Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie będzie ktoś jutro a właściwie to już dzisiaj pod galeria? To podjechałbym się przywitać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, faktycznie :grin: uświadomiłeś mnie że mam na 6rano do pracy, a tak myślałem że czwartek i jutro wolne :doh::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no dobra to ja już nie mieszam :grin:

ale będę chciał się pojawić :)

pamiętaj o kubełku :naughty:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

:wink:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

tak od 2 min :kox: na prawdę ma duży problem z ręką aby utrzymać kierunek jazdy

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

kolega ma do sprzedania tanio :naughty:

Oferta - Renault Megane - PILNIE SPRZEDAM!!! CENA OSTATECZNA TO 13tyś zł Sytuacja osobista zmusza mnie do szybkiej sprzedaży samochodu. Nie będę ukrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, nie chcę nikogo obrażać, ale tego renault to za darmo bym nie wiziął :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, nie chcę nikogo obrażać, ale tego renault to za darmo bym nie wiziął :shock3:

eee pierd...lisz:decayed: robiłbyś większy lans na mieście niż swoją B5:grin::wink::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, nie chcę nikogo obrażać, ale tego renault to za darmo bym nie wiziął :shock3:

eee pierd...lisz:decayed: robiłbyś większy lans na mieście niż swoją B5:grin::wink::nabijasie:

a w to, to nie wątpie :decayed::banan3::banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas lekcji Jasiu narysował na ławce muchę. Podeszła do niego nauczycielka i myśląc, że mucha jest prawdziwa chciała ją zabić. Uderzyła ręką w ławkę i ją sobie złamała.

Mówi do Jasia:

- Jutro przyjdziesz do szkoły z ojcem.

Następnego dnia zjawia się Jasiu z tatą w szkole i nauczycielka mówi do ojca:

- Pana syn namalował wczoraj na ławce muchę, myślałam, że jest ona prawdziwa, chciałam ją zabić i widzi Pan co sobie przez niego zrobiłam!

Na to ojciec:

- To jeszcze nic. Tydzień temu, jak Jasiu namalował na drzwiach gołą panienkę i mój brat się na nią napalił to trzy dni z ch..a drzazgi wyciągał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, nie chcę nikogo obrażać, ale tego renault to za darmo bym nie wiziął :shock3:

:siema:

Troszkę przesadził ktoś z modami przy tej megance, ale w jakiejś mniejszej miejscowości będzie robiła furorę:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...