2a do janusza krasickiego JANCAR

Opublikowano

Wasze zdrowie :)

a mowia ze Getlemeni przed 12 nie pija :P

Opublikowano
takim mechera powinni zabronic fachu!! jedz na mokra 2a do janusza krasickiego JANCAR

mokrą 2a też polecam, ja aukrat pare razy byłem u Wojtka Włodka, za każdym razem w fajnych pieniądzach zrobił porządnie robote :wink:

Opublikowano

:hi:

Fantowski dzięki za oglądanie wozów :wink:

Boseron walcz jak lew i nie daj się :wink:

Gruszka dzięki za pomoc :wink:

Kerczi pamiętaj o mnie :wink:

Cuber nie rozmawiaj tyle przez tel.:wink:

Wszyscy miłego dnia :wink:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

Stan zdrowia i powrót Roberta Kubicy do F1: Pierwszy dzień rajdu Kubicy - LIVE [zdjęcia, filmy, wypowiedzi] :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Krakusy :)

ps. Waski sam mnie zagadywałes przez tf :)

Opublikowano

Może jeszcze się doczekamy jego powrotu do F1, niech będzie nawet ten 2014 rok :kox:

:bry: wszystkim :hi:

Opublikowano

dzieki Waski miłości moja

Opublikowano
dzieki Waski miłości moja

:wstydliwy:

i jak wam się podoba Kubica ?

Opublikowano

Witam. Mam takie nie typowe pytanie do kolegów. Wiecie moze kiedy i gdzie w Krakowie odbywaja sie jakies wyscigi " nie legalne"? Bo mam RS-a i chciałbym moze sie z czyms podobnym spróbowac a nie jestem z Krakowa. Bede wdzieczny na informacje. Pozdrawiam.

Opublikowano
Siemka Krakusy :)

dzisiaj testowalem na A6 kenoteka co mi poleciłeś :thumbup1: robi robotę bez dwóch zdań wart zakupu

dzieki Waski miłości moja

i jak wam się podoba Kubica ?

mnie się generalnie chłopcy nie podobają :mysli:

chyba nos ma trochę za duży :klamie:

:naughty:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Witam. Mam takie nie typowe pytanie do kolegów. Wiecie moze kiedy i gdzie w Krakowie odbywaja sie jakies wyscigi " nie legalne"? Bo mam RS-a i chciałbym moze sie z czyms podobnym spróbowac a nie jestem z Krakowa. Bede wdzieczny na informacje. Pozdrawiam.

Spytaj Boserona on może Ci załatwi ustawkę z mocną Vectrą goście mają nawet kamerki że potem sobie można oglądnąć kto komu jak odchodził

Opublikowano
Siemka Krakusy :)

dzisiaj testowalem na A6 kenoteka co mi poleciłeś :thumbup1: robi robotę bez dwóch zdań wart zakupu

dzieki Waski miłości moja

i jak wam się podoba Kubica ?

mnie się generalnie chłopcy nie podobają :mysli:

chyba nos ma trochę za duży :klamie:

:naughty:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Witam. Mam takie nie typowe pytanie do kolegów. Wiecie moze kiedy i gdzie w Krakowie odbywaja sie jakies wyscigi " nie legalne"? Bo mam RS-a i chciałbym moze sie z czyms podobnym spróbowac a nie jestem z Krakowa. Bede wdzieczny na informacje. Pozdrawiam.

Spytaj Boserona on może Ci załatwi ustawkę z mocną Vectrą goście mają nawet kamerki że potem sobie można oglądnąć kto komu jak odchodził

jak mi ostatnio załatwił ustawkę to musiałem turbo zmieniać :naughty:

Opublikowano

Spytaj Boserona on może Ci załatwi ustawkę z mocną Vectrą goście mają nawet kamerki że potem sobie można oglądnąć kto komu jak odchodził

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi: Dobry Wieczer ;)
Opublikowano
:hi: Dobry Wieczer ;)

Siema wariacie:decayed:

Opublikowano

siemneczko wszystkim :hi:

Opublikowano

Dobry :siema:

Opublikowano

bon dźiorno :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.