Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam napiszę tak: usiądźcie sobie na miesiąc do takiego jak to zwiecie "tira" i pojeździjcie, wtedy zobaczymy jak się zmienią poglądy. Mógłbym też tutaj wymienić kilkadziesiąt przykładów notorycznego łamania przepisów i złych przyzwyczajeń kierowców aut osobowych więc proszę nie uogólniajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ruks nikt nie ubliża, co powiesz na jazde dwóch tirów po A4 równolegle koło siebie blokując oba pasy z wolną prędkością a kieowcy gadali sobie przez otwarte okna, mieli w d*pie ze z tyłu kilometrowy korek i ze kazdy trąbił- jest to wykroczenie i zakończyło sie mandatem z górnej półki :decayed: i tez mam ich w d*pie.

zakładał ktoś z Was PDC na tył bo własnie kompletuje graty, zderzak i czujniki juz mam :wink: pozostał moduł i głośniczek i dobre chęci....

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Pablo masz telefon do tego Witka co montuje tłumiki w hucie ? potrzebuje do jakiegoś fachowca od wydechu

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Dante i do lakiernika telefon tego co rozmawialiśmy rzuciłbyś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo masz telefon do tego Witka co montuje tłumiki w hucie ? potrzebuje do jakiegoś fachowca od wydechu

Już leci sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładał ktoś z Was PDC na tył bo własnie kompletuje graty, zderzak i czujniki juz mam :wink: pozostał moduł i głośniczek i dobre chęci...

Ja zakładałem czujniki ale nie ori http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-19-30-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3025.html#post3029307 , w każdym bądź razie za***iście przydatna rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

home sweet home :wink: dzisiaj wolneeee od pracy.. :naughty:

A mnie jak stoją w korku na prawym ją lecę lewym a ten wyjeżdża mi na środek drogi żebym stał w kilometrowym korku albo jak robią odstępy 200 metrowe i jadą wolno i blokują lewy pas buraki jedne....nie nawidze wiesniakow nie ublizajac nikomu...

popieram w 100%... za takie zachowanie jest mandacik !

A ja Wam napiszę tak: usiądźcie sobie na miesiąc do takiego jak to zwiecie "tira" i pojeździjcie, wtedy zobaczymy jak się zmienią poglądy. Mógłbym też tutaj wymienić kilkadziesiąt przykładów notorycznego łamania przepisów i złych przyzwyczajeń kierowców aut osobowych więc proszę nie uogólniajcie.

ruks nie uogólniamy, ale taka jest prawda, wiadomo są wyjątki, ale nieliczne..

Wąski masz dziś czas wieczorem??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw kiedy ?:wink:

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

mnie to najbardziej wku....ia jak widzi taki tirowiec w dresie i klapkach z tomexu i przepoconym tiszercie że popierdzielam lewym pasem a za mną jest pusto a on się oczywiście zabiera do wyprzedzania i robi to 5 min bo jedzie 92km/h a wyprzedza takiego co dyma 90 :kwasny:

pogadaj z Kepassą on teraz dużżżżo może powiedzieć 90 % tirowców to są ludzie :thumbdown: bez obrazy naszych kolegów z forum.

wytłumaczył mi kiedyś dlaczego tak robią chodzi o to że koleś który wyprzedza pod górę jest pusty i ma więcej MOCY od tego wyprzedzanego doładowanego a podobno w Tirach 5km robi dużą różnicę :wink: a z górki jest odwrotnie ten doładowany jedzie szybciej :wink:

p.s daj znać co z przyciskami czy pasują :wink:

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

dziękuje

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/tlumiki-krakow-246700/#post3044118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante i do lakiernika telefon tego co rozmawialiśmy rzuciłbyś.....

poszedł sms :wink:

:siema: Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra... :decayed:

muszę się pochwalić nowym nabytkiem w czarnuchu Zmieniarka USB SD XCARLINK AUDI VW SEAT SKODA (2605990462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

uruchomiłem wczoraj ten emulator zmieniarki i powiem Wam żem zadowolony :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to najbardziej wku....ia jak widzi taki tirowiec w dresie i klapkach z tomexu i przepoconym tiszercie że popierdzielam lewym pasem a za mną jest pusto a on się oczywiście zabiera do wyprzedzania i robi to 5 min bo jedzie 92km/h a wyprzedza takiego co dyma 90 :kwasny:

pogadaj z Kepassą on teraz dużżżżo może powiedzieć 90 % tirowców to są ludzie :thumbdown: bez obrazy naszych kolegów z forum.

wytłumaczył mi kiedyś dlaczego tak robią chodzi o to że koleś który wyprzedza pod górę jest pusty i ma więcej MOCY od tego wyprzedzanego doładowanego a podobno w Tirach 5km robi dużą różnicę :wink: a z górki jest odwrotnie ten doładowany jedzie szybciej :wink:

Tak wiem że dla nich te +/- 2 km/h na godzinę to jak dla nas 20 ale nie potrafię zrozumieć ich ignorancji i arogancji na drodze tylko dlatego że jadą kolumbryną i hu... ich obchodzi że komuś zajechali drogę niestety Ruks nic nie trzeba uogólniać wystarczy wyjechać za naszą zachodnią granicę i się przekonasz jak tam TIR-y jeżdżą tam takiego jełopa na lewym pasie nie uświadczysz chyba że z blachami PL , RUS , UA itp. oceniam ich generalnie ale niestety trochę się kiedyś bujałem tu i tam i się ich naoglądałem po barach i zajazdach i jak kultura za stołem taka i za kierownicą a swoją frustrację wyładowywują na drodze że muszą dymać w przepoconych gaciach.

p.s daj znać co z przyciskami czy pasują :wink:

kiera dawca od A8 już kupiona najwyżej 100 pójdzie w piach bo tyle dałem a jak się uda to może i łopatki podejdą

mi się marzy :naughty:

26084954992.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: super daj znać jak podejdzie

super to będzie jak podejdzie :wink: a na razie to mam z pewną dozą nieśmiałości tylko nadzieję :decayed:

nie masz takiej poduszki silnika z czujnikiem 8E0199379 AC lub BA lub BJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

home sweet home :wink: dzisiaj wolneeee od pracy.. :naughty:

A ja Wam napiszę tak: usiądźcie sobie na miesiąc do takiego jak to zwiecie "tira" i pojeździjcie, wtedy zobaczymy jak się zmienią poglądy. Mógłbym też tutaj wymienić kilkadziesiąt przykładów notorycznego łamania przepisów i złych przyzwyczajeń kierowców aut osobowych więc proszę nie uogólniajcie.

ruks nie uogólniamy, ale taka jest prawda, wiadomo są wyjątki, ale nieliczne..

Odsetek źle jeżdżących kierowców osobówek jest co najmniej taki sam jak źle jeżdżących kierowców ciężarówek. W statystykach wypadkowości jednak zdecydowanie przodują ci pierwsi. A mnie najbardziej irytuje jak ktoś od razu wiesza psy według schematu. Naprawdę proponuję spróbować pojeździć ciężarówką bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a później dopiero się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: super daj znać jak podejdzie

super to będzie jak podejdzie :wink: a na razie to mam z pewną dozą nieśmiałości tylko nadzieję :decayed:

nie masz takiej poduszki silnika z czujnikiem 8E0199379 AC lub BA lub BJ ?

sam potrzebuję 2 szt :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra... :decayed:

muszę się pochwalić nowym nabytkiem w czarnuchu Zmieniarka USB SD XCARLINK AUDI VW SEAT SKODA (2605990462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

uruchomiłem wczoraj ten emulator zmieniarki i powiem Wam żem zadowolony :whistling:

O, potaniały :thumbup1:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

mnie to najbardziej wku....ia jak widzi taki tirowiec w dresie i klapkach z tomexu i przepoconym tiszercie że popierdzielam lewym pasem a za mną jest pusto a on się oczywiście zabiera do wyprzedzania i robi to 5 min bo jedzie 92km/h a wyprzedza takiego co dyma 90 :kwasny:

pogadaj z Kepassą on teraz dużżżżo może powiedzieć 90 % tirowców to są ludzie :thumbdown: bez obrazy naszych kolegów z forum.

wytłumaczył mi kiedyś dlaczego tak robią chodzi o to że koleś który wyprzedza pod górę jest pusty i ma więcej MOCY od tego wyprzedzanego doładowanego a podobno w Tirach 5km robi dużą różnicę :wink: a z górki jest odwrotnie ten doładowany jedzie szybciej :wink:

Tak wiem że dla nich te +/- 2 km/h na godzinę to jak dla nas 20 ale nie potrafię zrozumieć ich ignorancji i arogancji na drodze tylko dlatego że jadą kolumbryną i hu... ich obchodzi że komuś zajechali drogę niestety Ruks nic nie trzeba uogólniać wystarczy wyjechać za naszą zachodnią granicę i się przekonasz jak tam TIR-y jeżdżą tam takiego jełopa na lewym pasie nie uświadczysz chyba że z blachami PL , RUS , UA itp. oceniam ich generalnie ale niestety trochę się kiedyś bujałem tu i tam i się ich naoglądałem po barach i zajazdach i jak kultura za stołem taka i za kierownicą a swoją frustrację wyładowywują na drodze że muszą dymać w przepoconych gaciach.

Dobry kierowca jeździ tak samo wszędzie. Tak się składa że pojeździłem sobie po europie w każdym kierunku i to za kierownicą ciężarówki i osobówki więc jakieś pojęcie mam (nawet całkiem duże :-P) Powiedz mi Fantomas czy jak osobówką ktoś zajeżdża Ci drogę to się tym przejmuje? Czy to ciężarówką czy osobówką sytuacja jest taka sama, tylko prędkości różne. Ile razy jest tak że ktoś decyduje się na wyprzedzanie osobówką a okazuje się że nie ma miejsca na schowanie się z powrotem? Ile razy w terenie zabudowanym ludzie przekraczają 50 km/h? Ile razy przekracza się prędkość w strefie zamieszkania gdzie naraża się na niebezpieczeństwo nie chronionych uczestników ruchu?

Pytania oczywiście są retoryczne gdyż znam odpowiedź :tongue4:

BTW Coś mi się zdaję że na A92 gdzie był ten wypadek jest ograniczenie do 120 km/h jak na dużej części dwu-pasowych autostrad w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...